جانشین فرمانده قرارگاه ابوالفضل خوزستان: دشمن از اقتدار ایران هراس دارد – پایگاه خبری مدارا


سردار سرتیپ پاسدار دوم پاسدار علی رضا هاتف، امروز دوشنبه در مراسم افتتاحیه نشست های روشنگری تبیین جهاد در سطح شهرداری اهواز که در سالن رسمی شورای اسلامی شهر برگزار شد، افزود: شهر شهری اهواز. : انقلاب اسلامی در ۴۳ سال گذشته همواره مورد آرزوی دشمنان بوده و در این سال ها جنگ های مختلف نظامی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی امروز شاهد بوده است.

وی گفت: با وجود همه توطئه های دشمنان، امروز اقتدار جمهوری اسلامی است که تمام دنیا را به چالش می کشد و دشمنان ایران اسلامی نمی توانند جمهوری اسلامی را نادیده بگیرند.

پیش بینی نقشه های دشمنان توسط سرویس های اطلاعاتی

سردار حاتیو با بیان اینکه برآوردهای سرویس های اطلاعاتی نشان می دهد که دشمنان ایران در تابستان امسال در صدد توطئه علیه کشور هستند، گفت: برآوردهای دستگاه های امنیتی کشور نشان داد که تابستان امسال به دلیل مشکلات اقتصادی، مشکلاتی در این زمینه رخ خواهد داد. کشور.

و گفت: رهبر معظم انقلاب در ۲۳ خرداد ماه سال جاری در سخنانی تأیید کردند که دشمن متعهد به اعتراضات مردمی، کار ذهنی و رسانه ای و فعالیت مجازی است و با پول و مزدوران به ایجاد تقابل بین مردم و بین آنها جمهوری اسلامی.

جانشین فرمانده قرارگاه حضرت ابوالفضل (علیه السلام) خوزستان مشکلات اقتصادی داخلی را واقعیتی دانست که قابل انکار نیست و افزود: مشکلات اقتصادی یک شبه به وجود نیامده و حاصل فعالیت دولت های گذشته است، بلکه مشکلات اقتصادی داخلی را نمی توان انکار کرد. امروز آنها عامل اینها هستند. مشکلات به دلیل دوری از دولت ایجاد شده و فعالیت های دولت ۱۳ را مخدوش می کند.

۸۴ درصد فضای مجازی در حوادث اخیر در دست دشمن بوده است

سردار هاتف ادامه داد: آمریکایی ها یا پرونده سازی کردند تا جمهوری اسلامی را علیه ملت ایران تحت فشار قرار دهند یا از مشکلات داخلی برای فشار به کشور سوء استفاده کردند.

وی افزود: آمریکایی هایی که بیش از یک میلیون عراقی را در عراق کشتند، امروز در کشور ما مدافع حقوق بشر شده اند و مرگ یک زن برایشان مهم شده است.

سردار هاتف گفت: جمهوری اسلامی در موارد مختلف نشان داده است که با تخلفات و جنایات دستگاه های دولتی و مسئولان در ادارات مختلف نظامی، انتظامی و دولتی به شدیدترین شکل برخورد کرده است.

جانشین فرمانده قرارگاه حضرت ابوالفضل (ع) خوزستان ادامه داد: طبق بررسی های انجام شده در اولین ماه اغتشاشات اخیر ۸۴ درصد فضای رسانه ای در اختیار دشمن بود و تنها ۱۶ درصد این فضا در دست دشمن بود. دست رسانه های داخلی که فضاسازی زیادی را نشان می دهند، سنگین علیه رژیم اسلامی در این اتفاقات.

پوشش سنگین رسانه ای از ویژگی های رویدادهای اخیر بوده است

وی گسترش شایعات و انعکاس سنگین رسانه ای در فضای مجازی را از ویژگی های اتفاقات اخیر دانست و افزود: پوشش رسانه ای شدید دشمنان موجب نگرانی مردم و دلسوزان ایران شده است.

سردار هاتف با تاکید بر اینکه آمریکا و کشورهای اروپایی هرگز از مردم ایران عصبانی نبوده و نخواهند بود، گفت: دشمنان با اصل نظام جمهوری اسلامی و امضای معاهدات بین المللی مانند طرح جامع مشترک مشکل دارند. عمل هرگز پایان نخواهد یافت.” دشمنی با ایران اسلامی «نمی‌تواند باشد

جانشین فرمانده قرارگاه حضرت ابوالفضل (علیه السلام) خوزستان با انتقاد از درس خواندن ضعیف جوانان و دانش آموزان افزود: متاسفانه به دلیل کم کاری انجام شده حتی برخی از جوانان خوزستانی از اطلاعات کافی برخوردار نیستند. در مورد دفاع مقدس در حالی که این استان در مجموع در دفاع مقدس قرار دارد. مستقیم شرکت کردم

جنگ مشترک، جنگ اراده است

وی با اشاره به تفاوت فاحش فضای مجازی با فضای واقعی بیان کرد: در سه سال گذشته فضای مجازی در کشور به جوانان و نوجوانان سپرده شده است که همین امر باعث شده فضای مجازی در دوران اخیر نقش موثری داشته باشد. تصادفات

و سردار هاتف ادامه داد: در یک سال گذشته تجمعات اعتراضی زیادی در خوزستان تشکیل شد و با وجود اینکه هیچ یک از این تجمعات مجوز نگرفتند، اما چون اعتراض آنها موجه بود، هیچ کدام دستگیر نشدند که نشان دهنده اسلام نظام است. برای گوش دادن به اعتراضات زمان لازم است.

وی کشتار و تحریک قومیت ها را از ویژگی های مهم دسیسه های دشمن در حوادث اخیر دانست و افزود: جنگ مشترک; جنگ اراده ها، جنگ سیاسی، ماهواره ها، شبکه های خبری، تکرار دروغ و جنگ رسانه ای است.

سردار هاتف با بیان اینکه همه باید در شرایط حساس کنونی نسبت به تبیین و روشنگری جامعه احساس مسئولیت کنند، خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا تمام سرمایه خود را صرف دفاع از انقلاب می کنند و مسئولان امروز بیش از ۳۰۰ هزار شهید و هزاران قربانی مدیون هستند. جنگجوی باستانی

امت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) از دشمن هراسی ندارند

جانشین فرمانده قرارگاه حضرت ابوالفضل (ع) خوزستان گفت: شهدا و ایثارگران در راه دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های اسلام جان خود را فدا کردند و چنین ارتشی با حمایت این جوانان بر همه چیز پیروز می شود. مشکلات

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی به فضل الهی بر همه مشکلات فائق خواهد آمد و آمریکا و رژیم صهیونیستی را زیر پا خواهد گذاشت و جوانانی که امروز از هیجان و عصبانیت به خیابان ها آمدند را فرزندان خود می دانیم و ما از آنها محافظت خواهد کرد.”

سردار هاتف گفت: ملتی که متکی به فاطمه الزهرا (س) و امام اطهار (علیه السلام) باشد، نگران چنین حوادثی نیست.

امید آفرینی و اعتمادسازی به نظام فعلی وظیفه مسئولان کشوری است

وی تبیین مشکلات مردم، شفاف سازی و برخورد با آن را از مهمترین وظایف مسئولان دانست و گفت: مسئولان باید امانتدار خون شهدا باشند، خود را خادم مردم بدانند و مزاحم نشوند. مردم. گلایه و انتقاد، اما باید برای حل این مشکلات تلاش کنید.

وی با بیان اینکه امید آفرینی و اعتمادسازی در نظام وظیفه فعلی مسئولان کشوری است، تصریح کرد: ایجاد شادی، تلاش شبانه روزی و تلاش برای رفع مشکلات مردم برای اعتمادسازی و امید آفرینی ضروری است و مدیریت دستگاه های اجرایی شهر الاهواز باید به طور جدی به این موارد توجه کند.

طرح تبیین جهاد در شهرداری اهواز و مدیریت شهری به همت سازمان بسیج شهرداری اهواز از امروز دوشنبه آغاز شد و در قالب این طرح نشست های روشنگری در مناطق و نهادهای مختلف برگزار می شود. این شهرداری با حضور اساتید و کارشناسان برای مدیران و کارکنان شهرداری.

منبع: ارنا