بازسازی اسلشر نسبت به Midtown ترسناک تر است


پنجمین فیلم «جیغ» تلاشی برای اختراع دوباره صدای جیر جیر ندارد.

برخلاف فیلم‌های «هالووین» و «Candyman» که دوباره راه‌اندازی شده‌اند، که فرنچایزهای خود را با افزودن تفسیرهای اجتماعی با موفقیت به زمان حال کشاندند، فیلم نوجوان خسته و خسته در گذشته گیر کرده است. و به این افتخار می کنم.

اگرچه «فریاد» در دوران مدرن می گذرد، اما تا سال ۲۰۰۰ یک ماشین زمان سینمایی است. در تمام این مدت احساس می کنید که توسط Beanie Babies احاطه شده اید در حالی که در حال خوردن شیرینی پیتزا و گوش دادن به Backstreet Boys هستید.

بررسی فیلم

مدت زمان نمایش: ۱۱۶ دقیقه. رتبه R (خشونت شدید خونین، زبان در همه جا و برخی ارجاعات جنسی.) جمعه در سینماها.

اما آیا حمام خون یک قاتل زنجیره ای باید اینقدر برای مخاطب آرامش بخش و نوستالژیک باشد؟ نه اگر بخواهد منافع ما را حفظ کند. در طول دو ساعت، Cinco de Scream-o همراه با قتل‌های معمولی و برخی شگفتی‌ها تکان می‌خورد، حتی در حالی که تلاش می‌کند ما را شوکه کند.

ناله قهرمان پس زمینه درام. تحولی مخرب که باید کاملاً بی حرکت باشد. و زمانی که فکر می کنید می دانید چه کسی پشت ماسک Ghostface است، احتمالاً حق با شماست.

آه، اوه، متا جوک ها. آنها در قسمت های بعدی از کنترل خارج شدند و Cinq در آن غرق شد.

برای مثال، مشکل بزرگ در اینجا، تقلید از ظهور اخیر فیلم‌های ترسناک (و بهتر) مورد تحسین منتقدان است.

فیلم ترسناک مورد علاقه شما چیست؟ در ابتدا، چهره روح جوان از تارا (جینا اورتگا) در حالی که در آشپزخانه وودبورو خود ایستاده است، می پرسد، شبیه لا درو بریمور در فصل اول. اما در حالی که درو گفت: «نمی‌دانم»، تارا شیفته سینما پاسخ داد: «بابادوک». این یک مراقبه فوق العاده در مورد مادری و اندوه است.”

آیا Ghostface می تواند من را هم بکشد؟

Ghostface بازگشته است "جیغ بزن"
Ghostface در «Scream» بازگشته است.
AP

پس از ضربه زدن به تارا – نه مرگبار – بیت های خود مرجع سریعتر از آنچه در “۳” و “۴” وارد می شوند، وارد می شوند. آنها “جادوگر”، “دنیای ژوراسیک”، “آخرین جدای” و طلاق های جیمی لی کرتیس، دیوید آرکت، کورتنی کاکس و غیره را مسخره می کنند. مشکل اینجاست که پارکر پوزی اینجا نیست تا چیزهای بامزه را از باغ بیرون بیاورد.

بقیه داستان از الگوی قدیمی و فرسوده پیروی می کند.

خواهر بزرگتر تارا سام (ملیسا باررا) با عجله به سمت او در بیمارستان می‌آید و در میانه یک قتل عام دیگر وودبورو به پایان می‌رسد. ما همان سؤالات معمول را می پرسیم: کدام دوست بعدی خواهد مرد؟ آیا این پسر ناز یک قاتل است؟ آخرین نقش سینمایی کورتنی کاکس چیست؟!

سم به دوست پسرش ریچی (جک کواید) توضیح می دهد که یک شخصیت شبح کپی شده سعی می کند شهر را تحت تأثیر قرار دهد “هر دهه یا بیشتر. آخرین بار در سال ۲۰۱۱ بود.” ببینید؟ ۱۰ سال از قسمت سوم می گذرد. چه کسی این زینگر شگفت انگیز را اختراع کرد؟

جیمز وندربیلت و جی بوسیک نویسندگانی هستند که برای طنز خود آنقدر تلاش کردند که وحشت را در مخلوط کن انداختند. من یک ترسو هستم و احتمالاً “نمایش بزرگ شیرینی پزی بریتانیا” را تماشا کرده ام.

نیو کمپبل دوباره نقش سیدنی پرسکات را بر عهده می گیرد.
نیو کمپبل دوباره نقش سیدنی پرسکات را بر عهده می گیرد.
AP

با کارکنان جدید به راحتی مناسب است. کارگردانان مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت، که مسئولیت وس کریون فقید را بر عهده دارند، برخی از بازیگران جوان مشهور مانند دیلن مینت (۱۳ دلیل برای اینکه چرا) و میسون گودینگ (عشق، ویکتور) را شاید به این امید شکار کرده اند. طرفداران تاثیرگذار خود را جذب کنند.

و باررا که در «در ارتفاعات» فوق‌العاده بود، شدت جدی‌تری دارد که به او حرفه‌ای طولانی می‌دهد. دیدن او با نوکمبل، کاکس و آرکت، که شیمی آنها در این مرحله یک چیز مطمئن است، لذت بخش است.

با این حال، همان‌قدر که «جیغ» به فیلم‌های دوره‌ای اشاره می‌کند و ژانر اسلشر را تجلیل می‌کند، مهم‌ترین بخش را فراموش می‌کند – فیلم اصلی در واقع ترسناک بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر