تندر در مقابل پیش بینی ماوریکس: زیر را ببندید


در بازی چهارشنبه موریکس – تاندر تعداد کمی برای کل وجود دارد زیرا دالاس بدون کریستاپس پورزینگیس است. اما حمله تندر به سمت جنوب در برابر دفاع های شایسته می رود.

تاندر در گلزنی مقابل ۱۰ دفاع برتر در رده آخر NBA قرار دارد. من پیش بینی می کنم که آنها فقط ۹۶ امتیاز در برابر ماوریکس کسب کنند که شماره شماره را دارند. دفاع ۵ امتیازی در همین حال، دالاس سومین میانگین زمان طولانی‌ترین زمان مالکیت توپ در حمله را در بین DunksAndThrees.com دارد، در حالی که اوکلاهاما سیتی دومین زمان طولانی‌ترین زمان دفاعی مالکیت توپ را دارد. این بازی باید دارای سرعت بسیار کمی باشد.

لوکا دونچیچ، گارد ماوریکس، در جریان بازی مقابل تاندر در ژانویه، توپ را در دست می گیرد.  17، 2022 در مرکز خطوط هوایی آمریکا در دالاس.
لوکا دونچیچ توپ را در مقابل تاندر کنترل می کند.
NBAE از طریق Getty Images

تندر باعث می شود که حریفان در حمله برای آن کار کنند. آنها فیزیکی هستند و چرخش های خوبی انجام می دهند، با افت بسیار کمی به واحد نیمکت. ضعف بزرگ تدافعی تاندر، حفاظت از رینگ به دلیل عدم وجود سایز بزرگ است، اما دالاس از نظر میزان رینگ تهاجمی در رتبه ۳۰ قرار دارد. بنابراین شما تیمی دارید که در دالاس تعداد زیادی پرش می‌گیرد و در مقابل تیمی قرار می‌گیرد که در تندر به خوبی با جامپرها مسابقه می‌دهد.

به نظر می رسد که این یک شلوغ است و از آنجایی که من این رقم را در مجموع ۱۹۷ پیش بینی کرده ام، فضای کافی برای گرفتن Under را در اینجا فراهم می کند.

بازی: Mavericks-Thander، Under 207

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر