این ماساژورها فرصت طلب بودند


جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۳:۲۰

دزد مدرسه شادت ماهشهر دستگیر

تهران (پانا) – رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو مرد و یک زن اهل شهرستان مشاجور که پس از ارائه خدمات اقدام به زورگیری از شهروندان می کردند، خبر داد.

سرهنگ جلیل موفوی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اخاذی از دو مرد و یک زن، پرونده ای تشکیل و اکیپی از ماموران کلانتری ابوذر به بررسی موضوع پرداختند.

وی گفت: جمع بندی اظهارات شاکی نشان می داد که شاکی برای دریافت خدمات ماساژ اینترنتی با زن و مردی آشنا شده است. متهمان پس از ارائه خدمات و پرداخت هزینه خدمات، با فیلمبرداری و تهدید به انتشار فیلم و باج گیری از مرد دیگری که خود را به عنوان مشتری معرفی می کرد با مبالغ مختلف از وی اخاذی کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت این افراد و محل اختفای آنها مشخص شد، گفت: در یک عملیات پلیسی هر سه متهم دستگیر و در تحقیقات اولیه اعتراف و اعلام کردند که مرتکب جرم شده اند. ، پس از عکاسی شهروندان خود را تسلیم کردند و شهروندان اقدام به اخاذی کردند.

این مقام انتظامی گفت: در بررسی های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک دستگاه بی سیم، یک عدد دستبند فلزی نظامی، یک عدد گاز اشک آور، یک قبضه سلاح نظامی و یک قبضه سلاح نظامی کشف شد که تاکنون ۳ نفر از شهروندان به کلانتری مراجعه کردند. از متهم شکایت کرد.

سرهنگ المقفوهی در پایان خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم احتمالی متهم ادامه دارد.