اما رابرتز پس از جدایی گرت هدلاند با بیکینی صورتی ژست گرفته است


زندگی مجردی برای اما رابرتز خوب به نظر می رسد.

پس از جدایی اش از گرت هدلاند در اواخر ژانویه، ستاره «کوئینز جیغ» برای آنچه در اینستاگرام به عنوان «بازنشانی زیبا» توصیف کرد، به استراحتگاه Hacienda AltaGracia در کاستاریکا رفت.

و روز چهارشنبه، رابرتز، ۳۰ ساله، “آخرین روز خود را در بهشت” با یک بیکینی صورتی داغ از برچسب محبوب Solid & Striped گذراند.

او با تاپ آجدار آنی (۹۴ دلار) و پایین کمربند همسان (۹۴ دلار) ژست گرفت و در حالی که با آخرین اثر خود، «رزهای اورول» اثر ربکا سولنیت در حال استراحت بود، ژست گرفت.

کمتر از یک هفته پس از انتشار خبر جدایی رابرتز از هدلاند ۳۷ ساله، این بازیگر مجموعه‌ای از عکس‌ها از اقامت انفرادی خود در کوه‌های تالامانکا را به اشتراک گذاشت.

اما رابرتز در حال شنا
رابرتز برای غوطه وری در فضای باز کت و شلواری متفاوت از این برند پوشید.
emmaroberts/اینستاگرام

او در شرح این چرخ فلک نوشت: «زیباترین تنظیم مجدد ممکن در مکان جدید مورد علاقه‌ام»، که او را با لباس شنای دوم جامد و راه راه – این بار یک تکه قرمز – و همچنین پیاده روی در یک صخره در یک استخر روباز نشان می‌داد. بستر رودخانه

“با شکوه ترین محیط، مهربان ترین مردم، شگفت انگیز ترین تجربیات 💗 بی صبرانه منتظر بازگشت!” او اضافه کرد.

گرت هدلاند، اما رابرتز و ایوان راس
هدلاند و رابرتز که در سال ۲۰۲۱ با ایوان راس تصویر شده بودند، پس از سه سال زندگی مشترک در ژانویه از هم جدا شدند.
Getty Images برای Bassline Manage

رابرتز و هدلاند در مارس ۲۰۱۹ قرار ملاقات را آغاز کردند و در دسامبر ۲۰۲۰ به پسرش رودز خوش آمد گفتند. مدت کوتاهی پس از جدایی آنها، بازیگر “چراغ های شب جمعه” به دلیل مسمومیت عمومی دستگیر شد.

این اولین برخورد هدلاند با قانون نیز نیست. همانطور که قبلاً توسط Page Six گزارش شده بود، او همچنین به دلیل سهل انگاری پس از اینکه در ژانویه ۲۰۲۰ در هنگام خواب پشت فرمان، باعث تصادف از رو به رو شد، مورد شکایت قرار گرفت.

اما رابرتز و بچه رودز
پیشینیان پسر ۱ ساله ای به نام رودز دارند.
emmaroberts/اینستاگرامرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر