تمرین BeachSweat ترکیبی جذاب از OnlyFans و Peloton است


این یک جشن کالری سوزی برای چشم است.

پلتفرم ورزشی جدید BeachSweat پیتزای Peloton را با تند تند OnlyFans ترکیب می کند. این وب‌سایت مبتنی بر اشتراک با رتبه R، کلاس‌های تمرینی زنده و درخواستی ۳۰ دقیقه‌ای با شدت بالا ارائه می‌دهد که توسط بمب‌های بی‌کینی پوشیده شده است.

طبیعی است که ضربان قلب شبکه های اجتماعی در حال افزایش است. کلیپ‌هایی از الهه‌های پرزرق و برق با دوچرخه‌های اسپین، در ژست‌های یوگا و پمپاژ آهن بیش از ۳۵۰۰۰۰ بازدید در TikTok به دست آورده‌اند و مشترکین بالقوه را جذب کرده‌اند.

من این دختران مضحک زیبا را دیدم که در حال تدریس کلاس های ورزش بودند و فکر کردم، خدای من، این نابغه است. مارک لستر، ۴۱ ساله، مشتری BeachSweat، به The Post گفت: باید این را بررسی کنم.

پس از شرکت در یک کلاس آزمایشی رایگان، لستر به سرعت هزینه اشتراک ماهانه ۱۴.۹۹ دلار را افزایش داد تا با ناک اوت های مستقر در میامی داغ و عرق کند.

واردکننده سیار شراب که او نیز در میامی مستقر است، گفت: “مانند سایر نقاط جهان، من تصمیم سال نو را برای کاهش وزن تعیین کردم.” او قبلاً با کلاس‌های Peloton تمرین می‌کرد، اما آنها را کمی ناقص دید.

از زمان راه اندازی در ژانویه، BeachSweat تاکنون از بیش از 30000 مشترک استقبال کرده است.
از زمان راه‌اندازی در ژانویه، BeachSweat تاکنون از بیش از ۳۰۰۰۰ مشترک استقبال کرده است.
با حسن نیت از BeachSweat

لستر گفت: “من تمام آنچه را که نیاز داشتم از پلوتون دریافت نمی کردم، و وقتی سعی کردم به تنهایی با تجهیزات تناسب اندام معمولی ورزش کنم، متوجه شدم که حفظ انگیزه سخت است.” بنابراین فکر کردم، اگر قرار است امسال تمریناتم را افزایش دهم، چرا این کار را با این زنان واقعا جذاب انجام ندهم؟

BeachSweat – که سه هفته پیش به‌عنوان یکی از برنامه‌های تمرین سایبری بدون باشگاه که در همه‌گیری‌های همه‌گیر متولد شده بود، شروع به کار کرد – به پیشگامی در آنچه که آنها «تناسب اندام الهام‌گرفته از بصری» می‌گویند افتخار می‌کند.

الکسا کالینز، یکی از بنیانگذاران و مربی دوچرخه سواری BeachSweat، به The Post گفت: «مردم با دیدن دختری جذاب که عرق می کند و با لباس بیکینی ورزش می کند، انگیزه می گیرند تا از روی مبل بلند شوند و مقداری کالری بسوزانند. در کمتر از یک ماه، این پلتفرم تاکنون از ۳۰۰۰۰ مشترک استقبال کرده است.

کالینز هر یک از کلاس های هفتگی دوچرخه سواری خود را برگزار می کند "سکسی" با پوشیدن بیکینی های ریز به منظور ایجاد انگیزه بصری در دانش آموزانش.
الکسا کالینز هر یک از کلاس های هفتگی دوچرخه سواری خود را با پوشیدن بیکینی های کوچک “سکسی” می کند تا به دانش آموزان خود انگیزه بصری بدهد.
با حسن نیت از Beachsweat

مدل ۲۶ ساله OnlyFans در حالی که هر یک از کلاس های هفتگی خود را برگزار می کند – که در طی آن شرکت کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که حدود ۲۵۰ کالری بسوزانند – بینندگان را با پوشیدن یک لباس زیبا نگه می دارد. [two piece]، بسیار عرق کرده و چیزها را واقعاً سرگرم کننده و معاشقه نگه می دارد.”

کالینز و مربیان همکارش از تاخیر شش ثانیه ای پخش در حین پخش زنده تمرینات با لباس های کوتاه خود لذت می برند. اگر با نقص در کمد لباس مواجه شوند، تولیدکنندگان استریم می توانند دوربین ها و زوایای خود را تغییر دهند تا از چشمک زدن تصادفی بینندگان جلوگیری کنند.

کالینز و تیمش برای اولین بار در اوایل سال ۲۰۲۰، زمانی که بیماری همه گیر باعث شد مردم به دنبال گزینه های ورزشی در خانه باشند، مفهوم رژیم خطرناک را ارائه کردند.

مربیان زیبای BeachSweat همگی دارای سوابق حرفه ای تمرین تناسب اندام هستند.
مربیان زیبای BeachSweat همگی دارای سوابق حرفه ای تمرین تناسب اندام هستند.
با حسن نیت از BeachSweat

بنابراین ما فکر کردیم، چرا این همه دختر زیبا را که عاشق ورزش هستند و خوش اندام هستند، استخدام نکنیم تا کاری را که انجام می دهند روی پلتفرمی انجام دهند که به دیگران یاد می دهد چگونه بدن خود را به شیوه ای بصری سرگرم کننده مجسمه سازی کنند. بلوند گفت

BeachSweat ترکیبی داغ از OnlyFans و Peloton است که افراد علاقه مند به تمرین را به شرکت در کلاس های تمرین مجازی 30 دقیقه ای که توسط مربیان زیبای لباس بیکینی که از ساحل میامی تدریس می کنند دعوت می کند.
BeachSweat ترکیبی داغ از OnlyFans و Peloton است که از افراد علاقه مند به تمرین دعوت می کند تا در کلاس های تمرین مجازی ۳۰ دقیقه ای که توسط مربیان زیبای لباس بیکینی که از ساحل میامی تدریس می کنند شرکت کنند.
با حسن نیت از Beachsweat

در حالی که برخی ممکن است تمرینات سکسی را کمی بی ارزش بدانند، کالینز افراد متنفر را نادیده می گیرد. او گفت: «همه ما به دنبال مثبت بودن و تمرکز روی افراد مثبتی هستیم که روی پلتفرم می مانند و از آن در کنار ما لذت می برند.

بر خلاف سایر پلتفرم های تناسب اندام، BeachSweat همچنین دارای یک ویژگی “نوک jar” است. مشتریان می توانند از مربیانی که به آنها تمرین خوبی داده اند، قدردانی مالی کمی نشان دهند.

لستر که پنج روز در هفته با آژیرهای BeachSweat احساس سوختگی می‌کند، می‌گوید: «بعد از هر کلاس احساس شادابی، شادابی و شادابی می‌کنم و خونم کمی بهتر به جریان می‌افتد. “بنابراین خوشحالم که از خدمات آنها با انعام ۵ تا ۱۰ دلاری تشکر کنم.”

او افزود: «دختران به طرز فوق العاده ای کمک می کنند.

لستر، که در نهایت امیدوار است ۲۵ پوند از وزن خود کم کند و قبلاً چند پوند وزن کم کرده است، گفت: “آنها برهنه یا هیچ چیز دیگری نمی روند.” اما آنها آن را جالب نگه می‌دارند، که باعث می‌شود بخواهید کلاس را تمام کنید و مشتاقانه منتظر انجام یک کلاس دیگر باشید.

کلاس‌های الکسا به مارک لستر انگیزه داده است تا اشتراک Peloton خود را برای کارگاه‌های آموزشی آنلاین خود کنار بگذارد.
کلاس‌های کالینز به مارک لستر الهام‌بخش شد تا اشتراک Peloton خود را برای کارگاه‌های آموزشی آنلاین خود کنار بگذارد.
با حسن نیت از Beachsweat

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر