جاش مک دانیلز شکست های گذشته را به شانس جدید Raiders منتقل می کند


هنگامی که جاش مک دانیلز برای اولین کار سرمربی خود در دنور به عنوان یک جوان ۳۲ ساله زودرس استخدام شد، تقریباً بلافاصله آتش گرفت زیرا اکنون متوجه می شود که واقعاً نمی دانست این شغل شامل چه چیزهایی می شود.

تجربه با Broncos که با اخراج او قبل از پایان فصل دوم او به پایان رسید، مک دانیلز را متواضع کرد، که سپس به عقب بازگشت و یک دهه دیگر را به عنوان هماهنگ کننده گذراند.

اکنون ۱۳ سال بعد، او برای ضربه بعدی خود به عنوان سرمربی با لاس وگاس رایدرز آماده است و امیدوار است درس هایی که در آن زمان آموخته است به موفقیت بیشتری برای بار دوم او منجر شود.

مک دانیلز روز دوشنبه پس از معرفی به عنوان مربی رایدرز گفت: “وقتی به دنور رفتم، کمی فوتبال بلد بودم.” من واقعاً مردم را نمی‌شناختم و نمی‌دانستم که این جنبه از این روند و حفظ فرهنگ و ساختن تیم چقدر مهم است. من شکست خوردم و در آن موفق نشدم. نگاه کردن به آن تجربه یکی از بهترین چیزها در زندگی من از نظر رشد کلی من به عنوان یک شخص، به عنوان یک مربی بوده است.”

جاش مک دانیلز
جاش مک دانیلز نتوانست فصل دوم خود را به عنوان مربی برانکوها پشت سر بگذارد.
گتی ایماژ

پس از اینکه در سال ۲۰۱۸ از قرارداد مربیگری ایندیاناپولیس پس از اعلام آن عقب نشینی کرد، مک دانیلز از این فرصت برای مربیگری رایدرز استفاده کرد و در آنجا با مدیرکلی که دهه ها می شناسد همکاری خواهد کرد.

مک دانیلز و دیو زیگلر جدید جنرال موتورز در کالج در دانشگاه جان کارول هم تیمی بودند، در دنور و سپس در ۹ سال گذشته با میهن پرستان با هم کار کردند.

این اعتماد هم برای مک‌دانیلز و هم برای زیگلر برای تصدی این کار و هم برای مالک مارک دیویس، که در طول این فرآیند تصمیم گرفتند تا جان گرودن و جنرال موتورز مایک مایوک را جایگزین کنند تا ترکیبی از مربی و جنرال موتورز پیدا کنند که بتواند به خوبی با هم کار کند، بود.

در حالی که مک دانیلز با مشخصات بالاتر وارد می شود، زیگلر گفت که او در مورد پرسنل حرف آخر را خواهد زد.

زیگلر گفت: “بدیهی است که من و جاش از بسیاری جهات در دیدگاهمان در مورد چگونگی ساختن یک تیم و دیدگاه ما از آنچه می خواهیم از نظر بازیکنانی که وارد ساختمان می کنیم، به هم گره خورده ایم.” اما در پایان روز که زمان تصمیم گیری در مورد پرسنل فرا می رسد، در حالی که با هم کار می کنیم، این تصمیمات نهایی توسط من گرفته خواهد شد.

علیرغم اینکه رایدرها برای دومین بار در ۱۹ فصل گذشته به پلی آف رفتند، دیویس این تغییر را ایجاد کرد. گرودن در ماه اکتبر پس از انتشار ایمیل‌های توهین‌آمیز قدیمی‌اش استعفا داد و ریچ بیساچیا، سرمربی موقت تیم را به پلی آف رساند، جایی که آنها در راند وایلد کارت به سینسیناتی شکست خوردند.

مهاجمان
دیو زیگلر که با جاش مک دانیلز در هر دو گروه برونکوس و پاتریوتز کار می کرد، مدیر کل جدید رایدرز است.
AP

دیویس سپس مایوک را پس از پایان فصل اخراج کرد و به دنبال یک تخته سنگ تمیز برای ساختن پایه در محل بود. او گفت که این یک وضعیت “بازسازی” نیست و او معتقد است که تجربه مک‌دانیلز و زیگلر در نیوانگلند به رایدرها کمک می‌کند تا به سطح بعدی برسند.

دیویس گفت: “من همیشه میهن پرستان را به عنوان تیمی می دیدم که نه تنها از هفته به هفته یا نصف به نیمه اقتباس می شود، بلکه حتی ممکن است سریال به سریال.” من فقط به توانایی جاش در ارزیابی موقعیت و ایجاد تغییرات در زمان واقعی اعتقاد دارم و این همیشه چیزی بوده که من را تحت تاثیر قرار داده است.

جاش مک دانیلز
جاش مک دانیلز پس از اخراج توسط برانکوها به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی Patriots بازگشت.
گتی ایماژ

مک دانیلز با سال ها کار با تام بردی در میهن پرستان و کار او در این فصل که به توسعه مک جونز تازه کار کمک کرد، به عنوان یکی از ذهن های تهاجمی درخشان در این بازی در نظر گرفته می شود.

اما اولین تجربه او به عنوان سرمربی پس از شروع ۶-۰ در سال ۲۰۰۹ به سرعت از بین رفت. دنور آن فصل را ۸-۸ به پایان رساند و مک دانیلز با رکورد ۳-۹ در سال ۲۰۱۰ اخراج شد و ۱۷ بازی از ۲۲ بازی آخر خود را به عنوان مربی باخت.

مک دانیلز همچنین به دلیل گزارش نکردن اینکه مدیر عملیات ویدیویی تیم از تمرین پیاده روی سان فرانسیسکو ۴۹رز قبل از بازی در سال ۲۰۱۰ در لندن، فیلمبرداری کرده است، توسط NFL 50000 دلار جریمه شد. تحقیقات مشخص کرد که مک دانیلز از قبل از این نوار اطلاعی نداشت و از دیدن آن امتناع کرد، اما او به دلیل عدم گزارش فوری تخلف به لیگ مجازات شد.

مک دانیلز تیمی را برعهده می گیرد که چندین مهره کلیدی دارد، از جمله درک کار، که وارد آخرین سال قراردادش می شود. رژیم جدید باید در مورد تمدید قرارداد کار و ساخت و ساز پیرامون او تصمیم بگیرد، او را با انتخاب های پیش نویس معاوضه کند یا تصمیم گیری را تا پایان فصل ۲۰۲۲ متوقف کند.

زیگلر گفت: «من فکر می‌کنم تنها چیزی که همه ما درک می‌کنیم این است که فرآیندی وجود دارد که درک را یاد می‌گیریم، درک ما را یاد می‌گیرد و همه آن قطعات را با هم ترکیب می‌کنیم. “من فکر می کنم که این مرحله اول ایجاد رابطه است، درک اینکه درک چه کاری را به خوبی انجام می دهد. درک درک می کند که جاش و کادر تهاجمی در تلاش برای ساختن چه چیزی هستند، و فکر می کنم همانطور که این همکاری پیش می رود، به نوعی می بینید که چگونه همه چیز با هم هماهنگ است. شما باید ببینید که چگونه همه چیز با هم هماهنگ است و از آن نقطه به نوعی کار می کند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر