اظهارات پرخطر جانشین فرمانده کل سپاه در خصوص مقامات روحانی – پایگاه خبری مدارا


به گزارش روابط نهایی سپاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) استان البرز، سردار «حسین نجات» در اولین سالگرد بیانیه سوگند خورده سردار «سید محمد حجازی» کدام ممکن است در کانون شهید سبانی کرج برگزار شد. با ردیابی به فرمایش امام خمینی (ره) تصریح کرد کدام ممکن است ما مستمری نداریم بازنشستگی ممکن است در اسلام، ایشان بیش اجتناب کرده اند هفتاد سال سن دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب را با امکانات، امکانات، چابکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نترسی مدیریت کردند، لذا الگوی بارز به نظر می رسد همه هستند. ما

وی به روایات را انتخاب کنید و انتخاب کنید داستان های قرآنی دانستن درباره یاری خداوند اجتناب کرده اند پیامبران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بندگان خاص ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: روایت این وقایع را در قرآن کریم می خوانیم، با این حال درک آن سنگین بود مگر در زمان انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اورشلیم. حفاظت با توجه خودمان.» دیدیم چه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی صدام به کشورمان حمله کرد، هیچ چشم اندازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزاتی نداشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با کف دست تمیز با دشمن بعثی جنگیدیم.

نجات افزود: ما با تکل توپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تانک اجتناب کرده اند دشمن یگانی را تشکیل دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این بعث ایستادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن اینکه همه دنیا اجتناب کرده اند صدام حمایت کردند، بسیجی دلاور این جهان با ایمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمان به خدا سرانجام پیروز شد.”

فرمود: خداوند متعال در قرآن کریم با توجه به درگیری بدر می فرماید: «انواع ممکن است کم بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند دشمن می ترسیدید ولی تعدادشان بیش از حد است، ممکن است اسلحه ندارید ولی آنها بودند؛ در چنین شرایطی. خداوند ایمان ممکن است را دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با فرشتگانش ارائه می دهیم کمک کرد تا بر دشمن غلبه کنید.» کاملاً برعکس، در درگیری حنین، چون به کثرت شخصی خوشحال از کردید، خداوند ممکن است را شکست داد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرارگاه ثارالله در شکسته نشده سخنان شخصی اظهار داشت: بدون در نظر گرفتن تا حد زیادی به خدا توکل کردیم، اجتناب کرده اند آزمایش ها نترسیدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام کردیم، پیروز شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز {به روز} گرسنگی جنگیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام ، خداوند آنها را پیروز کرد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاکمان مکه.

وی اظهار داشت: عربستان سعی کرد ظرف ۲ تا سه ماه حوثی ها را اجتناب کرده اند بین ببرد، با این حال اکنون پس اجتناب کرده اند تحویل داد هشت سال اجتناب کرده اند این انتخاب، حوثی ها چنان بلایی اوج عربستان معرفی شده است اند کدام ممکن است کشوری با درآمد، چشم اندازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه شخصی به طور منظم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با با حمایت آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریتانیا، جمهوری اسلامی ایران او تقاضا می تدریجی کدام ممکن است حوثی ها را اجتناب کرده اند درگیری با آنها منصرف تدریجی.

وی افزود: ۲ سال پیش ۲ تابلو پیش رویمان بود. یکی اجتناب کرده اند آنها ردیابی به مقامات در گذشته است کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کرد باید با آمریکا بسازیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا برجام درست نشود هیچ اتفاقی نمی افتد اما علاوه بر این باید تحریم ها برداشته شود تا مردمان به آب ورود پیدا کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاملاً برعکس حزب الله بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه ثارالله با ردیابی به اینکه اکنون تحریم ها در جاری در اطراف زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا نفت ملت است، خاطرنشان کرد: ما کشتی های آنها را در دنیا زدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودشان درگیری نفتکش ها را متوقف کردند.

سردار نجات اظهار داشت: نیروهای رژیم اشغالگر قدس نفتکش ما را دزدیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سواحل نگه داشتند، با این حال ما به زور نفتکش شخصی را پس دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی ها نتوانستند کاری اجتناب کرده اند پیش ببرند. انگلیسی ها نفتکش ما را توقیف کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما به آنها اولتیماتوم دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفتکش آنها را کدام ممکن است می خواست اجتناب کرده اند خلیج فارس خارج شود توقیف کردیم.

سنت الهی جمهوری اسلامی ایران در جهان به اوج خود رسیده است

وی شکسته نشده داد: کشتی آنها به وسط ما به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت ما اجتناب کرده اند کشتی حمایت می کنیم، با این حال منصفانه افسر جوان انگلیسی پایین wi-fi به او اظهار داشت به این کشتی نزدیک نشو، اگر به هر بلایی کدام ممکن است به کشتی رسید نزدیک گردن توست. ” کشتی خطرناک کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند این انرژی را در دل این نیروها قرار داد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه ثارالله با ردیابی به بازداشت ملوانان آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: بر مقدمه شواهد حال عنوان سپاه پاسداران در خلیج فارس به لرزه افتاد. ملوانان؛ خداوند چنین ترسی را در دل پاسداران نهاده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما در ۴ دهه قبلی انقلاب اسلامی هر آنچه اجتناب کرده اند میراث الهی بود در قرآن کریم دیده ایم.

سردار نجات تاکید کرد: ایران ملت قدرتمندی است کدام ممکن است با اعتقاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتقاد مردمان به غیب به این مثال رسید کدام ممکن است اگر این ۲ عملکرد نبود، ما هم وضعیتی مثل صدام داشتیم. روزی کدام ممکن است داعش بر تمام سوریه حکومت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظامی سوریه تسلیم شد، حاج قاسم سلیمانی نیروهایی اجتناب کرده اند عراق، حزب الله، پاکستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید افغانستان را برای مقابله را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بین برداشتن داعش ترتیب کرد.

وی افزود: اکنون در هر کجای دنیا کدام ممکن است عنوان سپاه پاسداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمهوری اسلامی برده تبدیل می شود، اهل فهم با آن برخورد محترمانه دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهمیت زیادی قائل هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه ثارالله با خاص اینکه سپاه در لحظه در تمامی حوادث در امتداد طرف مردمان ایستاده است، اظهار داشت: سومین پدافند اثیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هواپیماهای دشمن را سرنگون کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این امر امری الهی است عرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه ایمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتقاد به غیب.

نجات با ردیابی به اینکه در ماه مبارک رمضان اجتناب کرده اند خداوند متعال می خواهیم کدام ممکن است در همه زمان ها بر این عرف الهی یعنی از دوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید توکل به وعده الهی بایستد، اظهار داشت: اجتناب کرده اند ابتدای انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه صحنه ها اعم اجتناب کرده اند حفاظت مقدس، جهاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید … مرتب کردن آمریکا» را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم اشغالگر قدس، هرگاه به وعده الهی ایمان آوردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر این عرف الهی ماندیم، پیروز بودیم.