تری سیول، نماینده کنگره از آلاباما از ملاقات با نمایندگان واکسینه نشده خودداری کرد.هرزه. Terri Sewell، D-Ala.، و اعضای کارکنانش ملاقات حضوری با افرادی که هنوز به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه نشده اند، برگزار نخواهند کرد.

در نامه سلب مسئولیتی که توسط دفتر سیول ارسال شده و توسط The Spectator دریافت شده است، آمده است: «برای هر جلسه حضوری یا در دفتر با نماینده کنگره یا با کارکنان، اثبات واکسیناسیون COVID-19 لازم است.

این سلب مسئولیت به ایمیلی پیوست شد که به کارکنان سایر دفاتر کنگره بادام زمینی آلاباما رایگان ارائه می کرد.

اگرچه تجارت محصولات تبلیغاتی از ایالت های مربوطه یک اتفاق رایج برای دفتر کنگره است، کارمندانی که به دنبال دستیابی به بادام زمینی آلاباما هستند، اگر هنوز واکسن را دریافت نکرده باشند، ممکن است خوش شانس نباشند. بسیاری از انتخاب کنندگان سول که امیدوارند با این قانونگذار ملاقات کنند نیز ممکن است خوش شانس نباشند، با آخرین اعداد مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نشان می دهد که تنها ۴۹.۵ درصد از ساکنان آلاباما به طور کامل واکسینه شده اند.

سول در مورد کسانی که در گذشته برای واکسینه شدن مردد بودند صحبت کرده است و در الف پست شبکه های اجتماعی در سال گذشته او می‌داند که «چرا بسیاری در مورد واکسن با توجه به میراث بی‌اعتمادی ایجاد شده توسط دولت فدرال نگرانی دارند».

اما من این را به درستی می دانم: واکسن به شدت آزمایش شده است. ایمن است، موثر است و از شما و عزیزانتان محافظت می کند.

سول همچنین از دستورات پرزیدنت بایدن در مورد واکسن حمایت کرد زیرا آلاباما از تعداد واکسیناسیون بقیه کشور عقب تر بود.

این یک وضعیت مرگ یا زندگی است و نیاز به رهبری دارد. سول در اکتبر گفت و پرزیدنت بایدن این رهبری را نشان می دهد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر