اطلاعیه سه زبانه کمیته ملی آیسکو در پاسخ به شهادت کودکان فلسطینی


وزارت آموزش و پرورش به تلاش های خود برای محکومیت جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی ادامه می دهد.

پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۹:۴۱

شهادت کدکان فلسطین

تهران (پانا) – کمیته ملی آیسسکو جمهوری اسلامی ایران زیر نظر وزارت آموزش و پرورش با صدور یادداشتی به سه زبان جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی علیه کودکان تحت آزار و اذیت فلسطینی را محکوم کرد.

کمیته ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران وابسته به وزارت آموزش و پرورش با صدور یادداشتی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی به شهادت کودکان فلسطینی به دست رژیم اشغالگر پاسخ داد. اورشلیم.

در این اطلاعیه آمده است: رژیم غاصب صهیونیستی این بار در دهه اول محرم و همزمان با شهادت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) ماهیت شیطانی خود را بار دیگر آشکار کرد. ) و یاران محترمش به دست درنده ترین و درنده ترین مردم روی زمین، خون کودکان مظلوم و بی گناه فلسطینی توسط رژیم کودک کش اسرائیل به طرز وحشیانه ای به زمین ریخته شد.

در اطلاعیه کمیته ملی جمهوری اسلامی ایران افزوده شد: شهادت این کودکان بی گناه به دست این رژیم خبیث و نامشروع مصادف با سالروز شهادت طفل شیرخواره امام حسین (ع) و نوجوان بی گناه امام حسن (علیه السلام) بود. رحمت و برکات خداوند بر شما باد). بر آنها) یعنی عبدالله و قاسم علیهم السلام در محرم الحرام اوج قساوت است و ظلم و ستم دشمنان بشریت را در طول تاریخ و زمان حال به تصویر می کشد. همه این قهرمانان یک مسیر و هدف را دنبال می کنند. ریشه آزادیخواهی و استکبار ستیزی را حتی به قیمت کشتن و سر بریدن کودکان و نوجوانان بی گناه قطع کنید.

در این بیانیه تاکید می کنیم: کمیته ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران کشتار وحشیانه کودکان فلسطینی به دست رژیم غاصب صهیونیستی را به شدت محکوم می کند و از تمامی سازمان های بین المللی و مدافعان حقوق بشر به ویژه حقوق کودکان می خواهد. ، تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشد. آنها نباید در برابر جنایات و وحشیگری رژیم اشغالگر قدس سکوت کنند و باید به وظیفه اصلی خود در برابر این جنایات علیه بشریت عمل کنند. رژیم اشغالگر اسرائیل و کشتار کودکان باید بدانند که این جنایات و جنایات پایانی هولناک و سیاه برای این رژیم خواهد داشت.

در پایان بیانیه کمیته ملی شورای امنیت سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران آمده است: دولت های عربی که بر خلاف میل مردم خود خواهان اجرای صلح ابراهیمی و تدوین طرح صلح هستند. با کشتن کودکان اسرائیل و به دنبال عادی سازی روابط با این رژیم منفور است، باید بداند که حتی پیام ابراهیم حضرت رسول (صلی الله علیه و آله و سلم) را در برخورد با ظلم درک نکرده و به نام مقدس حضرت ابراهیم اهانت کرده است. با این نقشه شیطانی