ای جی براون تایتانز بازی بیسبال را مسخره می کند


بو جکسون، با ای جی براون آشنا شوید.

گیرنده Titans، که توسط Padres در نوزدهمین دور درفت ۲۰۱۶ پیش‌نویس شد، در توییتر از یک حرفه بالقوه دو رشته ورزشی استفاده کرد.

“بعضی وقت ها به این فکر می کنم که دوباره هر دو ورزش را انجام دهم.” براون توییت کرد. “@Padres تنها چیزی که نیاز دارم یک تمرین است.”

او بعداً اضافه کرد: قول می دهم در بیسبال بهتر از مایکل جردن کار کنم.
جردن که قبل از بازگشت به بسکتبال یک فصل با لیگ کوچک بیرمنگام بارونز بازی کرد، تلاش ناموفقی برای چرخش داشت. میله بالاتر جکسون است، یک پرو باول که در طول یک دوره چهار ساله حرفه ای NFL با رایدرها دویده است، یا دیون سندرز، که ۹ فصل بیسبال را در طول حرفه فوتبالی تالار مشاهیر بازی کرده است.

ای جی براون، مایکل جردن
ای جی براون گفت اگر بیسبال بازی می کرد بهتر از مایکل جردن بود.
AP، گتی

اگرچه اخیراً ورزشکاران دوگانه ای وجود نداشته اند. دیدن تیمی در یک رشته ورزشی که خطر آسیب ناشی از بازی در ورزش دیگر را بپذیرد سخت است. دوران فوتبال جکسون با آسیب دیدگی لگن در پلی آف ۱۹۹۱ به پایان رسید.

براون در سال ۲۰۱۵ یکی از منتخبان Under Armour All-America در بیسبال بود تا اینکه در نهایت تصمیم گرفت به فوتبال ادامه دهد. او در کالج Ole Miss یک حرفه موفقیت آمیز داشت و به سرعت تبدیل به ستاره ای برای تایتان ها شد، با نزدیک به ۳۰۰۰ یارد حرفه ای در سه فصل اول خود.

انتظار می‌رود که او به زودی با تمدید قرارداد به سود خود دست پیدا کند، که احتمال حضورش در بیسبال را بعید می‌سازد. اما مطمئناً سرگرم کننده خواهد بود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر