تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل زیرساخت های محور اربعین


یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ – ۲۲:۵۹

وزیر کاشور

تهران (پانا) – وزیر کشور از آبرسانی روزانه ۳۰۰ هزار نفر در پایانه مرزی مهران خبر داد و گفت: امسال به زیرساخت های استان ایلام توجه ویژه ای شده است و در سال جدید این میزان بیشتر است. زیرساخت ها با تخصیص اعتبار تکمیل می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، احمد وحیدی عصر امروز یکشنبه ۲۰ شهرفر در بازدید از زیرساخت های بندر مرزی مهران با قدردانی از زحمات استاندار ایلام و جمعی از اعضای این بندر ستاد اربعین منطقه: طبق سنجش استاندار ایلام و وزارت نیرو در مرز مهران کمبود آب نداشتیم، موکب ها با تمام توان به زائرین خدمات رسانی می کنند.

وی با بیان اینکه میزان لازم آب معدنی در انبارها ذخیره و پس از سرد شدن بین بازدیدکنندگان توزیع می شود، تاکید کرد: امسال به زیرساخت ها در استانداری ایلام توجه ویژه ای شده است و در سال جدید این زیرساخت ها بیشتر خواهد شد. ساخته شده است. با تخصیص اعتبار تکمیل شد.

استاندار: احداث پل ۴۵ متری در مدت ۴۵ روز حاکی از کار قابل تقدیر و سختی برای ستاد اربعین در استانداری ایلام است و اقدامات خوبی در زمینه زیرساخت های ارتباطی انجام شده است.

وحیدی با اشاره به اینکه در پایانه مرزی مهران آبسرد اطعام و ایجاد موکب ها با فعالیت کامل در دستور کار است که چشمگیر است، افزود: تمامی نیازهای زیرساختی در مهران در حال تامین است و تلاش می کنیم در بازگشت با مشکل مواجه نشویم. از بازدیدکنندگان

و تلاش رسانه ها در اربعین را ارزشمند دانست و گفت: خبرنگاران در میدان اربعین فعال هستند و تلاش می کنند مشکلات و شکوه اربعین را به تصویر بکشند.