تام بردی بازنشسته شد؟ دستیار گفت دنبال کار جدید بگرد


بن راویتز، دستیار دیرینه تام بریدی، با دیگر بازیکنان برتر در مورد این تجارت صحبت کرده است – به گمانه زنی های بیشتری مبنی بر بازنشستگی این ستاره ورزشی دامن زد.

به صفحه شش گفته شد که راویتز، که سال‌ها به عنوان دست راست برادی گذرانده بود، فهرستی از QBهای برجسته از جمله جاش آلن از بوفالو بیلز، جو بارو از سینسیناتی بنگالز و مک جونز ارائه کرده است. فرصت های مدیریتی

راویتز که از زمانی که برادی پاتریوت بود با رئیس خود بوده و با او به تیم تامپا بی بوکانیرز نقل مکان کرد، از اظهار نظر خودداری کرد.

تلاش باکس برای “دو نفره رفتن”، همانطور که مربی بروس آریانز آن را نامید، آخر هفته گذشته با شکست ۳۰-۲۷ مقابل لس آنجلس رامز شکست خورد – و بسیاری را بر آن داشت که بپرسند که آیا این آخرین بازی بردی در NFL است یا خیر.

راویتز (سمت چپ) از زمانی که بردی یک میهن پرست بود با او بوده است.
راویتز (سمت چپ) از زمانی که ستاره QB یک پاتریوت بود، با بردی بوده است.
اینستاگرام Brawitz

منابع به Page Six گفتند مطمئن نیستند که او به کدام سمت می رود، اما این مرد ۴۴ ساله این هفته اعتراف کرد که در حال بحث در مورد آن بوده است و گفت همسرش، مدل Gisele Bundchen، به آن نیاز دارد.

جیم گری به پادکست این هفته “بیا برویم” گفت: “من این را چند سال پیش گفتم، این جوهر روابط است. همیشه آن چیزی نیست که من می خواهم. این چیزی است که ما به عنوان یک خانواده می خواهیم. زمان زیادی را با آنها بگذرانیم و در آینده بفهمیم که چه اتفاقی می افتد.”

گزارش شده است که راویتز (سمت چپ) با بازیکنانی مانند جاش آلن از بوفالو بیلز، جو بارو از سینسیناتی بنگالز و مک جونز از پاتریوتز تماس گرفت.
بر اساس گزارش ها، راویتز (سمت چپ) با بازیکنانی مانند جاش آلن از بوفالو بیلز، جو بارو از سینسیناتی بنگالز و مک جونز از پاتریوتز تماس گرفت.
اینستاگرام Brawitz

او می‌گوید: «از اینکه ببیند من در آنجا کتک می‌خورم، او را ناراحت می‌کند. او لایق آن چیزی است که از من به عنوان یک شوهر می‌خواهد، و فرزندانم هم آن چیزی را که از من به عنوان یک پدر نیاز دارند، دارند.»

همانطور که ESPN گزارش داد پس از قهرمانی بوکانیرز در سوپر بول سال گذشته، بوندشن به برادی زمزمه کرد: “چه چیز دیگری برای اثبات داری؟”

خودی ها می گویند همسرش، ژیزل بوندشن، از برادی در مورد حرفه اش پرسید: "برای اثبات چه چیزی بیشتر نیاز دارید؟"
خودی ها می گویند همسرش ژیزل بوندشن از برادی در مورد حرفه اش پرسید: “چه چیز بیشتری برای اثبات نیاز داری؟”
گتی ایماژ برای موزه مت/

ستاره میلیونر که دارای پسران جک ۱۴ ساله و بنجامین ۱۲ ساله و دختر ویویان ۹ ساله است، به هوارد استرن اعتراف کرده است که پس از اینکه بوندشن به او گفت ناراضی است، این زوج تحت مشاوره ازدواج قرار گرفتند.

بردی گفت که هنوز نامه ای را که برایش نوشته بودم، با در نظر گرفتن اولویت هایش در کشویش نگه داشته است. او همچنین فاش کرد که دیدن ضربات او برای مدل چقدر سخت است.

آیا بازی 23 ژانویه Buccaneers مقابل Tom Brady Rams آخرین بازی NFL بود؟
آیا بازی ۲۳ ژانویه Buccaneers مقابل Tom Brady Rams آخرین بازی NFL بود؟
AP

از این پس، برادی یک برند جهانی بهداشت و سلامت را در TB12، یک شرکت تولید چند پلتفرمی به نام ۱۹۹ Productions به دست آورد و اکنون یک برند پوشاک برادی است.

نمایندگان برادی برای اظهار نظر در دسترس نبودند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر