جرارد گالانت خطوط رنجرز را در طول استراحت آل استار تغییر می دهد


هنگامی که رنجرز بازی خود را در روز سه‌شنبه مقابل پانترز، آخرین مسابقه‌شان قبل از استراحت دو هفته‌ای، به پایان رساند، سرمربی جرارد گالانت قصد دارد ترکیب خود را دوباره ارزیابی کند.

خطوط و زوج‌های دفاعی در هفته‌های اخیر بازی به بازی تغییر کرده‌اند، به دلیل مصدومیت‌های متوالی، ورود و خروج بازیکنان از پروتکل COVID-19 و چرخش مدافعان برای کشف موثرترین دو نفره پایین. اما با وجود چند ترکیب اصلی که انتظار می رود تا زمانی که رنجرز برای بازی در فوریه بازمی گردد، کاملا سالم خواهند بود. گالانت در ۱۵ مقابل بروینز، احتمالاً منتظر است تا وقفه ای برای تصمیم گیری در ترکیب با فهرست کامل داشته باشد.

گالانت پس از تمرین روز دوشنبه در مرکز آموزشی MSG گفت: “ما ۱۴ روز یا چیزی شبیه به آن فرصت داریم تا همه چیز را به مسیر خود برگردانیم.” خطوط خود را کنار هم بگذارید، جفت های D خود را کنار هم قرار دهید و ارزیابی کنید که نیم فصل اول چگونه بود و در چه چیزی باید بهتر شویم. و قطعاً چیزهایی وجود دارد. من رکوردمان را دوست دارم، اما باید در برخی چیزها بهتر شویم.”

اعضای Sports+ را ارسال کنید، ثبت نام کنید از مولی واکر بخواهید آخرین کلمه در مورد رنجرز را برای شما پیامک کند و با افکار و سوالات شما پاسخ دهد. هنوز عضو Sports+ نیستید؟ الآن امتحانش کن.

بین شیوع آهسته کروناویروس در طول سفر جاده ای پنج بازی آنها در اواسط ژانویه و مصدومیت های اخیر، کمبود عمق رنجرز، به ویژه در گروه شش نفره برتر، مشهود است.

جرارد گالانت در حال برنامه ریزی برای تغییر خطوط رنجرز در طول تعطیلات ستاره های این تیم است.
جرارد گالانت در حال برنامه ریزی برای تغییر خطوط رنجرز در طول تعطیلات ستاره های این تیم است.
کوری سیپکین

این منطقه ای است که رئیس و مدیر کل رنجرز، کریس دروری، احتمالاً تا پایان ضرب الاجل تجاری ۲۱ مارس به آن رسیدگی خواهد کرد.

شش نفر آخر اخیراً نفرات چهارم و بازیکنانی را به نمایش گذاشته اند که به طور معمول در تیم AHL وابسته به هارتفورد حضور دارند. گالانت نه تنها مجبور شده است خطوط خود را بر اساس بازی به بازی تغییر دهد، بلکه اغلب آنها را دوره به دوره به هم ریخته است.

گالانت گفت: «من خیلی به این طرف و آن طرف رفته‌ام. و دلیلش این نیست که من می‌خواهم این کار را انجام دهم. به این دلیل است که گاهی اوقات این کاری است که باید انجام دهید. به آنجا نگاه می‌کنم و می‌گویم: “امشب چه کسی بهتر می‌تواند آنجا جا شود؟”

“کاش می‌توانستم چهار خط خود را در تمام طول سال بچرخانم، اما با توجه به کووید و هر چیز دیگری که در حال حاضر اتفاق می‌افتد و آسیب‌ها، شما افراد مختلف را در نقاط مختلف امتحان می‌کنید.”

با توجه به اینکه فیلیپ چیتیل و کاپو کاکو انتظار می‌رود تا پایان بازی ستاره‌ها به طور کامل مصدومیت خود را بهبود ببخشند، گالانت پس از بازگشت رنجرز تصمیمات بیشتری در ترکیب تیم خواهد گرفت. چیتیل در حین تمرین روز دوشنبه در وسط الکسیس لافرنیر و ژولین گوتیه اسکیت کرد، اما به دلایل احتیاطی در برابر پانترز متوقف شد.

جالب است که ببینیم گالانت با لافرنیر که اخیراً در مقابل وایلد و کراکن با میکا زیبانژاد و کریس کریدر روی خط برتر اسکیت بازی کرد، چه کاری انجام می دهد، جالب خواهد بود. مشکل قرار دادن لافرنیر در خط برتر این است که یا او یا کریدر باید در آفساید خود اسکیت بزنند.

لافرنیر در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است می تواند در جناح راست کار کند، گفت: “البته.” “این کمی تغییر است، اما هیچ چیز دیوانه کننده ای نیست. فکر کنم بتونم تنظیم کنم من به اندازه کافی خوب هستم که بتوانم خود را تنظیم کنم و در سمت راستم بازی کنم.”

لافرنیر خاطرنشان کرد که بزرگترین چالش اسکیت در حالت آف‌ساید او موقعیت‌یابی است که هنگام بازگشت به منطقه دفاعی و در هنگام شکست‌آوت است. لافرنیر پس از گذراندن یک خشکسالی ۹ امتیازی با گلزنی در پیروزی ۳-۲ یکشنبه مقابل سیاتل، نمی‌توانست اعتراف کند که چقدر دوست دارد در یونیت برتر بازی کند، اما اولین انتخاب پیشین گفت که او در ترکیب قرار خواهد گرفت. هر جا از او خواسته شد

لافرنیر گفت: «هرچه بازی های بیشتری انجام دهید، بهتر می شوید. “با Kreids، خوب است. اون خیلی خوبه او می‌تواند راست بازی کند، می‌تواند در چپ بازی کند، بنابراین برای من راحت‌تر بود که چنین مردی داشته باشم که بتواند اشتباهات من را کمی پوشش دهد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر