تام بردی پس از ۲۲ فصل NFL از فوتبال خداحافظی می کند


بالاخره زمان در بازی Tom vs تمام نشد. زمان.

تام بردی در سن ۴۴ سالگی پس از ۲۲ فصل برتر در NFL بازنشسته می شود. ESPN گزارش داد روز یکشنبه

کوارتربک آینده تالار مشاهیر کار خود را با هفت قهرمانی در سوپر باول، سه جایزه MVP و پنج قهرمان سوپر باول به پایان می‌رساند. تلاش او برای یک حلقه دیگر یکشنبه گذشته زمانی که بوکانیرز در دور تقسیمی NFC به دست رامز افتاد، پایان یافت.

تام بردی
تام بردی پس از ۲۲ فصل بازنشسته می شود.
گتی ایماژ

بردی مدت‌ها تا ۴۵ سالگی درباره بازی کردن صحبت می‌کرد – تولدش در ماه اوت است – اما اوایل این هفته از خانواده‌اش صحبت کرد که نقش مهمی در تصمیم او برای بازنشستگی یا عدم بازنشستگی داشتند.

بردی در مورد «بریم!» گفت: «همسرم بزرگترین حامی من است. پادکست او می گوید: «این که ببیند من در آنجا ضربه می خورم برایش دردناک است، و او سزاوار آن چیزی است که از من به عنوان یک شوهر نیاز دارد و بچه های من هم لایق آن چیزی هستند که از من به عنوان پدر نیاز دارند. من مدتی را با آنها می گذرانم و آنچه را که نیاز دارند به آنها می دهم، زیرا آنها واقعاً آنچه را که در شش ماه گذشته نیاز دارم به من داده اند – برای انجام کارهایی که باید انجام دهم و این را چند سال پیش گفتم. این چیزی است که همه چیز در مورد روابط است. همیشه این چیزی نیست که من می خواهم. این چیزی است که ما به عنوان یک خانواده می خواهیم. و من زمان زیادی را با آنها می گذرانم و در آینده متوجه می شوم که چه اتفاقی می افتد.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر