جذاب ترین ورزشکاران المپیک ۲۰۲۲ پکن


جا برای قرمز، سفید و اوه!

اعضای تیم ایالات متحده این هفته زمانی که در پکن فرود آمدند، همه در عمل بودند، جایی که در بیست و چهارمین بازی‌های المپیک زمستانی، که از جمعه آغاز می‌شود (و از NBC و Peacock پخش می‌شود) رحم نمی‌کنند.

حتی قبل از اینکه چهره‌های آن‌ها شروع به تطبیق کند، تجهیزات ورزشی عظیم آنها بلند شد – تا مدال‌های طلای خود را به رخ بکشند.

کلویی کیم، ۲۱ ساله، اسکیت باز

این پدیده نوجوان سابق پس از کسب طلای المپیک ۲۰۱۸ در سن ۱۷ سالگی – جوانترین قهرمان زنان در تاریخ این ورزش – از یک افزایش گسترده در وضعیت مشهور برخوردار شد. سپس این دختر خیره‌کننده متولد لس‌آنجلس، هنگامی که متل عروسک باربی را به افتخار او ساخت، از بچه‌های سرتاسر شهرستان وسایل بیشتری دریافت کرد. کیم در ۲۳ آوریل ۲۱ ساله شد و اکنون می تواند موفقیت مورد انتظار خود در المپیک را با یک لیوان شامپاین به درستی کباب کند.

کلویی کیم
این دومین المپیک کیم خواهد بود.
کلوشم / اینستاگرام; AP

ناتان چن، ۲۲ ساله، اسکیت بازی

اولین اسکیت‌بازی که در یک مسابقه به پنج پرش چهار گانه دست یافت، این بومی سالت لیک سیتی مهارت فنی خود را با ظاهر پسرانه خوب همراه کرد. این ترکیب قاتل به او کمک کرد تا به یک ستاره درخشان در دنیای اسکیت بورد تبدیل شود. چن در سال‌های اخیر بر این ورزش تسلط داشته است و از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ رتبه اول را در جهان کسب کرده است. پکن به مقام سوم جهان دست یافت، اما در اوایل این ماه به عملکردی غالب دست یافت و ششمین دوره مسابقات قهرمانی اسکیت نمایشی ایالات متحده را در نشویل برنده شد. .

ناتان چن
چن پکن در رتبه ۳ جهان قرار دارد.
تام پنینگتون/گتی ایماژ برای تیم ایالات متحده آمریکا

لیندسی جیکوبلس، ۳۶ ساله، اسکیت باز

راکسبری، کان. سال‌های نوجوانی او هنر او را در کوه معروف استراتن ورمونت اصلاح کرد و او به یکی از پرافتخارترین ورزشکاران تاریخ اسنوبورد تبدیل شد. رزومه او شامل ۱۰ مدال طلا در بازی های X، شش قهرمانی جهان و یک نقره المپیک است. او رکورد این زن آمریکایی را امسال با حضور در پنجمین المپیک زمستانی خود، جایی که در رشته اسکیت بازی خواهد کرد، به دست آورد. جیکوبلس که شخصیتی تمام فصل را به رخ می‌کشد، در میان صحرای صخره‌ای یک مجله تناسب اندام زنان درخشان به نظر می‌رسد.

لیندسی جیکوبلس
جیکوبلس هنر خود را در کوه استراتن در ورمونت تکمیل کرد.
دانیل تایناکا گتی ایماژ

شان وایت، ۳۵ ساله، اسکیت بازی

افسانه. وایت در ۱۳ ژانویه اعلام کرد که المپیک پکن پنجمین و آخرین بازی او خواهد بود. بازنشستگی او پس از دو دهه مهارت باورنکردنی نیمپایه رخ می دهد که بومی سن دیگو را با موهای شعله ور به قهرمان المپیک، اولین چهره مشهور این ورزش و نماد فرهنگ پاپ تبدیل کرد. او در بازی های المپیک ۲۰۰۶، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۸ به همراه ۱۳ مدال طلای اسکیت نمایشی که به سال ۲۰۰۲ بازمی گردد، طلا گرفت. تونی هاوک نیز در اسکیت بازی های ایکس دو طلا کسب کرد. وایت که اکنون مسن‌ترین اسنوبوردیست تاریخ المپیک است، پس از گذشته‌ای پرفراز و نشیب که شامل اتهامات آزار جنسی بود، به شهرت و ثروت خود پایان داد. او با نینا دوبرو، ستاره دوست دختر سابق “خاطرات خون آشام” زندگی می کند، که در ماه مه ۲۰۲۰ با بریدن قفل های زنجبیلی معروفش با گوجه فرنگی پرنده رابطه خود را در اینستاگرام اعلام کرد.

