رژیم لاغری سریع

المپیک ۲۰۲۲ شانس استراوس مان برای اثبات تعلق خود به لیگ ملی هاکی است.از گرینویچ تا آن آربور و اسکلفتیا تا پکن: استراوس مان، دروازه بان جوانی که در میشیگان بازی کرد اما تیم های NHL از او سبقت گرفتند، استعدادهای خود را به سوئد برد. با خارج کردن بازیکنان NHL از المپیک، مان اکنون کانون توجه جهانی تیم ایالات متحده خواهد بود.

خورشید بیش از چهار ساعت زودتر در Skelleftea، سوئد غروب کرده بود، زمانی که اشتراوس-مان او را صدا کرد. ساعت ۶:۵۲ بعد از ظهر به صورت محلی است، اما در این زمان از سال کمی بیش از پنج ساعت نور خورشید در روز وجود دارد. انسان به تاریکی عادت کرده است.

بومی گرینویچ، کنتیکت از ماه جولای در این شهر با بیش از ۷۰۰۰۰ نفر از خلیج بوتنیا زندگی می کند. با این حال، او هفته گذشته متوجه شد که به زودی به پکن سفر خواهد کرد که او به تیم هاکی المپیک آمریکا معرفی شد. این پیشرفتی است که کسانی که حرفه او را دنبال می کنند می توانند انتظار داشته باشند، اما این خبر را کاهش نمی دهد. مردی با قد ۶ فوت ایستاده است، واقعیتی که مجبور شده است زندگی خود را در هاکی مانند یک کوله پشتی تحمل کند. NHL زمانی که واجد شرایط گلزنی بود او را ترک کرد و علیرغم تولید دو فصل متوالی که در آن به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان هاکی کالج انتخاب شد، مان در آوریل گذشته دانشگاه میشیگان را قبل از سال آخر ترک کرد. برای دنبال کردن یک حرفه حرفه ای، حرکتی که ابروها و سوالاتی را برانگیخت.

مان، ۲۳ ساله، به طرز عجیبی عجیب و غریب است. او هر جا که رفت، فوراً به دلیل پیروی از یک رژیم غذایی الهام گرفته از سرخپوشان با مجموعه قوانینی که از نظر مذهبی پیروی می کند، شهرت پیدا کرد – از جمله دستورالعمل های دیگر، از غذاهای فرآوری شده، شکر، روغن زیتون یا لبنیات استفاده نکرد. این امر مستلزم آرامشی است که در درون خود ریشه دوانده است، نوعی که در تصمیم گیری مانند پرواز در نیمه راه جهان برای ایمان آوردن به توانایی های خود به وجود می آید.

او در مورد آن تجربه صادق است. بسیار شگفت انگیز.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر