«تمساح» در آخرین روز جشنواره بیست و هفتم روی صحنه


دیگران رز جشنوارا کداک

تهران (پانا) – ۱۴ نمایش در آخرین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به نمایش درمی آید.

روز پنجم و پایانی جشنواره میزبان ۱۴ اجرا خواهد بود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

مجتمع فرهنگی هنری بوعلی

نمایش «قصه بخت» اثر گروه معلولین تابیش در محرز یزد در ساعت های ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در دپارتمان جامع تئاتر پلاتو استاد بلریان نمایش داده می شود.
«صامت» به نویسندگی سمیه منجیم و کارگردانی امیر تنها از لاهیجان در دو سانس ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در بخش مسابقه تئاتر کودک در پلاتو استاد آبادی نمایش داده می شود.

مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی

«با خودت برقص» عنوان نمایشی به نویسندگی و اجرای مسیحا ابوعلی از شیراز است که در ساعت های ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در بخش مسابقه تئاتر نوجوانان در سالن اصلی این مجموعه نمایش داده می شود.

نمایش «تمساح» از ارمنستان به نویسندگی نایرا ادگاریان و کارگردانی آغاسی ملکولیان در دو سانس ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در دپارتمان بین المللی تئاتر جشنواره در استادیوم آشورپور نمایش داده می شود.

«تئاتر خیمه» به نویسندگی و اجرای محمدحسن اباوی از مهریز ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰، «رمان سوم اسفندیار» نوشته علی رضا اسدپور با روایت خانم مهتاب حسینی از کازرون ساعت ۱۶:۰۰. و چهارمین رمان اسفندیار به روایت آرمیتا نصرزاده از کازرون ساعت شش عصر در حیاط داخلی این مجموعه فرهنگی هنری در بخش نمایش های ایرانی جشنواره به نمایش درمی آید.

ساعت ۱۶:۴۵ در بخش مسابقه تئاتر خیابانی میزبان نمایش «قصه سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از آلگودرز و «شهر کوچک» به نویسندگی و کارگردانی مهرداد کاووسی حسینی از همدان ساعت ۱۸:۴۵ است. بخش تئاتر شمیل.

تالار الفجر

«دزد لالایی» به آهنگسازی فیضه فیض و بهرام جلالی پور و آثار سید آرش شریف زاده از تهران در سانس های ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ برای مسابقه تئاتر کودک در این سالن روی صحنه می رود.

تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

نمایش «مبارک و آه» به نویسندگی و اجرای هنرمند همدانی بیجا معصومی در دو سانس ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در بخش مسابقه تئاتر کودک این مجموعه نمایش داده می شود.

تالار شهید مظاهری (مریانگ)

«روزی که هر لب ترانه است» به آهنگسازی حسین نادری و کار حسین نادری و مرتضی اسدی مرام از کرمانشاه ساعت ۱۶ و ۱۸ در بخش جامع تئاتر این تماشاخانه اجرا می شود.

اسکله بوعلی

این اسکله ساعت ۱۰:۳۰ میزبان نمایش «شهر جوان» به نویسندگی و اجرای مهرداد کاووسی حسینی از همدان در اداره کل تئاتر و نمایش «نان آوران» به نویسندگی احمد جلیلند و سعید باغبانی به کارگردانی سعید باغبانی خواهد بود. . از همدان در بخش مسابقه تئاتر خیابانی ساعت ۱۱:۳۰ خواهد بود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با هدف ارتقای مهارت‌ها، آگاهی و اعتماد به نفس کودکان ایرانی از طریق بازی تا هفتم تیرماه به دبیری امیر مشهد عباس و با حضور اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی. کلیه هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای دراماتیک ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری همدان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان. با شعار «تئاتر، پروانه های پرواز» در شهر تاریخی همدان برگزار شد.