جانی مانزیل با PFT دعوا می کند، کلیولند را در یکشنبه شلوغ می کند


جانی مانزیل قطعا یکشنبه یک قهرمانی پر حادثه داشت.

در جریان بازی قهرمانی AFC بین Bengals و Chiefs، کوارتربک سابق براونز با Pro Football Talk در مورد اینکه چگونه مسابقه بسیار پرهیجانی در حال گسترش بود، درگیر شد.

جانی مانزیل، مدافع سابق تیم براونز، روز یکشنبه با Pro Football Talk تبادل نظر آتشینی داشت
جانی مانزیل، مدافع سابق تیم براونز، روز یکشنبه با Pro Football Talk تبادل نظر آتشینی داشت
گتی ایماژ

“بدیهی است که بازی تمام نشده است. اما امروز تقریباً غیرممکن است که کسی ماهومس و چیف را شکست دهد. از هر دوره ای،” Pro Football Talk توییت کرد بعد از ظهر یکشنبه، در حالی که روسای در دو فصل اول افزایش یافتند.

Manziel سپس با یک سری ایموجی سطل زباله پاسخ داد که از حساب PFT بی توجه نبود.

“چه قسمتی از “بازی به وضوح تمام نشده” را متوجه نشدید؟ پاسخ PFT، که منجر به سلام انگشت وسط منزیل شد.

“پرنده های دوتایی برای شما و فلوریو برای همیشه” او توییت کرد.

علی‌رغم برتری زودهنگام بنگال‌ها، چیفز در نیمه دوم به رقص خورد و تنها سه امتیاز به دست آورد و به وقت اضافه رفت. بر خلاف پایان هفته گذشته مقابل بیلز، برنده شدن پرتاب سکه بر پیروزی کانزاس سیتی تأثیری نداشت زیرا اوان مک فرسون، ضربه زننده بنگال، یک گل میدان ۳۱ یاردی را میخکوب کرد تا بلیت سینسیناتی برای سوپربول را بزند.

مانزیل که دو فصل در لیگ بازی کرد، بعداً پیروزی بنگال ها را جشن گرفت با فریادها به کوارتربک سال دوم جو بارو.

مانزیل در سال 2014 توسط براونز به خدمت گرفته شد و دو سال بعد توسط تیم آزاد شد
مانزیل در سال ۲۰۱۴ توسط براونز به خدمت گرفته شد و دو سال بعد توسط تیم آزاد شد
استفان براشیر

“بنگال به سوپر بول”. CINCY بایستید!! #WHODEYYY،” او توییت کرد.

توییت مانزیل یکشنبه به همین جا ختم نشد، زیرا او همچنین به یکی از شهرهای اوهایو که کاملاً با آن آشنایی دارد، توجه کرد: کلیولند. وقتی یکی از طرفداران به برداشت قبلی در مورد هماهنگ کننده تهاجمی Chiefs اریک بینیمی پاسخ داد، منزیل پاسخ داد: “شما هنوز از باخت در پلی آف سال گذشته عصبانی هستید یا اینکه احتمالاً در کلیولند زندگی می کنید؟”

Manziel در سال ۲۰۱۴ توسط براون ها در رده ۲۲ قرار گرفت و معروف است که دو فصل پرتلاطم را در کلیولند قبل از اینکه توسط تیم در سال ۲۰۱۶ آزاد شود سپری کرد. در سال های اخیر، Manziel در مورد مبارزه خود با سوء مصرف مواد و تجربه خود در NFL به طور کلی صحبت کرده است.

این بازیکن ۲۹ ساله سپس موضع کلیولند خود را توضیح داد.

«کلولند بد است. این منفی نیست که واقعی است. نه مردم، خود مکان.» منزیل نوشت، که در بیوگرافی فعلی توییتر آن چنین آمده است: “فقط حال و هوای خوب، اما کلیولند بد است.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر