ایوان اورجی و گالن رز می خندند


ایوان اورجی، بازیگر و کمدین، که بیشتر برای بازی در نقش مولی در سریال «ناامن» شبکه HBO شناخته می شود، حرفه ای رشک برانگیز در هالیوود دارد. اما او همچنین یک اتوبیوگرافی فوق‌العاده غیرمعمول از شو بیوگرافی دارد – زندگی‌نامه‌ای که مظهر آهنگ قدیمی سیناترا «راه من» است. در فیلم این هفته رنسانس، این مرد نیجریه ای-آمریکایی در مورد انتقال خود از دانشگاه به کمدی و اینکه چگونه به سختی به لطف بازی تحت عنوان خودش نقش بزرگی را به دست آورد صحبت می کند.

او به من گفت: “من در یک خانواده بسیار سختگیر مهاجر بزرگ شدم.” “من حتی نمی دانستم که سرگرمی یک گزینه است. من روی STEM، علم و همه این چیزها تمرکز کرده بودم. و قبل از اینکه حتی متوجه شدم که سرگرمی امکان پذیر است، مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی گرفته بودم. من بودم با اشاره به عنوان دفتر خاطرات او در سال ۲۰۲۱، “فریب خورده توسط عیسی”.

او که در خارج از پایتخت بزرگ شد، به یک مدرسه شبانه روزی شیک در پنسیلوانیا رفت تا در اطراف نخبگان باشد. اما زمانی که در مدرسه بود، از دو نهاد دعوت به دنیای هنر شنید: عیسی مسیح و شیمی آلی.

“من قطعا هنوز در مسیر درست دکتر شدن بودم. و فکر می کنم زمانی بود که شیمی آلی به من گفت، “دختر، ممکن است بخواهی رشته دیگری را انتخاب کنی.” این تصمیم سختی بود که من می گویم: “سلام، مامان و بابا، من به دانشکده پزشکی نمی روم.”

او متوجه شد که از خواندن کتاب لذت می برد. آخرین باری که کتاب مقدس را بررسی کردم یک کتاب بود. من دوباره متولد شدم. ایوان همچنین در یک مسابقه زیبایی شرکت کرد که لازم بود او استعداد داشته باشد. پس از آموختن آن عدالت که مجازات نشد، برای اختراع الهی دعا کردم. و شوخی نیست، او به من می گوید که خدا گفته است که باید کمدی بازی کند، که به من امیدوار می کند که ریچارد پرایور در بهشت ​​است.

“خیلی آرام وارد این کار شدم و دو هفته فرصت داشتم تا آماده شوم. مردم در نهایت خندیدند و بقیه تاریخ است.” او اکنون دارای دو مدرک (لیسانس و فوق لیسانس) و یک کمدی ویژه HBO است. او به کریس راک از MSG باز شده است و اکنون همچنین میزبان برنامه دوستیابی “مامان، پدرت” در HBO Max است. این عاشقانه به طرز جالبی داغ است زیرا ایوون ۳۸ ساله در مورد نجات خود برای ازدواج صحبت می کند و به طعنه اشاره می کند که نام خانوادگی او “ارجی” تلفظ می شود اما او باکره است. می توان گفت که او خودآگاه و متجاوز به خود است.

ایوان اورجی در اولین نمایش MGM در لس آنجلس شرکت می کند "خانه گوچی" در موزه آکادمی تصاویر متحرک در 18 نوامبر 2021.
ایوان اورجی در ابتدا قصد داشت پزشک شود.
گتی ایماژ

او هم تنش دارد. او قبل از بازیگر شدن، مجری برنامه‌ها، عروسی‌ها و مراسم تدفین بود. یکی از آن کنسرت‌ها به رادار عیسی رائه، خالق و ستاره «ناامن» راه یافت.

«عیسی در واقع من را در حال میزبانی یک شوی مد دید، سپس بیرون رفت تا من را ببیند
کمدی و او مثل “آه، خنده دار بود.” اما این سال ها قبل از “ناامن” است. بنابراین ما یک دختر سیاهپوست در لس آنجلس داشتیم که سعی می کرد او را وادار کند که نسبت به ما احساس گرما کند، و به این صورت بود که ما به یکدیگر احترام می گذاریم.”

زمانی که انتخاب بازیگران برای «ناامن» شروع شد، ایوون سعی داشت به سمت بازیگری برود، اما بازیگری نداشت. دوستی را که در یک شرکت مدیریتی کار می کرد استخدام کردم.
“تنظیم اساساً این بود، اگر من این کار را در برنامه انجام دهم، به آنها ضربه می زنم … بنابراین تعداد زیادی از بازیگران و بازیگران زن هستند که در بیوس در وازو قدم می زنند، آنها آن را می کشند. و من درست مثل این هستم. “اوه، خوب، خوب، من می خواهم این واقعیت را درج کنم که من ایوان اورجی هستم. . کافی است.” او با صحبت کردن با دستانش تأثیری گذاشت و سازندگان دیدند که “چیزی آنجا وجود دارد”.

من اولین انتخاب آنها برای شرکت در امتحان نبودم، اما هر بار که در امتحان شرکت می‌کردم، بهتر می‌شدم، زیرا در پشت صحنه… بین پرداخت قبض تلفن همراه یا گرفتن یک معلم خصوصی یک ساعته انتخاب می‌کردم. مانند، “خوب، گوش کن، اگر آن را دریافت کردم، باید از طریق ایمیل به من اطلاع دهند، زیرا تلفن همراه من قطع می شود.” و بنابراین این همه کارهای کوچکی بود که انجام می دادم تا به خودم فرصت مبارزه بدهم. بنابراین آنها متوجه این موضوع شدند و گفتند: “هر بار که وارد می شدی چیز متفاوتی به ما می دادی. من فقط به آن اضافه کردم، شخصی شدم. و سپس [they said]”اگر او این کار را بدون هیچ جهتی انجام می دهد، تصور کنید وقتی ما به او پیشنهاد می کنیم چه کاری می تواند انجام دهد و ما واقعاً می خواهیم با چه چیزی کار کنیم.”

از نظر ریاضی، به نظر می‌رسد که جیمی گراهام تنها با یک سال حضور در NFL به لیگ NFL دعوت شده است. اما او این اخلاق کاری را به سابقه مهاجرت خود نسبت می دهد. حتی زمانی که او در کودکی مورد آزار و اذیت قرار می گرفت، مادرش به او می گفت: “من برای دوست یابی به این کشور نیامده ام.”

ایوان اورجی
پس از «ناامن»، اورگی میزبان برنامه دوستیابی «مامان من، پدرت» در HBO Max است.
گتی ایماژ

او اعتراف می کند که سخت بود، اما او را تحت فشار قرار داد. او فقط خود را در حال موفقیت می دید – حتی اگر در مکان هایی مانند هالیوود ضعیف بود. و “ناامن”، که او به موفقیت بزرگی کمک کرد، تأثیر موجی در صنعت داشت. “من فکر می کنم که چشم انداز تلویزیون را تغییر داد… قطعاً آنچه برای نمایش های سیاه امکان پذیر است.”

قدم بعدی برای آیفون چیست؟ خوب، دانشکده پزشکی به وضوح از جدول خارج شده است، اگرچه او در این مرحله می تواند هر چیزی را شکست دهد، و او یک استایل عالی در کنار تخت خواهد داشت. در هر صورت، ما یک چیز را می دانیم: آن توسط GPS عیسی هدایت می شود. و من با همه اینها خوب خواهم شد.

جلن رز متولد دیترویت یکی از اعضای جنگجوی فاب فایو دانشگاه میشیگان است که در اوایل دهه ۹۰ دنیای دانشگاه ها را تکان داد. او ۱۳ فصل در NBA بازی کرد، قبل از اینکه به یک شخصیت رسانه ای تبدیل شود. رز در حال حاضر به‌عنوان تحلیلگر در «شمارش معکوس NBA» و «Get Up» و مجری مشترک در «Jalen & Jacoby» کار می‌کند. اجرایی “The Fab Five” را برای سری ESPN “30 برای ۳۰″، نویسنده پرفروش، “Got To Give the People What Want”، سلیقه ساز مد، و یکی از بنیانگذاران آکادمی رهبری Jalen Rose، یک مدرسه دولتی منشور در زادگاهش تولید کرد. .

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر