بازی جزیرهرز و کراکن به دلیل کولاک به تعویق افتاد


حداقل نه کووید-۱۹.

ساکنان جزیره اکنون می توانند آب و هوا را به لیست طولانی مشکلاتی که فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ را مختل کرده است اضافه کنند.

بازی شنبه مقابل کراکن در اواخر جمعه به دلیل طوفان برفی که قرار بود در متروی نیویورک رخ دهد به تعویق افتاد. این مسابقه که در ابتدا برای ساعت ۲ بعد از ظهر برنامه ریزی شده بود، نشان دهنده بازگشت جردن ایبرل به لانگ آیلند بود و فرصتی برای جزیره نشینان بود تا پس از باخت ناامیدکننده پنج شنبه شب مقابل کینگز، به مسیر اصلی بازگردند.

انتظار می‌رود خطوط راه‌آهن لانگ آیلند و مترو شمال به حالت تعلیق درآیند و جاده‌ها ممکن است ضعیف باشند و انتظار می‌رود در روز شنبه برف در تمام طول روز وجود داشته باشد.

را NHL اعلام کرد بازی مقابل سیاتل برای عصر چهارشنبه ساعت ۱۹ موکول می شود.

این امر دوره استراحت آل استار جزیره نشینان را یک روز کوتاه می کند، به این معنی که آنها قبل از استراحت یک بازی پشت سر هم انجام می دهند، با بازی سه شنبه شب مقابل سناتورها در UBS Arena. بازی یکشنبه آنها مقابل وایلد همچنان در برنامه است.

جزیره نشینان
برنامه جمعیتی جزیره دوباره تغییر کرده است.
USA Today Sports

باخت ۳-۲ مقابل کینگز در روز پنجشنبه، جزیره نشینان را به ۰.۵۰۰ رساند و این یک نمایش ناامیدکننده دیگر مقابل تیم مکمل بود. در نیم فصل اول تقریبا هیچ اتفاقی برای جزیره نشینان نیفتاد.

شیوع کووید-۱۹ در بین جزیره نشینان و در سراسر لیگ دلیلی برای به تعویق افتادن چندین بازی در ماه های نوامبر و دسامبر بود. این باعث شد که جزیره نشینان تنها دو بار در بیش از سه هفته در یک زمان بازی کنند.

بر روی یخ، تهیه کننده ناامید کننده بود، زیرا تیمی که در هر یک از دو فصل گذشته به نیمه نهایی جام استنلی رسیده بود، با پنجره بازگشت خود در شروع پایان دادن به اسلم، خود را از تصویر تعیین کننده خارج کرد.

اسکات میفیلد پنجشنبه شب گفت: «ما در یک سوراخ هستیم. “من فکر می کنم ۰.۵۰۰ معیاری بود که ما به آن نگاه کردیم. ما موفق شدیم به آنجا برسیم. اما بله، سخت بود. این فقط یک رفت و برگشت بود. با یک بازی پیش بروید و بلافاصله به بازی بازگردید.”

رنج جزیره نشینان اخیراً در برابر تیم های انکس مانند کینگز رخ داده است. وایلد، حریف جزیره نشینان در روز یکشنبه، در کنفرانس غرب حضور داشت. هجومی جزیره نشینان هنوز یک مشکل است و بازی مقابل کراکن – که تیراندازی اش در تمام سال شرم آور نبود – می توانست فرصتی برای اصلاح اوضاع باشد.

در عوض، باید منتظر بمانید.

آندرس لی روز پنجشنبه گفت: “چیزی که ما نگران آن هستیم پیروزی در بازی های هاکی است و برای انجام این کار باید گلزنی کنید.” “امشب ما توهین هایی را مطرح کردیم، اما به شبکه نرسید. او می توانست بدتر از او احساس کند. هر زمان که ببازی، احساس خوبی نداری.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر