اریک آدامز می گوید محاصره وثیقه توسط کتی هوچول، آلبانی برنامه جنایت او را متوقف نمی کند


شهردار اریک آدامز روز پنجشنبه اصرار داشت که قوانین بحث برانگیز اصلاحات وثیقه ایالت را تغییر دهد – که عملاً توسط فرماندار مسدود شده است. پیشنهاد دو رهبر دموکراتیک کتی هوچول و آلبانی – فقط “یک رودخانه” است که به او می ریزد و هدف آن حل خشونت گسترده در سیب بزرگ است.

آدامز در پاسخ به سوالی درباره مقاومت سه رهبر آلبانی برای اصلاح قوانین بحث برانگیز وثیقه در سال ۲۰۱۹ در طول یک موضوع خارج از موضوع، گفت: “من طرح بسیار گسترده ای ارائه کردم – و به هر دلیلی همه به یک تکه از آن وابسته هستند – که یک رودخانه است.” پرسش و پاسخ در فرودگاه لاگاردیا.

من مدام می گویم و واقعاً نیاز دارم که سرمان را ببندیم: مشکل خشونت چندین رودخانه است که این بحران را تغذیه می کند. حالا، اگر می‌خواهید در یک رودخانه بمانید، این مشکل را حل نمی‌کند.»

آدامز در پی تیراندازی در هارلم که منجر به کشته شدن دو افسر پلیس نیویورک شد، ایده های اصلی خود را برای جلوگیری از جرم و جنایت ارائه کرد، که شامل درخواست از هوچول و قانونگذار تحت کنترل دموکرات ها برای تغییر قوانین وثیقه با اعطای کنترل بیشتر به قضات بر روی زمان بود. آنها هنگام تصمیم گیری در مورد خطرناک بودن یا نبودن متهم بالقوه وثیقه تعیین می کنند.

شهردار اریک آدامز
شهردار اریک آدامز از قوه مقننه ایالت و فرمانداری خواسته است. Hochul برای تنظیم قوانین وثیقه فعلی در مواجهه با افزایش جرم و جنایت.
دنیس آ. کلارک

او همچنین گفت که می‌خواهد قانون ۲۰۱۷ «افزایش سن» را تغییر دهد تا اسلحه‌های غیرقانونی را از دست کودکان زیر ۱۸ سال دور کند.

«اکنون ما DA داریم – من آن را عرض کردم – ما دادگاه داریم. ما دولت فدرال داریم. ما قانونگذاران خود را در ایالت و شورای شهر داریم. من اطلاعات را به آنها دادم.»

حالا به آنها بستگی دارد که بگویند، «بیایید به این مردی که اصلاح‌طلبان و مجری قانون بوده، نگاه کنیم، ببینیم او چه می‌گوید و من می‌نشینم و با هر نهادی صحبت می‌کنم و می‌گویم. ، “این اطلاعاتی است که من دارم، کاری که “افزایش سن” انجام می دهد.”

دولت  هوچول
دولت هوچول نشان داده است که در مورد قوانین وثیقه نیویورک “تحقیر فشار” نخواهد کرد.
مایک گرول/دفتر فرماندار کا

اما آدامز گفت که ایده های او ناشی از بیش از ۲۰ سال تجربه او در دولت، به عنوان یک پلیس سابق و اکنون به عنوان شهردار است.

«نگاه کردن به خطر، انجام دادن است. کاری که ما در زندان هایمان انجام می دهیم این کار من است. و این کاری است که من انجام دادم. حالا این به آنها بستگی دارد که با گزارشی که من ارائه می‌دهم چه کنند.»

این طرح به سرعت با مخالفت رهبران آلبانیایی – سناتور ایالتی – مواجه شد. رهبر اکثریت آندریا استوارت-کازینز (D-Westchester) و رئیس مجلس کارل هیستی (D-The Bronx) – که تا کنون گفته اند، داده های ایالتی ثابت نمی کند که نیاز به تغییر وجود دارد.

کاپیتول ایالت نیویورک
سن رهبر اکثریت آندره آ استوارت-کازینز و رئیس مجلس کارل هیستی گفتند که داده ها از ادعای آدام مبنی بر اینکه قوانین وثیقه نیویورک منجر به جنایت بیشتر می شود، پشتیبانی نمی کند.
POOL/AFP از طریق Getty Images

هوچول همچنین در حال حاضر خود را با استوارت کازنز و هیستی همسو کرده است و می‌گوید که برای اصلاح قوانین وثیقه بدون تجزیه و تحلیل کامل آمار، «تسلیم فشار نمی‌شود».

او روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از اولین نشست گروه ویژه بین ایالتی تازه تشکیل شده در مورد غیرقانونی گفت: «فرصت هایی برای انجام این گفتگوها با شهردار و همچنین با قوه مقننه وجود دارد، زیرا جلسه در مورد اصلاحاتی که توصیه می شود باز می شود. اسلحه، که یک اصل کلیدی از پیشنهاد بودجه دولتی او است.

در همین حال، نماینده دموکرات لانگ آیلند. و تام سوزی، نامزد فرمانداری، موضع هوچول را به عنوان یک “اشتباه” در طی کنفرانس مطبوعاتی جداگانه زوم در روز پنجشنبه مورد انتقاد قرار داد.

تام سوزی
هرزه. تام سوزی با Gov موافق نیست. موضع هوچول در مورد قوانین وثیقه ایالتی.
GNMiller/NYPost

او گفت: «من فکر می‌کنم که فرماندار قطعاً مرتکب اشتباه می‌شود که برای محافظت از امنیت عمومی نایستاده است.

او با انتقاد از امتناع هوچول از درخواست صراحتا برای برکناری آلوین براگ به دلیل سیاست‌های نرمش در قبال جنایت، افزود: «او با بیان نکردن صریح علیه منهتن DA اشتباه کرد که قرار نیست جرایم خاصی را محاکمه کند. منحصرا توسط The Post

نیویورک ابتدا قوانین وثیقه ایالت را در سال ۲۰۱۹ تغییر داد – و سپس در سال ۲۰۲۰ اصلاح شد – با منع قضات از تعیین وثیقه برای اکثر جنایات و جنایات غیرخشونت آمیز.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر