بهترین لحظات رنجرز اثر هنریک لوندکویست شماره ۲: بازگشت ۲۰۱۴


در آستانه برگزاری جشن جمعه که ۳۰مین رنجرز هنریک لوندکویست در پارک بازنشسته می شود، The Post نگاهی به پنج لحظه بهترین کینگ در طول ۱۵ سال فعالیت حرفه ای او در برادوی می اندازد. تجزیه و تحلیل ۸۸۷ بازی فصل عادی لوندکویست، این امتیاز که ۴۵۹ برد و ۱۳۰ بازی پلی آف را به ثبت رساند، در اینجا فلش بک هایی به برخی از بزرگترین و بهترین بازی های لوندکویست به عنوان دروازه بان آورده شده است:

۲. بازی ۷ برای تکمیل بازگشت

تاریخ: ۱۳ مه ۲۰۱۴

تقویم: رنجرز ۲، پنگوئن ۱

جزئیات: پس از اینکه رنجرز در دور دوم مرحله پلی آف با اختلاف ۳-۱ مواجه شد، آنها بازگشتند تا سری را به دست آورند و در بازی ۷ در پیتسبورگ که لوندکویست در آن نقش آفرینی کرده بود، به پایان رسید. او ۳۵ شوت از ۳۶ شوت خود را به سمت دروازه متوقف کرده است، از جمله دو شوت در دوره سوم بدون چوب، که در سه بازی آخر سری، ۱۰۲ سیو در ۱۰۵ شوت به او داده است.

پادشاه
رنجرز پس از شکست دادن پنگوئن ها در بازی ۷ در سال ۲۰۱۴ با هنریک لوندکویست جشن گرفتند.
PAUL J. PERISWIL

لوندکویست اغلب زمانی که یک سری به لبه پرتگاه نزدیک می‌شد، در بهترین حالت خود قرار داشت – این پنجمین برد متوالی رنجرز در بازی ۷ بود – با رکورد ۶-۲ در دوران حرفه‌ای، میانگین گلزنی ۱.۱۱ و ۹۶۱ سیو در دوران حرفه‌ای. بازی ۷s.

هنک گفت: این آشفتگی بود. این فقط یکی از آن لحظاتی است که مردم در همه جا هستند، و جن در همه جا وجود دارد، اما شما فقط سعی می کنید راهتان را سد کنید. من وظیفه خود را انجام دادم و مردان قبل از من وظیفه خود را انجام دادند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر