امیر سرتیپ واحدی با دانش آموزان فرزند شهید در نیروی هوایی دیدار کرد


جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱-۱۳: ۳۹

ددار امیر سرتیپ واحدی با دانش آموز فرزند طاق شهید نروی هوائی

تهران (پانا) – فرمانده نیروی هوایی ارتش در پیامی تبریک ۲۲ آبان به جمعی از دانش آموزان شهدای نیروی هوایی، دانش آموزان را آینده سازان و رهبران ایران دانست. فردا اسلامی است که حضورش باعث دلگرمی و پیشرفت ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی ارتش؛ سردار سرتیپ حمید وحیدی در این دیدار که با حضور جمعی از دانش آموزان فرزندان شهدای این نیرو برگزار شد، ضمن تبریک ۲۲ آبان به دانشجویان و محکومیت حمله تروریستی به حرم شاهچراغ گفت: چنین اقدام مفتضحانه ای فرزند عزیزی چون آرتین را از آغوش گرم مادر، محبت مادر، مهر پدر و محبت برادر محروم کرد، شکی نیست که چنین خونخوارانی وجود ندارند که چنین جنایاتی علیه بشریت انجام دهند، این مایه ننگ است. بشریت.

وی تصریح کرد: ۲۲ آبان نماد بیداری ملت ایران بر استکبار جهانی است، روزی که می توان از آن به عنوان نقطه عطفی در بیداری اسلامی یاد کرد.

امیر سرتیپ وحیدی خطاب به دانشجویان خاطرنشان کرد: امروز در برهه ای از تاریخ انقلاب هستیم که نقش جوانان تعیین کننده و حیاتی است و می تواند محور تحقق جامعه اسلامی ایرانی باشد. به معنای واقعی کلمه، این تحقق جز با تلاش و کوشش محقق نمی شود و برای شما دانش آموزان میسر خواهد شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تغییر رویکرد جنگی خود و با جنگی مشترک که به دنبال متزلزل ساختن پایه های جامعه ایران هستند، اسلام گرایان جنگی هستند. که هدف اصلی آن جوانی است، بنابراین در برابر چنین تهاجمی تنها با وجود روحیه خودباوری و وضوح می توان به پیروزی منجر شد.