برای ورزش های گروهی حتی پیاده روی باید مجوز داشته باشید / جزئیات – پایگاه خبری مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; هادی سبزیواری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: برگزاری هرگونه برنامه گروهی اعم از ورزش در فضای باز، پیاده روی و ورزش صبحگاهی بدون کسب مجوز کتبی از شورای کل ورزش استان همدان ممنوع بوده و مسئولیت عواقب آن به عهده می باشد. . از رگولاتوری به دلیل عدم رعایت قانون.

رئیس شورای ورزش های همگانی همدان در خصوص فعالیت گروه های ورزش در فضای باز گفت: این گروه ها نیاز به کسب مجوز کتبی و قانونی از شورای ورزش های همگانی دارند تا بتوانیم با سازمان مناسب مدیریت و نظارت کنیم.

وی افزود: شورای همگانی ورزش در استانداری همدان همواره برنامه های ورزشی را در چارچوب قوانین اجرا می کند و هماهنگی لازم در این امور بدون کسب مجوز امکان پذیر نیست.

سبزیواری خاطرنشان کرد: برخی از گروه ها به صورت خودجوش ورزش های گروهی را انجام می دهند که ربطی به هیأت کل ورزش استانداری ندارد و در صورت تخلف، ربطی به مراجع عمومی ندارد و باید عامل آن باشد. گروه توسط مرجع ذی صلاح رسیدگی می شود.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری همدان می تواند در ساماندهی ایستگاه های ورزش صبحگاهی همکاری داشته باشد، گفت: از مدیریت شهری می خواهیم در نصب بنر ایستگاه های ورزش صبحگاهی در پارک ها همکاری کند.

سبزیواری در پایان گفت: برگزاری تورهای پیاده روی گروهی باید با هماهنگی شورای کل ورزش استان همدان انجام شود تا برنامه های مورد نیاز در برنامه ها به خوبی تنظیم شود.

هیئت همگانی ورزش استان همدان با بیش از ۳۰ هزار ورزشکار سازمان یافته در سراسر استان یکی از مهمترین هیئت های ورزشی در اداره کل ورزش و جوانان استان به شمار می رود و ۱۰۱ هیئت ورزشی تحت پوشش این هیئت است. در استان همدان فعال هستند. .