تقسیم مجدد در نیویورک نشان می دهد که دموکرات ها به حقوق رأی دهندگان اهمیت نمی دهند، آنها فقط قدرت خود را تحکیم می کنند.


اشتباه نکنید: حذف رقابت جمهوری خواهان برای مناصب انتخابی همیشه آخرین بازی حزب دموکرات بوده است.

نوشته بر روی دیوار بود. جهنم، ممکن است روی بیلبوردهای تبلیغاتی بالا و پایین I-90 نیز چسبانده شده باشد.

شان پاتریک مالونی، نماینده نیویورک، در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰، سه روز قبل از انتخاب شدنش به عنوان رئیس کمیته قدرتمند مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات، به پولیتیکو گفت: «ما باید در جنگ تقسیم مجدد پیروز شویم.

هنگامی که کارگزاران قدرت دموکرات آلبانی یکشنبه با نقشه‌های سیاسی جدید «عادلانه و خنثی» شبیه بازی مارها و نردبان‌ها از اتاق ستاره‌شان بیرون آمدند، طرح «جنگ» کاملاً مورد توجه قرار گرفت: او با یک دست، انگشت خود را به سوی جمهوری‌خواهان نشانه رفت. ایالت های سراسر کشور و فریاد زدند “Gerrymandering!” در حالی که از سوی دیگر بسیاری از کرسی های کنگره که در نیویورک تحت کنترل جمهوری خواهان است، از بین برود.

دموکرات ها ۱۹ کرسی از ۲۷ کرسی مجلس نمایندگان را در اختیار دارند. با حذف یک منطقه به دلیل از دست دادن جمعیت، این نقشه ها به دنبال افزایش این مزیت مطلق به ۲۲ منطقه از ۲۶ منطقه باقی مانده، حذف چهار کرسی از هشت کرسی GOP هستند.. این کرسی‌های اضافی در کنگره نیویورک ممکن است برای امید دموکرات‌ها برای چسبیدن به قدرت در واشنگتن در حالی که با اقتصاد متزلزل و رئیس‌جمهوری با حمایت ضعیف به سمت انتخابات میان‌دوره‌ای پیش می‌روند، محوری باشد.

برای دستیابی به این هدف، دموکرات‌ها تنها رای جمهوری‌خواهان شهر نیویورک در کنگره، نماینده نیکول مالیوتاکیس، را با عبور از خطوط شمال از NY-11 مستقر در استاتن آیلند هدف قرار دادند تا پایگاه‌های چپ‌گرای بروکلین در پارک سان ست، پارک اسلوپ، گوانوس و رد هوک را در بر گیرند. – حرکتی که منطقه می تواند به طور چشمگیری از دونالد ترامپ +۱۰ در سال ۲۰۲۰ به بایدن +۱۰ تغییر کند.

آنها خطوط جدیدی برای ادغام منطقه NY-1، نامزد حزب جمهوریخواه لی زلدن، در NY-2 در اندرو گاربارینو، انتقال NY-1 از ترامپ +۴ به بایدن +۱۰ و حذف کامل نماینده جمهوری خواه کلودیا تنی NY-22 ترسیم کردند.

نیکول مالیوتاکیس نماینده
دموکرات ها تنها رای جمهوری خواهان شهر نیویورک در کنگره، نماینده نیکول مالیوتاکیس، را با عبور از خطوط شمال از ناحیه ۱۱ نیویورک در استاتن آیلند هدف قرار دادند تا دژهای بروکلین را در بر گیرند.
AP

و برای محافظت از نماینده لیبرال دموکرات نادلر، آنها «جری ماندرد» منطقه لیبرال خود را با لغزش از سمت غرب بالا و بخش‌هایی از بروکلین و چرخش از طریق پرسپکت هایتس انجام دادند.

جای تعجب نیست که تقسیم مجدد نیویورک یک فریب کامل بود.

نه، کمیسیون مستقل بازبخشی ایالت نیویورک در مأموریت خود برای ترسیم مجدد نقشه مناطق «معقولانه» از طریق «فرآیند منصفانه و آسان» شکست خورده است. شما دقیقاً همان کاری را انجام دادید که قرار بود انجام دهید.

آیا کسی بر این باور است که منصوبان دموکرات در کمیته با حسن نیت با همتایان جمهوریخواه خود مذاکره کرده اند، زیرا به خوبی می دانند که اگر دو طرف را به بن بست برسانند، کنترل نقشه ها به مجلس قانونگذاری ایالتی واگذار خواهد شد و دموکرات ها اکثریت قاطع را در هر دو طرف خواهند داشت. خانه ها؟ چون اگر این کار را بکنید، من یک پل ماریو کومو دارم که به شما می‌فروشم.

علیرغم تمام تعصب‌هایی که جمهوری‌خواهان در سایر ایالت‌ها انجام می‌دهند، حقوق رای‌دهندگان را سرکوب می‌کنند و پایه‌های دموکراسی ما را تهدید می‌کنند، به سختی یک کلمه درباره فریبکاری آشکار حزبی اینجا در بیگ بلو نیویورک وجود دارد.

خشم دولت خوب و مبارزان حقوق رای دهندگان کجاست؟ وزارت دادگستری که از تگزاس به دلیل تقسیم مجدد شکایت می کند کجاست؟ اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که از آلاباما، آرکانزاس، جورجیا، اوهایو و کارولینای جنوبی به دلیل نقشه های سیاسی “غیرقانونی” آنها شکایت کرده است، کجاست؟

اما این ایالت ها تحت رهبری جمهوری خواهان هستند و به نظر می رسد که حقوق رای دهندگان تنها زمانی اهمیت دارد که آن رای دهندگان دموکرات باشند.

عملیاتی که طی هفته های آینده انجام خواهد شد کاملاً قابل پیش بینی است. دموکرات‌ها این مرزهای نادرست حوزه انتخابیه را با استدلال‌هایی در مورد چگونگی «حفظ و تقویت جوامع مورد علاقه» توجیه خواهند کرد. و سپس، پس از کشمکش‌های فراوان، دموکرات‌های مجلس نمایندگان و سنا به تایید این جنایات رای خواهند داد.

در نهایت نقشه های کنگره که به تازگی ترسیم شده است به دادگاه آورده می شود. در آنجا، همان افرادی که تقسیم‌بندی مجدد را «جنگ» می‌خواندند، باید به قاضی فدرال توضیح دهند که چگونه نقشه‌هایی که مناطقی را که طرف مقابل نمایندگی می‌کند، به هیچ وجه ناقض بخش ۶-A قانون اساسی ایالت نیست.و که بیان می‌دارد که «مناطق نباید به سمت منصرف کردن رقابت یا به‌منظور جلب نظر یا نارضایتی صاحبان مناصب، سایر نامزدها یا احزاب سیاسی کشیده شوند».

آنها ایده نادیده گرفتن اراده ۳ میلیون نیویورکی را که در همه پرسی که کمیسیون مستقل تقسیم مجدد را ایجاد کرد به این اصلاحیه رای دادند، رد خواهند کرد.

من مثلاً دوست دارم برای یک بار هم که شده به قاضی حقیقت را بگویند: آنها یک مشت منافق هستند. آنها واقعاً به حقوق رأی دهندگان یا تقلب اهمیت نمی دهند. تقسیم مجدد هرگز برای دست نخورده نگه داشتن هسته ولسوالی ها یا متحد کردن “جوامع مورد علاقه” نبود. این در مورد تحکیم قدرت دموکراسی است.

جو بورلی رهبر اقلیت شورای شهر نیویورک است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر