اصلاح ساختارهای فرهنگی باید با تعامل رسانه ای همراه باشد


دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱ – ۰۷:۴۶

بزدید، عضو کمیسیون آموز

تهران (پانا) – یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس نمایندگان گفت: اصلاح ساختارهای فرهنگی باید با کار رسانه ای همراه باشد چرا که امروز شاهد وارونه شدن فرهنگ و اندیشه در فضای مجازی لجام گسیخته هستیم.

احمد حسین فلاحی در گفت و گو با خبرنگار بانا گفت: پیام ۲۲ آبان مبارزه با استکبار جهانی، دخالت بیگانگان و شهادت دانش آموزانی است که با استکبار مبارزه کردند.

وی افزود: به نظر من برای کسانی که در فضای امروز دانشگاه به دنبال اضطراب یا آشفتگی هستند باید این پیام را برسانند که باید گذشته را مرور کنند؛ بسیاری از افرادی که دست به چنین کارهایی می زنند افراد نادانی هستند که اطلاعات خوبی ندارند و معمولا در خواندن خوب نیست.”

نامبنده یکی از شهروندان همدانی در شورای اسلامی شهر افزود: توصیه می کنیم این افراد در دوران تحصیل در روز سیزدهم آبان ماه مجددا معاینه شوند.

فلاحی با اشاره به اینکه اصلاح ساختارهای فرهنگی باید با کار رسانه ای همراه باشد، خاطرنشان کرد: چون امروز در فضای مجازی لجام گسیخته شاهد هستیم که فرهنگ و اندیشه وارونه جلوه می کند، هر چه از نظر فرهنگی انجام دهیم، اما کار ما ارتباط رسانه ای ندارد. هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.”