بهترین لحظات هنریک لوندکویست در رنجرز شماره. ۱: فینال جام


منتهی به مراسم روز جمعه که در آن رنجرز، هنریک لوندکویست را بازنشسته خواهد کرد. ۳۰ در باغ، The Post نگاهی به پنج لحظه بهترین پادشاه در طول ۱۵ سال فعالیت حرفه ای او در برادوی دارد. با تجزیه و تحلیل ۸۸۷ بازی فصل معمولی لوندکویست، رکورد ۴۵۹ پیروزی و ۱۳۰ بازی پلی آف، در اینجا فلش بک برخی از بزرگترین و بهترین بازی های لوندکویست به عنوان یک رنجر آورده شده است:

۱. گرفتن بلیط برای فینال جام

تاریخ: ۲۹ مه ۲۰۱۴

نمره: رنجرز ۱، کانادایی ۰

هنریک لوندکویست در بازی ششم نیمه نهایی جام استنلی 2014 با هلیکوپتر در مقابل توماس وانک سیو کرد.
هنریک لوندکویست در بازی ششم نیمه نهایی جام استنلی ۲۰۱۴ با هلیکوپتر در مقابل توماس وانک سیو کرد.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

جزئیات: به روشی مناسب، لوندکویست در رساندن رنجرز به اولین فینال جام استنلی در ۲۰ سال گذشته دست بزرگی داشت. در بازی ششم فینال کنفرانس شرق، لوندکویست شاهد شلیک های بهمنی نبود، اما با اختلاف کمی برای خطا، تمام ۱۸ موردی را که با آن روبرو شد متوقف کرد، از جمله به یاد ماندنی ترین موردی که در حلقه های هایلایت دیده می شود. در سالهای آینده افتخار می کند. در اواخر وقت دوم، در حالی که بازی همچنان بدون گل بود، توماس وانک شوتی را وارد دروازه کرد که لوندکویست به نحوی با مهار هلیکوپتر متوقف شد، به دور خود چرخید و به مانع خود رسید تا بازی را مساوی نگه دارد. این یکی از ۱۰ بازی پلی آف حرفه ای لوندکویست بود.

هنک گفت: فکر نمی‌کنم هرگز مصمم‌تر برای برنده شدن در یک بازی هاکی باشم. … وقتی فقط دو یا سه ثانیه باقی می ماند و متوجه می شوید که این کار را انجام داده اید، احساس باورنکردنی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر