اصلی: مشکل حمل و نقل در روستای احمد فضاله با اولویت پیگیری می شود – پایگاه خبری مدیریت


آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سفر به استان خوزستان برای افتتاح رسمی پروژه عظیم آبرسانی غدیر، در بازدید هوایی از جاده اجرای پروژه دزفول از مردم منطقه محروم و دورافتاده «احمد فداله» بازدید کرد. وی بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی کارهای زیادی در این منطقه و در تمام مناطق کشور انجام شده است اما این تلاش ها هنوز با ایده آل فاصله دارد.

رئیس جمهور با اشاره به مطالبات و مطالبات مردم در خصوص موضوع راه ارتباطی به عنوان مهمترین مشکل منطقه، افزود: قطعا موضوع راه های این منطقه را در اولویت قرار خواهیم داد و با پیگیری های قاطع توسط استاندار و خصوصی سازی از محل اعتبارات لازم مرکز، کار به سرعت پیش خواهد رفت.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه مشکل راه دسترسی به این منطقه بخش بزرگی از مشکلات منطقه است، گفت: ایجاد راه دسترسی به این منطقه با اولویت پیگیری می شود تا رکود در رشد و توسعه رفع شود. در این منطقه جوانان به عنوان پول ارزشمند این منطقه می توانند با کار و تلاش خود این منطقه را بسازند.

رئیسی با قدردانی از زحمات گروه های جهادی و عزیزان بسیج در این منطقه گفت: در کنار تلاش های جهادی، نیروهای خودی و مردم منطقه نقش اصلی را در رفع مشکلات داشتند.

رئیس جمهور با اشاره به توانمندی های تولیدی این منطقه گفت: این منطقه توانایی ایجاد فرصت های شغلی برای بخش های اطراف را دارد. امروزه تولیدات کشاورزی و دامپروری از مهم ترین محصولات مورد نیاز دولت و لوازم اولیه آن است و یکی از کالاهای اساسی مورد نیاز دولت محسوب می شود و امروز شما این کالاها را تولید می کنید پس باید قدر شما را بدانیم.

رئیسی با اشاره به محور تولید در شعارهای سال های اخیر مقام معظم رهبری گفت: هر حرکت و اقدامی برای افزایش تولید در این منطقه حرکتی در مسیر رهبری و در راستای استقلال و استقلال است. قطع وابستگی به کشورهای دیگر و خودکفایی کشور.

منبع: ایسنا