جاستین ترودو در جریان اعتراضات واکس به مکان مخفی نقل مکان کرد


بنا بر گزارش ها، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا و خانواده اش روز شنبه پس از آنکه هزاران معترض به پایتخت این کشور آمدند تا دستورات واکسن کووید-۱۹ را محکوم کنند، به مکانی مخفی منتقل شدند.

منابع به سی‌بی‌سی گفتند که ترودو، همسرش و فرزندانشان از خانه‌شان در اتاوا به مکان نامعلومی در پایتخت نقل مکان کردند، در میان نگرانی‌های امنیتی شدید.

برنامه سفر نخست وزیر برای آن روز معمولاً نشان می دهد که اگر در خانه باشد در اتاوا است، اما روز شنبه به «منطقه پایتخت ملی» تغییر یافت. ترودو پس از مثبت شدن تست کووید یکی از فرزندانش در هفته گذشته، از راه دور کار می‌کرد و در انزوا بود.

حرکت برای جابجایی ترودو زمانی انجام شد که معترضان – که عمدتاً از کاروان عظیمی از کامیون‌داران تشکیل شده بودند – به داخل شهر رفتند تا علیه دستورات واکسن، ماسک‌ها و قرنطینه اعتراض کنند.

حامیان در 29 ژانویه 2022 برای کاروان کامیون آزادی به پارلمان هیل می رسند تا علیه قوانین و محدودیت های واکسن کووید-19 در اتاوا، کانادا اعتراض کنند. حامیان برای اعتراض به دستورات واکسن کووید-19 و کاروان کامیون های آزادی به پارلمان هیل می رسند. محدودیت ها در اتاوا، کانادا، در 29 ژانویه 2022.
حامیان برای اعتراض به دستورات و محدودیت‌های واکسن کووید-۱۹ در اتاوا، کانادا، در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲ برای کاروان کامیون آزادی به پارلمان هیل می‌رسند.
لارس هاگبرگ/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

به اصطلاح “کاروان آزادی” در ابتدا به عنوان اعتراضی علیه دستور واکسن برای کامیون داران فرامرزی آغاز شد، اما به سرعت به تظاهرات گسترده ای علیه دولت کانادا بر سر قوانین COVID تبدیل شد.

ده ها کامیون تا صبح شنبه در مقابل ساختمان های پارلمان صف کشیده بودند، از جمله برخی از آنها که در محوطه بنای یادبود جنگ ملی پارک کرده بودند.

معترضان در مقایسه با دستورات واکسن برای فاشیسم، یک کامیون پرچم کنفدراسیون را حمل می کرد و بسیاری از آنها تابلوهایی پر از انفجار حمل می کردند که ترودو را هدف قرار می داد.

اعضای ائتلاف قانون اساسی WNY و نماینده جمهوری خواه ایالت نیویورک، کریس جاکوبز (NY-27) در پل رنگین کمان، در آبشار نیاگارا، نیویورک تجمع کردند تا به محدودیت های بین المللی اعمال شده بر مسافران بین المللی اعتراض کنند.
دولت کانادا همچنان مرز زمینی بسته را برای اتباع خارجی واکسینه نشده الزامی می کند.
لوری کاپلازو / POLARIS

کاروان کامیون داران و دیگران باعث شد تا پلیس برای احتمال خشونت آماده شود و به ساکنان هشدار دهد که از مرکز شهر خودداری کنند.

یک مقام ارشد امنیتی پارلمان همچنین به قانونگذاران توصیه کرد تا زمانی که گزارش می شود خانه های شخصی آنها هدف قرار گرفته است، درهای خود را قفل کنند.

کامیون داران و سایرین به قانون جدیدی اعتراض کردند که از ۱۵ ژانویه اجرایی شد و طبق آن کامیون دارانی که وارد کانادا می شوند باید به طور کامل در برابر COVID واکسینه شوند.

جمعی از معترضان بخشی از کاروان آزادی 2022 در مقابل پارلمان هیل، در اتاوا، کانادا، 29 ژانویه 2022 تجمع کردند.
کاروان آزادی ۲۰۲۲ با کامیون دارانی از سراسر کانادا آغاز شد که مخالف دستور واکسن برای کامیون داران برای واکسینه شدن برای بازگشت به کانادا هستند.
EPA/ANDRE PICHETTE

سازمان‌دهندگان اعتراض خواستار حذف اجباری همه محدودیت‌های کووید-۱۹ و دستورات واکسن شدند – و برخی خواستار حذف ترودو شدند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر