انتقاد از موضع افراطی بنیادگرای «معبد ایرانی»/ «سجاد غریبی» آبروی کشور را زده و راه را برای توهین به مقدسات باز کرده است – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدآرا; سایت اصولگرای صراط مطلبی با عنوان «دختران نیمه برهنه با هلهله میرقصند! / هالک تقلبی ماهی است، با آن کنار بیایید! ” نوشت: شکست سجاد غریبی مقابل حریف قدرتمند قزاقستانی اش در اولین مبارزه واقعی خود هیچ شکی برای او باقی نگذاشت که او در بهترین حالت فقط یک شخصیت کارتونی در اینستاگرام است و نه بیشتر.

دعوای او به قدری پوچ و مفتضحانه بود که به نظر می رسید او هرگز در زندگی خود چینین را تمرین نکرده بود و از اصول اولیه خود بی اطلاع بود.

این رسوایی و تحقیر باعث شد تا توهین عجیبی به غم حسینی از بین برود. ماجرا از این قرار است که معبد جعلی ایرانی که جنگ آن در ماه محرم اتفاق افتاد با صدای محمود کریمی و نوحه او وارد محل شد. اما نیازی به توضیح نیست که فضای مسابقات کوچکترین شباهتی به حال و هوای محرم الحداد نداشت. برعکس، همزمان با ورود به ساختار ساختگی و پخش مداحی محمود کریمی، تماشاگران زن و مرد پشت سر او می رقصیدند، زیر پا می گذاشتند و جشن می گرفتند!

حال فیلم این حادثه به شوخی در بین کاربران فضای مجازی تبدیل شده است; پرونده آنها دیگر فقط یک ساختار جعلی نیست. بلکه فرصتی برای تمسخر حرمت ها و عزاداری محرم پیدا کردند. البته مسبب همه این اتفاقات که اساس آن چیزی جز سجاد غریبی و مرشدانش نبود.

و این سایت افزود: جالب است که جنگ پوچ شاید به ۳۰ ثانیه هم نرسیده باشد اما تمسخر عزاداری امام حسین علیه السلام با مداحی محمود کریمی و در عین حال نیمه شب ۳ دقیقه به طول انجامید. دختران برهنه رقصیدند!

به نظر می رسد داستان این فعال مجازی دیگر از یک حساب کاربری ساده در اینستاگرام فراتر رفته است. او با این اقدامات آبروی کشور را به خطر انداخت و راه را برای توهین به مقدسات باز کرد. باید دانست تصمیمی که مسئولین مربوطه در زمان بازگشت این فرد به کشور خواهند گرفت و نحوه برخورد با چنین فردی چیست.