امام جمعه اصفهان: نامزدهای انتخابات به اولویت ها توجه کنند نه وعده های انتخاباتی – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; نماینده فقیه در استان اصفهان گفت: شخصی گفته چرا همه علما، اساتید و طلاب در قم زندگی می کنند و نباید اینطور باشد. در پاسخ باید گفت که قم مرکز تعلیم و تربیت طلاب در رشته های مختلف علوم دینی است، از سوی دیگر شهر قم مرکز تربیت طلاب سایر کشورها نیز می باشد.

آیت الله سید یوسف طباب نژاد صبح امروز در گفت و گو با حجت الاسلام نقویان با بیان اینکه تعداد مدیران موثر در پست های مختلف اداری کم است، گفت: امروز یافتن مدیر موثر مشکل است و دولت نیازمند است. از یک فرد خوب، متعهد و با تجربه. و مدیران انقلابی با اقدام جهادی تاخیر را جبران کردند و مشکلات بزرگ کشور را حل کردند.

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی کار برای هر مدیری سخت است، افزود: نامزدهای انتخاباتی متهم به فلان وعده هستند اما تاکنون محقق نشده است. باید توجه داشت زمانی که مدیری وارد عرصه کاری می شود با اولویت های مختلفی مواجه می شود و ممکن است وعده انتخاباتی او در این میان نباشد، بنابراین باید به فکر اولویت ها برای سازماندهی امور کشور باشد نه برخی انتخابات. وعده می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به ضرورت توجه به گفتار و گفتار گفت: انسان باید مراقب گفتار خود باشد; در حدیثی می خوانیم که انسان نباید هر چه می داند بیان کند; در عوض باید مراقب حرف هایش باشد.

وی افزود: مثلا یک نفر می گفت چرا همه اساتید و طلبه ها در قم زندگی می کنند و نباید اینطور باشد. در پاسخ باید گفت که قم مرکز تعلیم و تربیت طلاب در رشته های مختلف علوم دینی است. قرار نیست همه دانشجویان مبلغ و سخنران مذهبی شوند، اما باید در زمینه های مورد نیاز کشور و مذهب تخصص داشته باشند. از سوی دیگر، قم مرکز تربیت طلاب کشورهای دیگر است.

حجت الاسلام نقوین در این دیدار گفت: رهبری معظم له و نگاه پدرانه ایشان موجب اتحاد مراجع و فراهم آوردن بستر مناسب برای رفع مشکلات و خدمات رسانی به مردم استان اصفهان شد.