تولد مجله «میرا» – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; اولین شماره ماهنامه فرهنگی هنری «میرا» به همت صاحب امتیاز دار هنرمیرا و مدیر مسئول و مدیرمسئول روزنامه امیرموسی کاظمی منتشر شد.

و مجله «میرا» علاوه بر ارائه اجراهای روی صحنه، برگزیده های ماه را در زمینه های تخصصی تئاتر انتخاب می کند. بر این اساس در اولین شماره این مجله برندگان میرا در رشته های بازیگری، طراحی وب، طراحی مد، موسیقی، پوستر، تئاتر، کارگردانی، بهترین نمایش و پدیده ماه معرفی شدند.

همچنین در هر شماره یک نمایشنامه منتشر نشده از نمایشنامه نویسان ایرانی به نمایش عموم گذاشته می شود که بر اساس آن نمایشنامه «اسب ها» جدیدترین نمایشنامه پیام لاریان به عنوان اولین نمایشنامه «میرا» در این شماره منتشر شد. . .

گفتگو با حسین کیانی، جواد یحیفی، علی فتحعلی و یادداشت هایی از امیر موسی کاظمی، مینا شجایان، فرنوسفدرانی، فریور خرابتی، سید محسن حسن زاده، وحید منتظری، سحاب محب علی، فرزام رنجبر، امیرحسین مرعیه سراجیان فرجی احسان بیر برناش از دیگر مقالات شماره اول این مجله.

علاوه بر داستان ها و نمایشنامه های حمید اسلامی راد، کامبیز هزارتی، فرنوش آبا، آیدین بهاری، مریلا مرادی، راضیه زینلی، مهسا طاهری، هستی جعفری، اعظم مجید، محبوبی فروزان، آرزو قیصری، مهدی یوسفی مهر، شفا نصرتی و مهتاب. فاتر این شما یک عدد می خوانید.

مجله میرا را می توانید از کتابفروشی ها، تئاترها و کیوسک های مطبوعاتی معتبر تهیه کنید. نسخه دیجیتالی این مجله در سایت و اپلیکیشن فیدیبو و طاقچه نیز قابل استفاده است.