این اوباش در خیابان ها عدد نیستند/ رهبری برای حفظ امنیت به نیروهای مسلح اجازه حمل سلاح ندادند – پایگاه خبری مدارا


گزارش کردن پایگاه خبری مدآرا;رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: باید خود را برای آزمون بزرگی که مقدمه ای برای رشته مدیریت جهانی است آماده کنیم. مسلمانان باید شایستگی خود را برای حکومت بر جهان ثابت کنند و این با آزمون های بزرگ محقق می شود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام مصطفی رستمی ظهر امروز ۱۱ آذرماه در اجتماع ۵ هزار نفری بسیج دانشجویی که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: صحنه ای که امروز در آن هستیم یکی از بزرگترین صحنه های آزمایش مومنان و انقلابیون است. .. رنج و آزمایش در ساختن خدا در مسیر حرکت انسان به سوی کمال و بارها در قرآن بارها فرموده است که هرگز گمان نکنید خداوند شما را بدون امتحان به مدارج بالاتر می رساند. هر چه انسان بالاتر باشد و پیشرفت کند، امتحانش پیچیده تر و دشوارتر می شود.

وی افزود: ما تمدنی را می خواهیم که قرار است بر جهان حاکم باشد و باید آماده باشیم تا در جایگاه امام عصر(عج) سرباز باشیم. جامعه ای که با سربلندی امتحانات را پس داده است، آمادگی و صلاحیت ارتش عصر ظهور را دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه بسیاری از مردم در امتحانات امروز کشور مردود شدند، گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری بارها تذکر دادند که این امت یکی از مادران امیرالمومنین(ع) هستند. ص). و پیامبر صلی الله علیه و آله و امام حسین (علیه السلام) برترند و شایستگی و وفاداری بالاتری از خود نشان دادند.

رستمی ادامه داد: امتحان و درد در این مسیر قطعی است. در فتنه ای که امروز وجود دارد بسیاری از مردم طرد شدند، اما گروه های مؤمن و بسیج در میدان حضور دارند و حتی هجمه ها و جریان های قوی رسانه ای نیز باعث لغزش آنها نشد که نشان از آمادگی آنها در مراحل و امتحانات دارد.

وی اتفاقات اخیر را یکی از سخت ترین آزمون ها دانست و گفت: این جنگ دانش است. در دفاع از حرم نیست که بگوییم دشمن یک طرف است و حرم طرف دیگر. هر کدام خاص البته ناگفته نماند که خیلی ها شهدای مدافع حرم را به خاطر دفاع از رژیم های بیگانه مسخره کردند و عده ای نامرد فریاد زدند «نه غزه نه لبنان» و اینها همان کسانی هستند که سر سفره آل سعود نشسته اند و به این زورگو و مظلوم چاقو می زنند. کشور. در پشت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها افزود: دلیل پیچیدگی آزمون امروز این است که دشمن همه امکانات را دارد که ایمان و علم شما را تغییر دهد تا شما را بزند. رسانه ها، فضای مجازی، ماهواره ها، سیاستمداران، هنرمندان، فوتبالیست ها و… از جمله امکاناتی هستند که در خدمت دشمن هستند. هر چیزی که چنین پتانسیلی در دنیای مادی غرب داشته باشد، برای حمله به کشور و رهبر ما چیده شده است، اما با وجود این صف بندی ها، می توان وضعیت را در میدان دید.

رستمی با اشاره به اینکه نظام اسلامی در اوج اقتدار است، گفت: مقام معظم رهبری برای حفظ امنیت نگذاشتند نیروهای مسلح دست به اسلحه بزنند، اما این موضوع حتی اگر شاهد شهادت مردم باشیم باید به وضوح حل شود. . باید در جامعه امروز بیداری صورت گیرد.

وی در تشریح وقایع اخیر کشور با مانور اراذل و اوباش در خیابان ها گفت: این مانورها نه تنها مورد توجه جمهوری اسلامی است، بلکه مجموعه آنها به نفع نظام ما نیز نیست. نیروی پلیس از اسلحه پینت بال برای مقابله با اراذل و اوباش استفاده می کند زیرا این اوباش در کف خیابان عدد نیستند. نکته اصلی جهان، هدف انقلاب و جمهوری اسلامی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها مناظره تجمع کنندگان و اغتشاشگران را جدا کرد و ادامه داد: اکنون موشک ها و پهپادهای شما قلب دشمن را به لرزه درآورده است. موضوع تظاهرکنندگان باید روشن شود زیرا بسیاری از آنها تحت تأثیر هجمه های فرهنگی و شناختی دشمن هستند و باید به آنها اطلاع رسانی شود. کسانی که دست به اغتشاش و رفتارهای غیرقانونی می زنند، مشکل جمهوری اسلامی نیستند، بلکه جنگ در عرصه بین المللی مهم است.

رستمی تایید کرد: سربازان اسلام و ولی فقیه اکنون در یمن، سعودی ها را با خاک یکسان کرده اند. آنها اسرائیل را در لبنان تحقیر کردند. در عراق همه نقشه ها را خراب کردند و در سوریه قدرت های بزرگ را بیرون کردند.

آمریکا بدون اجازه جمهوری اسلامی جرات حرکت در منطقه را ندارد

وی افزود: سربازان انقلاب اسلامی در همه جای دنیا سرافراز هستند و آمریکا هر جا وارد شود ذلیل شده است. به عنوان مثال، آمریکایی ها در افغانستان پس از ۲۰ سال جنگ علیه طالبان، سلاح های خود را رها کردند و فرار کردند. این همان آمریکای واقعی است که اکنون می لرزد زیرا جرات ندارد بدون اجازه جمهوری اسلامی در منطقه حرکت کند. کشمکشی که امروز کشور شاهد آن است آخرین نفس رژیم سلطه علیه انقلاب اسلامی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با تایید اینکه دشمن امروز نگران پهپادهای ما در اوکراین است، گفت: ما عزادار شهدا هستیم اما افسرده نیستیم و به آینده امیدواریم. این تحرکات، قاچاق سلاح به داخل کشور، ایجاد ناامنی و ترور، آخرین دست و بال رژیم سلطه است. دشمنان نگران پهپادهای ما در اوکراین و موشک‌های جدیدی هستند که سلاح‌های بازدارنده ندارند. آنها نگران ماهواره های قاره ای هستند که جمهوری اسلامی اگر بخواهد به آن می رسد. نبرد امروز جمهوری اسلامی، نبرد خیابانی با جوانان فریب خورده نیست، مبارزه با کل نظام سلطه است.

رستمی گفت: امروز غمگینیم اما اهداف بالاتری داریم. این ملت سزاوار است که برای ظهور امام زمان (عج) آماده شوند و برای آن روز آماده شوند. این ملت شهیدپرور به دنبال برافراشتن پرچم لا اله الا الله در تمام مناطق بزرگ جهان است.

وی خطاب به دانشجویان بسیجی تاکید کرد: یکی از وظایف شما افزایش تعداد بسیجیان است، زیرا هرکسی که در تهاجمات شناختی دشمن آسیب دیده است، ذهنشان آشفته است و گاهی تشخیص آنها برایشان مشکل است. بسیج باید دست همه را بگیرد. علت ناراحتی ما فریب فرزندانمان است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بسیج را میوه نیکو از درخت خوب توصیف کرد و گفت: شهیدان رضازاده و زین زاده زمان جنگ را درک نکرده اند و شاید به سن و سالی نرسیده اند دفاع از حرم، اما راهی را انتخاب کردند که به شهادت منتهی شد.

رستمی گفت: امروز جمهوری اسلامی حرم است و حسین و دانیال مدافعان حرم هستند. هر جوانی که در کشور زندگی می کند باید مربی خودش را داشته باشد و این پیام بزرگی برای آینده بسیج است.

وی خاطرنشان کرد: آینده متعلق به حزب الله، جبهه مقاومت و یاران امام زمان (عج) است و شما وفاداری و استواری خود را در رکاب امام زمان (عج) نشان داده اید و آینده را ترسیم کرده و خود را آماده خواهید کرد. برای آن امروز. برای حماسه های بزرگتر آماده شوید.