استیو نش از نتز امیدوار است که جیمز هاردن مقابل سانز بازی کند


PHOENIX – دو روز جلوی دروازه در فینیکس قبل از رویارویی با Suns آتش زا، امیدواریم این زمان برای بازگشت جیمز هاردن به زمین کافی باشد.

اما آنها هیچ تضمینی ندارند که سوپراستار از دست راست کج و بازش در بازی روز سه شنبه بازگردد یا حتی هیچ به روز رسانی در مورد پیشرفت او وجود ندارد.

“من نیستم [have an update]مربی استیو نش گفت. ما باید ببینیم که چگونه تثبیت می شود. اما ما خوشبین هستیم.”

اگر شبکه ها تخلیه می شوند، امید باید انجام شود. انتظار می رود کوین دورانت (MCL) و جو هریس (مچ پا) در طول تعطیلات آل استار ماه آینده به میدان بروند، در حالی که هاردن دو بازی قبلی را از دست داده است – از جمله باخت چهارشنبه مقابل دنور به دلیل کشیدگی همسترینگ و خراش در آخرین لحظه. . گلدن استیت روز شنبه با دست پرشور خود.

دروازه بان جیمز هاردن، مرکز، در نیمه اول بازی تیمش مقابل واریرز در سانفرانسیسکو، شنبه، 29 ژانویه 2022، از روی نیمکت به هم تیمی هایش اشاره می کند.
جیمز هاردن
AP

برای اضافه کردن مصدومیت بیشتر، لامارکوس آلدریج در ربع آخر روز شنبه مچ پای چپ خود را گرفت و دیگر برنگشت. او بعد از بازی با عصا بود.

این کوارتربک کهنه کار در مقابل گلدن استیت خوب بازی کرد و نتس ها – بدون دو نفر از سه تیم بزرگ – اغلب حملات خود را در گوشه پایین، زمانی که کایری ایروینگ روی زمین می نشست، از طریق او انجام می دادند.

آلدریج ۹ امتیاز، دو بلاک داشت و بازی را به اضافه هفت در ۱۵ دقیقه به پایان رساند و با ۹:۵۳ به بیرون رفت.

استیو نش مربی نتز و لامارکوس آلدریج پس از بازی در نیمه اول بازی تیمی مقابل واریرز در چیس سنتر در 29 ژانویه 2022 در سانفرانسیسکو صحبت می کنند.
استیو نش، مربی نتز و لامارکوس آلدریج بعد از یک بازی صحبت می کنند.
گتی ایماژ

نش گفت: “من هیچ نظری ندارم جز اینکه او مچ پایش را صاف کرده است.” اما من مطمئن نیستم که چقدر می تواند بد باشد.


نیک کلاکستون شروع کرد و ۹ امتیاز و ۸ ریباند داشت، اما منهای ۲۱ بود. بلیک گریفین بالاترین امتیاز تیم به اضافه ۱۳ در ۱۶ دقیقه از روی نیمکت بود. دائه ران شارپ تازه کار بازی نکرد (تصمیم مربی)، اما اگر آلدریج نمی توانست علیه سانز پرونده ای تشکیل دهد، همچنان می توانست چند دقیقه در صف باشد. دندر آیتون، هافبک فینیکس به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا غایب بود، اما در روز یکشنبه مقابل تاتنهام به عنوان مظنون در لیست قرار گرفت، بنابراین او به بازگشت نزدیک است.


جیمز جانسون پس از ضربه زدن به زانو با اتو پورتر جونیور با مصدومیت جزئی بازی کرد. جانسون مسابقه را با ۱۴ امتیاز در ۲۶ دقیقه به پایان رساند و اعلام آمادگی کرد که روز سه شنبه مقابل فینیکس به میدان برود.

جانسون گفت: “من خوبم. این یک زانو بود. من و پورتر به زانوهای خود ضربه زدیم، می دانید، زانوهای شدیدی را وارد کردیم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر