جاش مک دانیلز به عنوان کاندیدای اصلی آموزش Raiders ظاهر می شود


شاید یکی از موارد مورد علاقه من در تلاش آموزشی Raiders آمده باشد.

به گفته جاش مک دانیلز، هماهنگ کننده حمله میهن پرستان، به عنوان نامزد ظاهر شده و انتظار می رود با این سازمان مصاحبه کند. آدام شفتر از ESPN.

گزارش های اضافی از آلبرت بریر از MMQB او گفت مک دانیلز به این سمت علاقه مند است. بریر افزود که در چند هفته گذشته، Raiders با افراد نزدیک به McDaniels، از جمله Champ Kelly، دستیار مدیر پرسنل بازیکن Beers و مدیر پرسنل Patriots، Dave Ziegler، مصاحبه کرده است.

هم کلی و هم زیگلر در طول دوره کارآموزی کوتاه او در دنور بین سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ با مک‌دانیلز کار کردند.

در سال ۲۰۱۸، مک دانیلز به خوبی موافقت نکرد که سرمربی کلتز باشد، قبل از اینکه از حق امتیاز بازی خارج شود و به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی به نیوانگلند بازگردد.

جاش مک دانیلز
مک دانیلز ۱۷ فصل غیر متوالی با پاتریوتز کار کرد.
AP

جان گرودن، مربی سابق رایدرز در ماه اکتبر پس از اینکه فاش شد زمانی که در دوشنبه شب فوتبال یک تحلیلگر بود، از زبان ضد همجنس گرا، نژادپرستانه و زن ستیزانه در ایمیل ها استفاده کرده است، استعفا داد.

ریچ بیساچیا هماهنگ کننده تیم های ویژه به عنوان سرمربی موقت منصوب شد. تحت هدایت بیساچیا، رایدرها ۷-۶ پیش رفتند و با پیروزی هیجان‌انگیز هفته هجدهم مقابل چارجرز، وحشی را تضمین کردند. لاس وگاس در یک بازی وحشیانه ۲۶-۱۹ مقابل بنگال شکست خورد.

جاش مک دانیلز و مک جونز
جاش مک دانیلز مغز پشت تشکیل کیو بی مک جونز تازه کار در این فصل است.
AP

Bisaccia همچنین نامزد پست Raiders است، اما مالک تیم، Mark Davis گفت که او به دنبال نامزدهای خارجی نیز هست.

خروج احتمالی از مک‌دانیلز، مک‌جونز را بدون ذهن تهاجمی که مسئول پیشرفت چشمگیر او در فصل نوجوانان است، رها می‌کند. همچنین بیل بلیچیک بدون هماهنگ کننده مسئول قهرمانی تیم در سوپربول باقی می ماند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر