اسلایدینگ رنجرز می‌خواهد آن را قبل از استراحت ستاره‌ها برگرداند


رنجرز در این فصل غالباً دو بازی متوالی را از دست نداده است و آنها فقط یک شکست سه بازی داشته اند (در ماه نوامبر)، اما دو بازی آخر یک جفت شکست سخت بودند.

باخت به جلیقه‌های آبی و وایلد برای دومین بار در این فصل بود که رنجرز از دو بازی متوالی بدون یک امتیاز دور شد، که گواهی بر قدرت نیمه اول آنهاست. یک جفت برتری با نتیجه ۲-۰ وجود داشت، برخی از بازی‌های پرتحرک و در نتیجه، افت در جدول رده‌بندی وجود داشت.

پس از اینکه پنگوئن ها روز جمعه در ضربات ضربات مقابل رد وینگز یک امتیاز به دست آوردند، پیتسبورگ ۶۱ امتیاز و تنها صاحب مقام اول در بخش متروپولیتن شد و یک امتیاز از رنجرز و هاریکن جلوتر بود. پایتخت ها نیز پس از پیروزی مقابل استارز، دو امتیاز کسب کردند و با فاصله سه امتیازی از رنجرز.

هاریکنز که یک برد و پنج بازی در مقابل رنجرز در اختیار داشت، وقتی شنبه شب میزبان شیاطین بود، فرصتی برای پرش به بالای لیگ داشت.

در حالی که رنجرز خود را در موقعیت راحت در مورد بازی های پلی آف قرار داده است، مترو بدون شک سخت ترین بخش است و یک جفت باخت در مقررات گران تمام می شود. تیم‌هایی که در صدر جدول قرار گرفته‌اند، گردن و گردن بوده‌اند، اما رنجرز موفق شده است که با آن کنار بیاید.

تشک های وایلدز زوکارلو، رایان لیندگرن رنجرز را در تخته چک می کند.
تشک های وایلدز زوکارلو، رایان لیندگرن رنجرز را در تخته چک می کند.
گتی ایماژ

در این لیگ، بازی کامل ۶۰ بازی کلیدی است [minutes]رایان لیندگرن مدافع پس از باخت ۳-۲ مقابل وایلد در روز جمعه گفت. زمانی که به این امتیازات دست پیدا می کنید، باید مطمئن شوید که هوشمندانه بازی می کنید و اجازه نمی دهید تیم ها به آن بازگردند. بنابراین قطعاً این چیزی است که باید آن را پاکسازی کنیم.»

رنجرز با ۱۶ امتیاز اختلاف نسبت به رده نهم کنفرانس شرق و تنها ۳ امتیاز اختلاف با یک وایلد کارت فاصله دارد و در حال حاضر در رده پنجم کنفرانس قرار دارد. پس از چنین نیمه اول پربار، با توجه به اینکه رنجرز در اکثر فصل در موقعیت پلی آف بوده است، در نهایت مجبور به رقابت برای یک نقطه وایلد کارت نخواهد بود.

با دو بازی بعدی که قرار است در خانه برگزار شود، که با یک مسابقه بعد از ظهر یکشنبه با کراکن آغاز می شود، رنجرز می خواهد با سرعت بالایی به مسابقات آل استار برود. رنجرز در فوریه بازخواهد گشت. ۱۵ مقابل بروینز، اولین بازی از دو بازی متوالی خانگی. اگرچه رنجرز بدون دو مهاجم، کاپو کاکو و فیلیپ چیتیل، و شماره آنها. ۱ مدافع، آدام فاکس، آنها باید بتوانند امتیازاتی را در برابر کراکن و پانترز کسب کنند.

فاکس تا بعد از پایان هفته آل استار در لاس وگاس واجد شرایط بازگشت به ترکیب نخواهد بود و هنوز مشخص نیست که آیا او شرکت خواهد کرد یا خیر. جرارد گالانت سرمربی تیم گفت که رنجرز همچنین می تواند برای مدتی کاکو (ذخیره مصدوم) را در اختیار نداشته باشد، اما چیتیل که هر روز با مصدومیت پایین تنه روبرو بوده است، ممکن است بتواند در چند مسابقه بعدی بازگردد.

رنجرز قبلاً با ترکیبی ضعیف دوام آورده بود، اما غیبت فاکس خلأ کاملاً متفاوتی برای پر کردن است. اگر این کشش سخت تا وقفه دو هفته ای رنجرز در فوریه ادامه پیدا کند، پایان دنیا نیست، اما کار را آسان تر نمی کند.

۳۷ بازی تا پایان فصل باقی مانده است. زمان زیادی باقی مانده است. هر چیزی می تواند رخ دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر