استیلرز پس از بن روتلیسبرگر با واقعیت خشن QB روبرو می شود


به کوارتربک هیل، پیتسبورگ خوش آمدید.

اگر هواداران استیلرز فکر می کردند که پیش نمایشی از شب یکشنبه دیده اند – زمانی که نیمه اول باخت ۴۲-۲۱ مقابل چیفز در تور وایلد کارت در بازی های پلی آف آسیایی با پاس های کمتر (۱۳ یارد) نسبت به بن روثلیسبرگر (۱۳) به پایان رسید. ۱۵) – آنها هنوز چیزی ندیده اند.

نمی توانید اشتباه کنید؟ اوه، می تواند. بله همینطور است. این احتمالاً زمانی اتفاق خواهد افتاد که او روتلیسبرگر را در روزهای آینده مسئول بازنشستگی کند.

روتلیسبرگر گفت: «قرار بود مشکی و طلایی بپوشم. “استخدام [۲۰۰۴] روز قرعه کشی کت و شلوار مشکی و کراوات طلایی پوشیدم. امیدوارم بتوانم میراث استیلر بودن را به برخی از بازیکنان منتقل کنم.”

فولادی ها در سال ۲۰۲۱ ۹ درفت انتخاب کردند – پس از اینکه در ۶ بازی گذشته مشخص شد که روتلیسبرگر چقدر به پایان خط هافبک نزدیک شده است – و او از یکی در دفاع استفاده نکرد. فولادی ها بیکار نشستند و اجازه دادند که پنج کوارتربک دور اول، مک جونز، در انتخاب پانزدهم به دست رقیب پاتریوتز بیفتند در حالی که به نگی هریس برای ۲۴ امتیاز دویدن رضایت دادند.

بن روتلیسبرگر احتمالا آخرین بار از زمین خارج می شد.
بن روتلیسبرگر احتمالا آخرین بار از زمین خارج می شد.
گتی ایماژ

در حالی که روسای پرقدرت در ۲۰ دقیقه ابتدایی توپ می زدند، فولادی ها این فرصت را داشتند که برتری بزرگی کسب کنند، از جلو بازی کنند و بر ترس سقوط غلبه کنند. در عوض، آنها برای هر یک از هفت مالکیت خود در نیمه اول شرط بندی کردند و اولین تیمی بودند که از سی هاوکس ۲۰۱۰ چنین کاری را در پلی آف انجام می دهند.

استیلرز ۴۵ یارد تهاجمی (و تاچ داون دفاعی) داشت در حالی که چیفز ۳۵ یارد. زمان‌بندی روتلیسبرگر با گیرنده‌ها به نظر غیرممکن بود – حتی در مسیرهای کوتاهی که دو سال است به دلیل قدرت ضعیف بازویش به آنها تکیه کرده است – و او تنها پس از جمع‌آوری اعداد زمان زباله، ۲۹ از ۴۴ را برای ۲۱۵ یارد با دو تاچ داون به پایان رساند.

روتلیسبرگر در مورد نحوه حمایتش از فولاد در پلی آف گفت: هفته گذشته فکر می کردیم پایان پایان خواهد بود. هر چه باشد احساسی خواهد بود. ما هرگز دوست نداریم ببازیم. [Retirement] او احتمالاً وقتی زمان اردوی تمرینی فرا می رسد، واقعاً به من ضربه می زند.”

فولادی ها ممکن است با عملکرد یک ریباند در یک باخت فریب خورده باشند، زمانی که روتلیسبرگر رکورد ۵۰۱ یارد پلی آف را در ۴۷ تلاش به ثمر رساند تا در تلاش برای بازگشت از تاخیر ۲۸-۰ باشد، اما در برابر براون با نتیجه ۴۸-۳۷ شکست خورد. . در سال ۲۰۲۱. همانطور که طرفداران جاینتز می توانند تأیید کنند، این اولین بار نیست که نوستالژی قهرمان دو دوره سوپربول باعث همپوشانی می شود.

در هر صورت، Steelers می تواند به آژانس آزاد با نمودار عمق میدان برای یکی برود: Mason Rudolph. هم دواین هاسکینز (محدود شده) – که در دور اول برای واشنگتن در سال ۲۰۱۹ ساخته شد – و هم جاش دابز (محدود نشده) عوامل آزاد هستند. به هر حال، این سه نسخه پشتیبان Roethlisberger یک ۸-۱۴-۱ ترکیبی برای شروع بازی های NFL است.

کوین کولبر، مدیر کل، قبل از پیش نویس سال ۲۰۲۱ در مورد چشم انداز تهیه پیش نویس جانشین روتلیسبرگر گفت: “این برای همه باز است.” ما همیشه باید به دنبال بازیکن بعدی باشیم و سعی کنیم ارزش این بازیکن در آن پست را پیش بینی کنیم، زیرا به احتمال زیاد این بازیکن جوان در سال ۲۰۲۱ برای پیتسبورگ استیلرز بازی نخواهد کرد.”

بن روتلیسبرگر تنها 13 یارد را تمام کرد.
بن روتلیسبرگر تنها ۱۳ یارد را تمام کرد.
AP

اما کولبر سناریوی استخدام و نظافت مورد علاقه Packers، ۴۹ers و Chiefs را انتخاب کرد. فولادی ها یک حضور دیگر در پلی آف را تحت فشار قرار دادند.

تنها نقص برنامه این بود که بازی وقت اضافه همه را به یاد نیاز فوری فولادی ها انداخت. طبق گزارش NextGenStats، Roethlisberger سه ماهه سوم را با نرخ تکمیل منفی – ۲۶ بالاتر از حد انتظار به پایان رساند.

نمایش غم انگیز و توهین آمیز فقط مربوط به Roethlisberger نبود. آیا Steelers کثیف، که توسط جانسون دوباره دیونتای جانسون با زمین خوردن و امنیت توپ منزوی هریس ضربه خورده اند، می توانند بیشتر به او کمک کنند؟

“فکر می کنی؟” مربی مایک تاملین لفاظی پرسید. “در واقع!”

تاملین در پایان کار روتلیسبرگر دوباره احساسات را خفه کرد: “من کلمات ندارم.”

بنابراین، از Steelers اکنون به عنوان یک دانشجوی بالقوه برای تجارت Deshaun Watson یا Russell Wilson نام برده می شود. و به عنوان مکانی برای یک کارآموز که به عنوان یک عامل آزاد کار می کند تا حرفه خود را از سر بگیرد. و به‌عنوان مقصدی برای تعداد ضعیف تیم‌های مدافع، با عنوان امکان حفظ کنی بکت، ستاره دانشگاه پیتسبورگ در شهر.

جای راحتی نیست. فقط از Saints بپرسید، که در سال اول بعد از درو بریس، چهار بازی برگشت را شروع کرد و در یک بازی از مرحله پلی آف غایب بود. یا غول‌ها که فکر می‌کردند در چند فصل اخیر منینگ اوضاع بد بود تا اینکه سایر کوارتربک‌ها در سه فصل گذشته به امتیاز ۱۳-۳۲ رسیدند.

پاتریوتز در همان آخر هفته با فولاد در پلی آف حذف شدند. به روشی مشابه متواضعانه حداقل آنها مک جونز دارند که در مورد آنها احساس خوبی داشته باشند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر