اطلاعیه شرایط و زمان ثبت نام انتقال شاهدان و دانشجویان خودسوزی از دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی


پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۵:۴۸

شهریا دانشگویان

تهران (پانا) – مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت مهلت انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شاهد و ایثارگر را از ۴ مرداد لغایت ۱۹ شهریور ماه اعلام کرد.

غلامعلی جوان، مدیرکل امور ایثارگران و ایثارگران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت در خصوص جابجایی دانش آموزان شهید و دانش آموزان خودسوزی با حداکثر ۵ درصد پذیرش. سهمیه نمرات از دانشگاه های علوم پزشکی (به استثنای مقطع دکتری تخصصی) تا انتقال دانشجو در ابتدای هر سال تحصیلی.

وی افزود: تسهیلات ارائه شده در این سامانه تنها برای همسر و فرزندان شهدا و آزادگان، همسران، پسران و جانبازان بالای ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان است.

مدیرکل ستاد شهید و ایثارغر وزارت بهداشت گفت: دانشجویان شهید واتسرگر که در دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشغول به تحصیل هستند از ۴ مرداد لغایت ۱۹ شهریورماه از طریق سامانه نقل و انتقالات ثبت نام کنند. ، ۱۴۰۱.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، دکتر. جاودان در خصوص اعلام نتایج نقل و انتقال متقاضیان: درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات و به همراه نتایج نقل و انتقالات جدید بررسی می شود. مهر ۱۴۰۱ دانشجو در پایان مهرماه سال جاری از طریق سامانه و به دانشجو از طریق پیامک و به دانشگاه اصلی و مقصد به صورت کتبی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد: دانشجویان واجد شرایط انتقال فقط از طریق سامانه انتقال به آدرس http://vsa.behdasht.gov.ir یا http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir مراجعه و به صورت حضوری و مرکزی به دانشگاه مراجعه کنند. ستاد وزارتخانه رای ممتنع داد.