از فناوری های جدید برای کاهش مصرف انرژی استفاده می کنیم – پایگاه خبری مدآرا


حسابرسی عملیات و فعالیت های شرکت فولاد خوزستان با توجه به رعایت الزامات و الزامات استاندارد مرجع بین المللی سیستم مدیریت انرژی بر اساس ISO50001:2018 در تاریخ پنجم و ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ توسط شخص معین طاهرزاده، حسابرس ارشد. بررسی و ارزیابی انطباق ایران (TOF) قبلی.

مهمت نیکوکار، معاون اجرایی، بهره برداری و توسعه، گفت: «انرژی یک موضوع مهم امروز در کشور و جهان است. شرکت فولاد خوزستان یکی از اولین شرکت هایی بود که به صورت احیای مستقیم راه اندازی شد.

وی گفت: زمزم وان که در سال ۱۳۹۲ راه اندازی شد، نقش عمده ای در فرآیند تولید و مصرف انرژی داشت.

این نیکوکار گفت: امروزه مصرف انرژی این شرکت به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از فناوری های نوین نیز نقش مهمی در افزایش تولید و کاهش مصرف انرژی دارد.

وی در خاتمه از زحمات تمامی کارکنان فعال در فرآیند مدیریت انرژی تشکر کرد.

محمود ایکابر، نماینده نماینده مدیرعامل در سیستم مدیریت یکپارچه گفت: استفاده از راهنمایی تیم های حسابرسی شخص ثالث همواره مدیریت عالی فولاد خوزستان بوده است.

وی افزود: در این راستا و در سه سال گذشته با اجرای طرح های بهبود در حوزه سیستم مدیریت انرژی، اصلاحاتی در حجم هزینه ها صورت گرفته و برنامه های سازمان در این زمینه همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، تیم حسابرسی بر اساس نتایج حسابرسی شخص ثالث برای این دوره (دوره اول ممیزی کنترل)، تمدید گواهینامه یک ساله شرکت فولاد خوزستان توسط بایش و ایران را توصیه کرد. شرکت ارزیابی