بحث دانش آموزی که شایسته جایگاه این نسل خلاق، پرانرژی و سوال برانگیز است باید در مدارس برگزار شود.


دبیر املاک و همکاری آموزشی:

چهارشنبه ۴ نوامبر ۱۴۰۱-۱۱:۵۱

حمید نیکزاد

تهران (پانا) – دبیر حوزه و ستاد همکاری های آموزشی گفت: بحث های طلاب باید در راستای جایگاه و منزلت این نسل خلاق، پرانرژی و سوال برانگیز در مدارس برگزار شود.

حجت الاسلام و المسلمین حمید نکزاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه نهادها، سازمان ها و مجموعه ها باید در تمامی فعالیت های خود با ارتقای آموزش و پرورش هر چه بیشتر ارتباط فرهنگی داشته باشند.

وی افزود: همه مجموعه ها باید به آموزش و پرورش کمک کنند زیرا آینده این کشور نتیجه و خروجی آموزش و پرورش است و اگر این خروجی خوب باشد قطعا نسل آینده آباد و آباد خواهد بود و آینده کشور نیز خواهد بود. خوب باش

دبیر ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزشی گفت: حوزه های علمیه و جامعه روحانیت نیز به عنوان بخشی از جامعه احساس وظیفه و تکلیف می کنند و بسته به میزان تقاضا برای آموزش در هر زمینه ای که باشد جهادی عمل می کنند. . شایستگی.

حجت الاسلام والمسلمین نیکزاد با بیان اینکه در حوزه های علمیه توانمندی های آموزشی و علمی خوبی وجود دارد و این توانایی از سوی حوزه های علمیه و جامعه روحانیون صادقانه ارائه می شود، ادامه داد: برنامه های زیادی وجود دارد که دولت جدید نیز دارای برنامه های خوبی است. توانمندی در آموزش و پرورش که طلاب و روحانیون به صورت جهادی فعال شوند تا نسلی از مؤمنان، مؤمنان، بهروز و سعادتمندان به عنوان خدمتگزاران اسلام و انقلاب دارای هویت ملی، ایرانی و اسلامی تربیت شوند.

وی بیان کرد: در دولت جدید در خصوص روحانیت در طرح امین که نقش ها و سمت های مشخصی در مدارس دارند و فعالیت های مشخصی برای آنها دارند و عمدتاً طلاب جوان تربیت شده هستند که در جهاد آموزش و پرورش فعال خواهند بود و البته این افراد نیز هستند. کارمندان، مؤسسه آموزشی نیستند و تحت نظارت حوزه و با هماهنگی مدیر مدرسه و کادر آموزشی فعالیت می کنند تا در رشد و توسعه آموزش و پرورش سهیم باشند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: این طرح در مدارس نیز موفقیت آمیز بود و بیش از ۲۰ هزار دانش آموز جهادی در مدارس هستند که در آموزش و پرورش فعالیت نمی کنند و موسسه برنامه هایی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین نکزاد با بیان اینکه جلسات آزاد اندیشی با ادبیات برای دانش آموزان باید در مدارس برگزار شود گفت: البته در این راستا جلساتی در زمینه علوم نوین، روانشناسی و جامعه شناسی برگزار شد تا برنامه مناظره های دانش آموزی در خور شأن باشد. و شأن این خالق فعال و پرسشگر برگزار می شود.