سفید خالص
وایت پس از دور پنجم خود در بازی های المپیک آن را متوقف خواهد کرد.
شاون وایت / اینستاگرام

مایکلا شیفرین، ۲۶ ساله، اسکی

شیفرین متولد ویل، کلرادو، یکی از موفق ترین اسکی بازان آلپاین در تاریخ است. او اولین طلای المپیک خود را در سال ۲۰۱۴ در سوچی در سن ۱۸ سالگی به دست آورد، جوانترین قهرمان اسلالوم در تاریخ. شیفرین بار دیگر در سال ۲۰۱۸ مدال طلا را به دست آورد و با ۷۳ پیروزی در دوران حرفه ای خود، بر مسابقات جام جهانی مسلط شد. او تقریباً دو سال پس از آن که پدرش، دکتر جفری شیفرین، علاقه‌مند به اسکی، در ۲ فوریه ۲۰۲۰ بر اثر ضربه تصادفی به سر درگذشت، وارد المپیک شد.

میکایلا شیفرین آمریکایی در رشته اسلالوم غول پیکر زنان شرکت می کند
شیفرین جوانترین قهرمان اسلالوم تاریخ المپیک در سال ۲۰۱۴ شد.
برنت بینگهام، خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

مدیسون چاک ۲۹ ساله و ایوان بیتس ۳۲ ساله در حال رقص روی یخ

این زوج پر زرق و برق از سال ۲۰۱۱ پشت سر هم روی یخ و از سال ۲۰۱۷ یک زوج خارج از یخ بودند. چاک، که در ردوندو بیچ، کالیفرنیا به دنیا آمد، و بیتس، که اهل آن آربور، میشیگان است، مشتاقانه منتظر اولین والس خود هستند. پس از رقابت با یکدیگر در بازی‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸، روی سکوی المپیک پس از رقابت با یکدیگر در بازی‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸. این زوج پس از کسب سومین عنوان رقص روی یخ خود در مسابقات قهرمانی اسکیت نمایشی ایالات متحده، انتظارات زیادی در پکن دارند. برای بیتس، این چهارمین المپیک او است که یک رکورد برای یک اسکیت باز آمریکایی است. او با شریک سابق امیلی ساموئلسون در بازی های زمستانی ۲۰۱۰ در ونکوور به رقابت پرداخت.

مدیسون چاک ایوان بیتس
ماک و بیتس بیش از یک دهه است که با هم رقابت می کنند.
دریان سانچز ds_sanchez; گتی ایماژ

آجا ایوانز، ۳۳ ساله، سورتمه

این سورتمه خودخوانده بمب ۵ فوت و ۱۰ اینچ است و راه خود را از سمت جنوب شیکاگو به اوج ورزش آمریکا رسانده است. او قبلاً یک بار طعم موفقیت المپیک را چشیده است و مدال برنز را در سال ۲۰۱۴ در سوچی به دست آورده است. پدر فرد یک اسطوره در شنای دانشگاهی است، به عنوان اولین قهرمان ملی سیاهپوست این ورزش، در حالی که برادر فرد فرد از یک دوره هشت ساله NFL لذت برد. ایوانز ماه گذشته برای مدت کوتاهی در بیمارستان بستری شد و پس از جراحات صورت در طی یک تصادف آموزشی در آلمان، به ۳۰ بخیه نیاز داشت.

آجا ایوانز
ایوانز از خانواده ای ورزشکار می آید، پدرش قهرمان شنای کالج و برادرش بازیکن سابق NFL بود.
سایت شبکه اجتماعی فیس بوک

Zachary Donoghue، ۳۱ ساله، رقص روی یخ

زک و شریکش مدیسون هابل قهرمانان سه بار ایالات متحده هستند که امیدوارند اولین تجهیزات المپیک خود را در سال جاری پس از اینکه با چهارم شدن در بازی‌های ۲۰۱۸ در پیونگ چانگ به سختی از سکو بازماندند، داشته باشند. پکن مترادف دیگری برای افتخار بین المللی است: شرکا اخیراً پس از بازی های المپیک بازنشستگی خود را از شراکت رقابتی خود اعلام کردند. داشینگ دوناهو که بومی کانکتیکات است، دارای سابقه عاشقانه با برخی از زیباترین زنان اسکیت‌برد است. او و شریکش هابل زمانی یک زوج بودند، گفته می شود که در طول المپیک ۲۰۱۸ با رقصنده یخ اسپانیایی اولیویا اسمارت قرار داشتند و از سال گذشته با شانتل کری اسکیت باز استرالیایی ارتباط داشتند.

زک دونوهو
دونوهو به سختی از روی سکو باز ماند زیرا در بازی های ۲۰۱۸ پیونگ چانگ چهارم شد.
softdonohue / اینستاگرام



رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر