تونی رومو برای تحلیل های عجیب در جریان بازی Bengals-Chiefs ریپ شد


یکشنبه قهرمانی برای تونی رومو روز بنر نبود.

تحلیلگر برتر بازی NFL CBS در رسانه های اجتماعی به دلیل تجزیه و تحلیل او در پایان بازی قهرمانی AFC در بنگال ها بر چیفز مورد انتقاد قرار گرفت که باعث شد آنها به Super Bowl 2022 سفر کنند.

هنگامی که چیفز به عمق قلمرو سینسیناتی وارد شد و کمتر از دو دقیقه به پایان بازی با سه بازیکن باقی مانده بود، رومو اشاره کرد که چگونه چندین “سناریو” در بازی وجود دارد. او اظهار داشت که چیف ها ممکن است بخواهند قبل از گلزنی تا آنجا که می توانند ساعت را اجرا کنند، و همچنین پیشنهاد کرد که بنگالی ها ممکن است بخواهند به چیف ها اجازه دهند سریع یک تاچ داون را به ثمر برسانند تا وقت داشته باشند که یک بازی برنده را مهندسی کنند. راندن.

به نظر می رسید هیچ کدام از این دو سناریو منطقی نبود. بنگال‌ها برتری داشتند و مطمئناً نمی‌خواستند آن را از دست بدهند، و هیچ تضمینی وجود نداشت که چیف‌ها یک تاچ داون به ثمر برسانند. بنگال ها در نهایت چیفز را به یک گل میدانی نگه داشتند که وقت اضافه را مجبور کرد.

تونی رومو
تونی رومو در پایان بازی روز یکشنبه Bengals-Chiefs تحلیل های گیج کننده ای داشت.
AP

توییتر البته حرف های زیادی برای گفتن داشت.

بنگال ها در بازی سوپربول ۲۰۲۲ مقابل رامز که میزبان بازی در لس آنجلس در استادیوم SoFi در فوریه هستند، بازی کردند. ۱۳.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر