بایدن برای جلوگیری از ورود مهاجران غیرقانونی به ایالات متحده چه اقداماتی انجام می دهد؟آیا چیزی باعث می شود که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از ورود مهاجران غیرقانونی به ایالات متحده جلوگیری کند؟

ماموران مرزی شورشی آشکار به راه می اندازند و از الخاندرو مایورکاس وزیر امنیت داخلی و رائول اورتیز رئیس گشت مرزی به دلیل تلاش برای افزایش روحیه انتقاد می کنند. یکی گفت: “شما به بیگانگان غیرقانونی اجازه می دهید آنها را در جوامع رها کنند.”

پیمانکاران امنیتی در پروازهای مخفی دولت نیز خشمگین هستند و یکی از آنها این عملیات را “خیانت دولت به مردم آمریکا” توصیف کرد. روزنامه پست پروازها به وستچستر را به حالت تعلیق درآورد، در حالی که فاش کرد که مهاجرانی که وارد شده اند شامل بزرگسالان آشکار و همچنین افراد زیر سن قانونی هستند که تیم بایدن ادعا می کند. اما این روند در سراسر کشور ادامه دارد.

به نظر می رسد این پاسخ واقعی بایدن به هجوم بیش از دو میلیون مهاجری باشد که در سال اول زندگی اش به طور غیرقانونی وارد شده اند: تعداد معدودی را که می فرستید تبلیغ کنید و بقیه را پست کنید، از جمله مردان مجرد با سوابق جنایی مانند حمله و مواد مخدر. خود را در واقع، یک ویدیوی جدید از سن آنتونیو، تگزاس، مردان جوان را نشان می دهد که با کمک فدرال هجوم می آورند.

کلمه در حال بازگشت است: آمریکا اکنون به شما اجازه می دهد بمانید. جای تعجب نیست که جزر و مد قرار است ادامه یابد. تنها چیزی که او را از تبدیل شدن به تیتر هر روز باز می دارد، بی میلی رسانه ها به افشای این سیاست ها است – و تمام بحران های دیگری که رهبری بدبخت بایدن ایجاد کرده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر