استراتژی های صرفه جویی در پول


فقط انداز

تهران (پانا) – درآمدها {به دلیل} ابتلا به کرونا تغییری نکرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات کاهش یافته است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود این شرایط قیمت موارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان مدام در جاری {افزایش است}، پس خواه یا نه همه چیز دوباره می توانیم پس انداز مالی کنیم؟

به گزارش خبرآنلاین، واقعیت اینجا است کدام ممکن است به طور معمول است مجبور نیستیم برای صرفه جویی در ارزش های شخصی کارهای غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب انجام دهیم، بخیل باشیم هر دو در یک روز واحد روز کار کنیم. ساده باید آثار هنری خرج کردن را بدانیم. به طور معمول است به همان اندازه روزی کدام ممکن است کار اشتباهی انجام نمی‌دهیم، نشان می دهد که در هدف درستی هستیم، یعنی برای اداره کردن پول شخصی بیش اجتناب کرده اند قبلی خرج نمی‌کنیم.

همه توجه ها ممنوع

پیش اجتناب کرده اند این، یکی اجتناب کرده اند پرهزینه ترین دلایلی کدام ممکن است ما را اجتناب کرده اند پس انداز مالی باز می داشت، دیدن وسایل، ابزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالاهای دیگران بود. خانوار، دوستان، همکاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره ما را به چیزی وادار می‌کردند هر دو اجتناب کرده اند خدماتی مربوط به عالی رستوران باکلاس استفاده می‌کردیم، با این حال حالا ماجرا پیچیده شده است، بعد اجتناب کرده اند همه اشیا زودتر، حالا اصولاً اینفلوئنسرها مسئله هستند به همان اندازه بلعیدن‌کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجملات. مسکن..سوپراستار شد. برای مثال جشن تولد باید همراه خود انواع زیادی بادکنک هلیومی در یک واحد کافه باکلاس در کنار باشد. بیشتر اوقات ما روی به توجه نمی رویم، این در بیهوش ما در حال وقوع است. خب ما باید راه رفع مناسبی {در این} زمینه پیدا کنیم. بیایید همراه خود عالی مثال خوشایند دلیل دهیم، راه رفع معامله با ریفلاکس اینجا است کدام ممکن است به شخصی قول دهید کدام ممکن است همراه خود وعده های غذایی آب ننوشید، با این حال راه رفع اینجا است کدام ممکن است اصلاً عالی کوزه آب اوج سفره نیاورید. راه رفع جلوگیری اجتناب کرده اند ضرر خرس تاثیر قرار تکل صفحات مجلل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن کننده اینجا است کدام ممکن است خرس تاثیر آن قرار نگیرید، اما علاوه بر این بهتر از کار اینجا است کدام ممکن است آن را دنبال کنید.

مغازه های پرانرژی

یکی اجتناب کرده اند توضیحات ولخرجی ما کدهای کاهش یافته است، پیک رایگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاذبه فروشگاه های اینترنتی است. داستان اول همراه خود کد کاهش یافته است ۱۰۰۰۰ تومان آغاز تبدیل می شود. پس اجتناب کرده اند آن ما عالی دسته درست اجتناب کرده اند موارد را می بینیم. آخر متوجه می شویم کدام ممکن است اگر بخواهیم پیک رایگان باشد باید اصولاً اجتناب کرده اند عالی مقدار مثلا ۲۰۰۰۰۰ تومان بخریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام به شخصی می آییم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می بینیم کدام ممکن است سبد کسب ما پر اجتناب کرده اند چیزهایی است کدام ممکن است واقعا به آن است ها خواستن نداریم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل همراه خود کد کاهش یافته است ۱۰۰۰۰ تومان آغاز شد. پیامک‌ها، نامه الکترونیکی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعلان‌های این فروشگاه‌ها را مسدود کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیت خاصی را برای گرفتن آن‌ها بر ایده از ملزومات را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع‌های ماهانه شخصی تصمیم گیری کنید به همان اندازه پول شخصی را هدر ندهید.

با بیرون کارمزد مقوا

در جاری حاضر {به دلیل} شیوع ویروس کرونا مجبور به استفاده اجتناب کرده اند مقوا های اعتباری هستیم، با این حال معمولاً بیشتر است مبلغ مشخصی را برای گرفتن مشخص شده در جیب شخصی بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مواد غذایی بخرید. متعدد اجتناب کرده اند ما هنگام ترسیم تصویری اجتناب کرده اند شخصی، چشم انداز آرامی داریم. راه تولید دیگری سوئیچ پول اجتناب کرده اند حساب هایی است کدام ممکن است مقوا دارند به حسابی کدام ممکن است مقوا هر دو رمز دوم ندارد. هر دو اینکه {هر ماه} همراه خود استفاده اجتناب کرده اند اپلیکیشن های مختلف جیب ها تحت وب شخصی را همراه خود مقدار معینی هزینه کنید به همان اندازه کمتر از استفاده اجتناب کرده اند مقوا را داشته باشید، ناسالم نیست.

قوانین ۱۰ ثانیه

هنگام کسب تحت وب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آفلاین، در گذشته اجتناب کرده اند انواع هر چیزی کدام ممکن است شادی ها شخصی را کاهش دهد، ۱۰ ثانیه مکث کنید. اجتناب کرده اند شخصی بپرسید خواه یا نه واقعاً به این محصول خواستن دارید هر دو خیر؟ برای ضمانت اجتناب کرده اند اینکه به آن است خواستن دارید، بیشتر است قیمت را همراه خود ساعات کاری شخصی یکی کنید. یعنی قطعا ارزش آن را دارد داره این محصول مثلا ۲۰ ساعت کار کنه هر دو ۹؟

گرفتار کاهش یافته است نشوید

به طور معمول است بالقوه است محصولی را همراه خود کاهش یافته است فوق العاده بیش از حد ببینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاع دهید همراه خود وجود اینکه الان به آن است خواستن ندارم، تولید دیگری آن را همراه خود آن قیمت نمی‌گیرم. این تله خواهید کرد را پر اجتناب کرده اند چیزهای بی معنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی فایده می تنبل کدام ممکن است در صورت وجود آنها را خرید نکنید فرقی نمی شود.

بیش از حد کسب نکنید

افرادی هستند کدام ممکن است بالقوه است ما را الهام بخش به کسب کنند. همراه خود دوستت رفتی سطح یه به سختی قدم زدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام بهت میگه این مانتو بخر، شلوار بپوش، برو وعده های غذایی بخور را انتخاب کنید و انتخاب کنید… تحقیر کن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگو خسیس نبودی.. به عنوان جایگزین، حتی وقتی برای گرفتن سطح بروید، همراه خود دوستی بروید کدام ممکن است همراه خود خواهید کرد قیمت قطع شده می تنبل، را انتخاب کنید و انتخاب کنید او همراه خود حریفی برخورد با تبدیل می شود، اجتناب کرده اند خواهید کرد سؤال می پرسد، حوصله اش اوج {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در جیب خواهید کرد حرکت می تنبل، حتی وقتی منصرف شود.

هیچ اشتباهی نکن

دروازه بان ها معمولاً هنگام ضربه پنالتی به راست هر دو چپ می پرند، در حالی کدام ممکن است ضربات پنالتی زیادی در وسط دروازه انجام تبدیل می شود، با این حال دروازه بان پسندیده است به حداقل یک طرف شیرجه بزند به همان اندازه متهم را آزار ندهد. متعدد اجتناب کرده اند ما هنگام کسب مرتکب این خطا می شویم. تصور کنید همراه خود یکی اجتناب کرده اند دوستانتان برای گرفتن سطح رفتید، با این حال چیزی را کدام ممکن است دنبالش بودید پیدا نکردید، با این حال در دقیقه ۹۰، دوستتان حتی نمی اظهار داشت: «نمی خواستی بخری، چرا مرا سطح آوردی. هر دو چیزی بخرید کدام ممکن است اصلاً به آن است خواستن ندارید به همان اندازه عذاب وجدان نداشته باشید. شاید اطلاع دهید الان شلوار صحیح پیدا {نمی کنم}، حداقل می توانیم همراه خود دوست پسرم شام بخوریم! یعنی بالقوه است عالی شلوار را همراه خود قیمت بهتر ۲۰ هزار تومان خرید نکنید، با این حال سرانجام کسب خواهید کرد همراه خود شام ۱۰۰ هزار تومانی تمام تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر برای گرفتن شلوار سطح می روید!

گرسنه به کسب نروید

وقتی تخلیه، گرسنه هر دو بی حوصله هستید به کسب نروید. بالقوه است {به دلیل} خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی صندلی در یک واحد مغازه آب میوه فروشی، بی پول شوید. فروشگاه مواد غذایی ها هم اجتناب کرده اند خستگی خواهید کرد آگاه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه های داروها غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها غذایی را در بهتر از وضعیت بالقوه قرار می دهند به همان اندازه خواهید کرد کدام ممکن است برای گرفتن دستمال کاغذی به هایپرمارکت گذشت اید در دام کسب ناهار هر دو شام بیفتید. اگر به کسب می روید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حوصله ندارید، بالقوه است با بیرون تجزیه و تحلیل اجباری برای خرج کردن سرعت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند مدتی چیزی بخرید کدام ممکن است خواستن به تعویض دارد.

در دام کسب عالی هر دو ۲ ببر نیفتید

ما در همه زمان ها در نظر گرفته شده می کنیم ارزش ای کدام ممکن است برای آن تیز کردن می کنیم بالقوه است به ما آسیب برساند، در حالی کدام ممکن است بیشتر اوقات موارد هر دو ارائه دهندگان رایگان هستند کدام ممکن است جیب ما را تمیز می کنند. وقتی کالایی را می‌بینید کدام ممکن است می‌گوید: «یکی بخر، دوتا بگیر»، حتی وقتی به کالایی خواستن نداشته باشید، هر ۲ را می‌کسب به همان اندازه کالای مجانی بگیرید، غافل اجتناب کرده اند اینکه دارایی ها ما به مقیاس زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول منع شده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد ما باید انتخاب مهم این انواع آسان را در انتخاب قرار دهد. اشتراک رایگان مکان ها، تلویزیون اینترنتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید … نیز همین کارکرد را دارد. در ابتدا در نظر گرفته شده می کنیم از گرفتن اشتراک رایگان ضرری ندارد با این حال بعد اجتناب کرده اند مدتی خواستن کاذب به استفاده اجتناب کرده اند این ارائه دهندگان در ما تحمیل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید پس اجتناب کرده اند عالی هفته اشتراک رایگان آن را برای تعدادی از ماه تمدید کنیم.

اثربخشی هر دو برند؟

کار کردن محصول همراه خود وجود ناشناخته بودن شناسایی تجاری آن بالقوه است مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کافی باشد. به جای آن شناسایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نماد، روی کار کردن هدف اصلی کنید. در واقع پارامترهای اساسی نیز اجباری است.

قیمت قطع شده با بیرون خجالت

قیمت متعدد اجتناب کرده اند اجناس توسط برخی اجتناب کرده اند فروشندگان طراحی شده {است تا} در صورت چانه زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش یافته است به هزینه دقیق رسیده باشید. اگرچه تکل کاهش یافته است حوصله را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحیه خاصی تمایل دارد، با این حال {در این} شرایط مالی باید رفتن با رو در رو جدا بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی کاهش یافته است بگیرید.

الگوی برداری، آزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید بمباران نمایشی

ماجرای کسب ببر در مواردی مربوط به کسب عطر هر دو فلافل، ناگت را انتخاب کنید و انتخاب کنید … به گونه ای تولید دیگری انجام تبدیل می شود. برای گرفتن شلوار به وسط کسب می روید با این حال فروشنده به بهانه بررسی عطر خواهید کرد را به فروشگاه دعوت می تنبل. به طور معمول است خواهید کرد در یک واحد هایپر مارکت هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلا در جستجوی کسب فلافل هر دو نوشیدنی خوب و دنج نیستید، با این حال شبیه به الگوی را می گیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبیه به توصیه را می زنید. متعدد اجتناب کرده اند ما هنگام ترسیم تصویری اجتناب کرده اند شخصی، چشم انداز آرامی داریم.

امکان انحراف دام

بیشتر اوقات اوقات رستوران‌ها، فروشگاه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان، انواع ناهنجاری را برای گوشه‌گیری خریدار انجام می‌دهند. ما قطعا ارزش آن را دارد متعدد اجتناب کرده اند مسائل را نمی دانیم، متعاقباً در همه زمان ها حدس می زنیم کدام ممکن است خواه یا نه چیزی در مقابل همراه خود چیزهای تولید دیگری قطعا ارزش آن را دارد قیمتش را دارد هر دو خیر. الگوی ای اجتناب کرده اند امکان انحراف، منوی برخی اجتناب کرده اند مکان های غذا خوردن است. در بالای منو غذای پرهزینه قیمت موجود است، متعاقباً ما امکان دوم را انواع می کنیم از در نظر گرفته شده می کنیم اولین مورد قطعا ارزش آن را دارد آن را ندارد. در حالی کدام ممکن است امکان اول فریبنده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناسایی آن ساده برای هدایت افکار ما در لیست است، امکان دوم آنقدر کدام ممکن است باید قطعا ارزش آن را دارد ندارد. اجتناب کرده اند این قبیل الگوی ها بیش از حد است. هنگامی کدام ممکن است عالی فروشنده از به طور منظم اقلام مختلفی را در یک واحد فروشگاه ارائه می دهیم حاضر می دهد، واقعاً تمایل دارد اجتناب کرده اند معنی ابعاد نسبی برای ذهن ما استفاده تنبل.

زمان صحیح برای گرفتن

بیشتر است برای تفریح ​​را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاقه به کسب نرویم، با این حال اگر واقعاً به کالا خواستن داریم، بیشتر است در گذشته اجتناب کرده اند رویداد هایی مربوط به روز مادر، عید را انتخاب کنید و انتخاب کنید … کسب کنیم به همان اندازه اجناس بودجه تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تجزیه و تحلیل اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مکان هایی کدام ممکن است فروشندگان حوصله کسب بیشتری دارند.

اشیا را به اشتراک بگذارید

موسیقی، فیلم، سریال، کتاب، مجلات، حتی میز را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند اقلام غیر ابدی تولید دیگری را خریداری نکنید. ایده کنید آپارتمان خواهید کرد کودک نوپا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی توانید عالی میز برای مبلمان شخصی بخرید، می توانید آن را برای عالی مهمانی شخصی قرض بگیرید.

متعدد اجتناب کرده اند تله های بودجه قیمت

اگرچه آموزش داده شده است‌ایم کدام ممکن است کار کردن محصول ضروری است ۹ برند آن، با این حال بیشتر اوقات نمی‌توانیم کار کردن را در یک واحد ظاهر شد پیش آگهی دهیم. خیلی مسائل در پرو غیرممکن است. فوق العاده بودجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر نسبتاً دامی است کدام ممکن است ما را گرفتار می تنبل.

پول هدر گذشت

همراه خود راهنمایی اهالی کاربلد، پول می خواست شخصی را پس انداز مالی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه را کنید به همان اندازه مالی کدام ممکن است توسط دست شماست، هدر نرود. در واقع {در این} زمینه مراقبت، تحقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرهیز اجتناب کرده اند جفت گیری نیز حائز اهمیت است. گاهی فضای کار آنقدر محاصره تبدیل می شود کدام ممکن است همه وارد آن می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنقدر اشباع تبدیل می شود کدام ممکن است حتی کاربلدها هم {نمی توانند} گلیم شخصی را اجتناب کرده اند آب سطح بکشند.

لیست تولدها

عالی راه خوشایند برای صرفه جویی در ارزش، بدست آمده لیستی اجتناب کرده اند روزهای تولد عزیزانتان است. افرادی که خرس هر شرایطی به آنها پاداش داده تبدیل می شود. {در این} صورت چیزی را می‌کسب کدام ممکن است بی رنگ نشود، کهنه نشود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حین کسب هر دو کسب اینترنتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند تولد شخص اجتناب کرده اند سبک نیفتد، مشروط بر اینکه برای شخص جالب باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آن دوم. کسب برای شما ممکن است اقتصادی است. ساده مواظب باشید فاش نکنید کدام ممکن است هر وقت چیزی کاهش یافته است خورد، عالی سال بعد آن را سازماندهی می کنید.

در همه زمان ها داروها اولین را در گذشته اجتناب کرده اند منقضی شدن بخرید

خواه یا نه صرفاً به این انگیزه کدام ممکن است داروها اولین {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید حوصله هر دو وقت کسب ندارید، اجتناب کرده اند سطح وعده های غذایی می‌کسب؟ خوشایند، در همه زمان ها داروها اولین را مدیریت کنید به همان اندازه به طور همزمان اجتناب کرده اند بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جیبتان مراقبت کنید.

تحریک کردن را شدید بگیرید

حقوق هزار دلاری را ترجیح می دهید هر دو افزایش دلاری کدام ممکن است {هر روز} ۲ برابر تبدیل می شود؟ خوشایند، به نظر می رسد مانند است بیش اجتناب کرده اند هزار دلار است، با این حال درآمد اضافی فوق العاده اصولاً اجتناب کرده اند اینجا است. افزایش ارزش هم داریم. برای دوم ای تصور کنید کدام ممکن است به دنیای کارمیک ارل تغییر شده اید، با این حال همراه خود آفتاب ماه نو، ارزش فوق العاده کمتری خواهید تیز کردن. این برای خیلی مسائل صادق است.

مدیریت بیهوش

به طور معمول است کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرج کردن برای رهایی اجتناب کرده اند استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضطراب انجام تبدیل می شود، باید رفتار هایی را بشناسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت کنید به همان اندازه مدیریت آنها را به بازو بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادات بهتری متفاوت آنها کنید. خرج کردن اگر اجتناب کرده اند روی رفتار باشد بیهوش انجام تبدیل می شود. ضمیر بیهوش به ما {کمک می کند} به همان اندازه به طور خودکار حرکت کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با توجه به همه عامل انتخاب نگیریم، با این حال بیشتر اوقات رفتارهای اشتباهی در بیهوش ما تعیین کنید خواهد گرفت کدام ممکن است باید اصلاح شود.

ارزش خود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتقاد به نفس

گاهی تقلید اجتناب کرده اند دیگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهانه های واهی انگیزه بر زیاده خواهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم مدیریت ارزش های ماست. اگر رفتارها، درس‌ها، تحقیق‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرفه‌های ما همراه خود انگیزه‌های خصوصی‌مان همسو باشد، تولید دیگری حفره‌های رفتاری اشتباهی در گوشه‌های پنهان شخصیت ما {وجود ندارد}. پس همراه خود انجام کارهای خوشایند مربوط به کمک به دیگران، تحقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید… اعتقاد به نفس شخصی را بالا ببرید به همان اندازه بافت خوبی نسبت به شخصی داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتار سبک، بلعیدن هر دو استرس کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند ایرادات ، نشوید.

همراه خود ناامیدی اجتناب کرده اند تایید

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند خطاهای شناختی کدام ممکن است باعث تبدیل می شود ما مدیریت پولی شخصی را نادرست کنیم، ناامیدی است. یعنی چیزی را انواع می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام در امتحان شده هستیم به همان اندازه انواع شخصی را تایید کنیم به همان اندازه روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند آن راضی باشیم. شناخته شده به عنوان مثال، ما بازخورد خوش بینانه فروشگاه های تحت وب را می خوانیم، با این حال فراموش می کنیم کدام ممکن است {در این} مغازه ها، بازخورد به صورت انتخابی تایید می شوند.

تأثیر هاله

ذهن ما {نمی تواند} در یک واحد دوم بین جاذبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن برتری قائل شود، متعاقباً ما تصور می کنیم کدام ممکن است جالب ترین اثربخشی است. رستوران باکلاس، محصول همراه خود بسته بندی های جالب، ارائه دهندگان مجلل را انتخاب کنید و انتخاب کنید …. تأثیر هاله ما را وادار به خرج می تنبل با این حال در ازای آن اثربخشی به بازو نمی آوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجبوریم یک بار دیگر ارزش کنیم.

خطای بازدید

گاهی بعد اجتناب کرده اند خرج کردن، انگار تولید دیگری هیچ عامل برایمان بدون در نظر گرفتن، می گوییم حالا کدام ممکن است اینقدر خرج احتمالاً انجام دادی، تولید دیگری چه اهمیتی دارد! این بیشتر اوقات در کل پرواز در حال وقوع است. همه عامل را همراه خود قیمت بلیت می سنجیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گوییم حالا کدام ممکن است این همه ارزش بلیت دادیم، به سختی ارزش کودک نوپا بدون در نظر گرفتن. با این حال عالی نوع تولید دیگری اجتناب کرده اند این خطا: اگر به ما بگویند قیمت عالی کتاب ۱۰۰ هزار تومانی بعد اجتناب کرده اند ربع ساعت پرسه زدن در مغازه تولید دیگری ۶۰ هزار تومان است، در واقعً اجتناب کرده اند دومی کسب می کنیم، با این حال اگر قیمت آن را به ما بگویند. مانتو ۲ میلیون تومانی همراه خود ربع ساعت پرسه زدن در مغازه بعدی عالی میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۶۰ هزار تومان در نظر گرفته شده می کنیم همراه خود ۴۰ هزار تومان نباید ربع ساعت پرسه زدن کنیم. در حالی کدام ممکن است در هر ۲ صورت ربع ساعت پرسه زدن اجباری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد ۴۰ هزار تومان درآمد دارید! همین جا هم سودمان را ۹ همراه خود خودمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدم زدن اما علاوه بر این همراه خود مالی کدام ممکن است خرج می کنیم می سنجیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این هم خطا است.

به طرفدار های دیگران فوق العاده ملاحظه کنید

بیشتر اوقات ما کالاهای خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناسالم نداریم، با این حال برای سلیقه های مختلف کالاهای متفاوتی داریم. پس اینکه خصوصی کالایی را خریده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای آن استفاده نکرده انگیزه بر ناسالم بودن آن نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر اجتناب کرده اند چیزی لذت می برد انگیزه بر خوشایند بودن آن کالا نیست، خواستن دقیق ماست. را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلیقه کدام ممکن است نوع کسب را تصمیم گیری می تنبل. برای اینکه وقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش شخصی را هدر ندهید، از ملزومات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلیقه ها را {به درستی} تصمیم گیری کنید به همان اندازه چیزی کدام ممکن است به آن است کنجکاوی ندارید هر دو برایتان استفاده شده ندارد خریداری نکنید.

پول تکنولوژی هر دو سکس؟

گاهی بیشتر است غریبه ای را تصور کنید کدام ممکن است محصولی را کدام ممکن است می خواهید بخرید در یک واحد بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید برابر عالی تومان را توسط دست تولید دیگری گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر ۲ را ارائه می دهیم توصیه می دهد. {کدام یک} را انواع می کنید؟ اگر یک بار دیگر محصول را انواع کنید، نشان می دهد که به آن است خواستن دارید.