جانشین فرمانده نیروی انتظامی: سلبریتی ها و قبول شدگان برای تصدی کرسی مجلس و شهردار به فتنه انگیزی دامن زدند – پایگاه خبری مدارا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سردار قاسم رضایی روز چهارشنبه افزود: این شهید به ما ثابت کرد که مجموعه فرج الذوب در استان واقع شده و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی است. با ادامه عاشورا تا روز رستاخیز و نشاط راه این شهدا ادامه خواهد داشت و یاد و خاطره آنان فراموش نشدنی خواهد ماند.

یادآوری می‌کند: امروز کشور ما قوی‌تر و پرنشاط‌تر از گذشته برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کند و پیامی روشن به دشمنانی است که به ملت ما ایمان داشتند که کور می‌خوانید و شهدا تقدیم می‌کنیم، اما اجازه نمی‌دهیم. آشوبگران و شهدا مردم شرور خون شهدا را پایمال کردند.

رضایی گفت: پیام شهدا به جاهلانی که امروز با پیام های خود جوانان را به آشوب و فتنه فرا می خوانند این است که دست از رفتارهای ناشایست خود بردارید و به آغوش وطن بازگردید و مطمئن باشید که زودتر آورده شوید. دستگاه عدل الهی باید پاسخگوی اعمال و رفتار شما باشد.

جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: پیام این شهید برای جاهلان و کسانی است که از شرایط و امکانات این مرزها و منطقه استفاده کردند و به شهرت رسیدند و در این شرایط در کنار دشمنان از جمله هستند. دشمنان سلبریتی ها و کسانی که در کرسی نمایندگی شورای اسلامی و در پست شهرداری امتحان خود را پس دادند و با حرکات نامتعارف خود به فتنه انگیزی دامن زدند و این یعنی باید در برابر عدالت جامعه اسلامی پاسخگو باشند.

رضایی با اشاره به اینکه برخی از آنها با همان امنیتی بزرگ شده اند که پلیس های پرتلاش آن را تحمل می کنند، خاطرنشان کرد: باید بگوییم که در ریختن خون شهدایی چون “کرامپور” که با تشویش اذهان مردم به اغتشاش می پردازند. گرفتار.

وی افزود: ما مفتخریم که امروز خادم ملت شریف ایران باشیم و به شعار سردار نگاه کنیم که ما امت امام حسین هستیم و ما ملت شهیدپرور، عزت و افتخار ما هستیم. نقطه همه اقدامات ما.»

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه اجازه نفوذ مزدوران بومی و دشمنان فتنه گر را نخواهیم داد، تصریح کرد: گروه فرجه با تقدیم هر شهیدی با عزمی راسخ تر از گذشته به سمت اهداف خود گام بر می دارد و پیام این است. شهید قطعا پیام انقلابی است لبیک، خامنه ای یا لبیک یا حسین.

جانشین فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه امروز دشمن متوجه شد که تشکیلات نیروی انتظامی از مردم است و برای مردم و حافظ آرمان های انقلاب است، ادامه داد: دشمن شناسی و دشمن شکنی از دیگر ویژگی های انقلاب است. . گره فرج، که دشمن به دنبال فتنه گری و تضعیف این قدرت مردمی است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان و فاشیست ها با راه اندازی اغتشاشات و اغتشاشات بی اساس به دنبال آسیب رساندن به دستگاه انتظامی بودند، تصریح کرد: حضور مردم آگاه، مومن و انقلابی در جامعه بزرگ تهران و شهرهای مختلف ایران اسلامی مهر تعیین کننده ای است. . در برابر قهرمانان نیات بد، به دشمن حمله کنید و نقشه های آنها را خراب کنید.

رضایی با اشاره به اینکه وابستگان فرجه انقلابی و خدمتگزار مردم هستند، تصریح کرد: کار نیروی انتظامی یک روز مرخصی ندارد و همیشه شبانه روز برای ارتقای امنیت از مرزها تا قلب شهرها تلاش می کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن با استفاده از هرج و مرج و فتنه در صدد تضعیف اهداف ملی است، خاطرنشان کرد: ما همواره با اراده ای بیش از گذشته در مقابل این فتنه ها خواهیم ایستاد.

جانشین فرمانده انتظامی در خاتمه با بیان اینکه خون این شهید جاری است و روحی تازه در پیکر هر نیروی انتظامی دمید، گفت: حضور شما در مراسم تشییع این شهید عزیز کار ماست. سنگین تر از قبل و امید به انسان بودن بنده خوبی