اریک آدامز به پلیس نیویورک که جیسون ریورا را سرنگون کرد، ادای احترام می کند


شهردار اریک آدامز روز جمعه در یک مداحی عاطفی برای افسر کشته شده جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک، از اپل بزرگ، یک نیروی پلیس داغدار و یک خانواده داغدار، تسلی خاطر خواست.

شهردار در جمع عزاداران گفت: پوشیدن لباس و نشان، شجاعت، پاسخگویی به تماس و عدالت خواهی به تمام معنا می خواهد. “این یک لحظه کتاب مقدس است. کتاب مقدس می گوید، “هیچ کس بزرگتر از این دوست ندارد، که یک مرد جان خود را برای دوستانش فدا کند.”

آدامز گفت: “این کاری بود که جیسون انجام داد.” او جان خود را در دفاع از هموطنان نیویورکی خود فدا کرد.

هزونر افزود: “غم و اندوه بسیار زیادی در شهر ما وجود داشته است، اما همانطور که در سفر هستم، چیز خاصی را در مورد نیویورک می بینم.” “در شکاف خشونت و عدم اطمینان در کووید، درون عدم اطمینان از اینکه فردا چگونه خواهد بود – من عشق، امید و فرصت را می بینم.”

شهردار اریک آدامز در مراسم تشییع جنازه افسر پلیس نیویورک جیسون ریورا در 28 ژانویه 2022 به عزاداران سخنرانی می کند.
شهردار اریک آدامز در مراسم تشییع جنازه افسر پلیس نیویورک جیسون ریورا در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ به عزاداران سخنرانی می کند.
ماری آلتافر پل / گتی ایماژ

فرماندار کتی هوچول، سناتور چاک شومر، کمیسر پلیس کیچانت سیول، کنترل شهر براد لندر و دادستان کل جومان ویلیامز و سایر مقامات منتخب که وی در اظهارات خود به حضور آنها اشاره کرد، به آدامز در وظیفه پیوستند.

او به عزاداران گفت: “مرگ غم انگیز برادرت با لباس آبی یادآور آنچه که هر روز در خطر است.” “من اینجا هستم – در کنار فرماندار نیویورک، سناتور چاک شومر و سایر مقامات منتخب نشسته ام. ما متعهد هستیم که منابعی را برای انجام کارهایتان در اختیار شما قرار دهیم و مطمئن شویم که می توانیم مردم این شهر را ایمن نگه داریم.”

تشییع جنازه ریورا یک هفته پس از آن برگزار شد که او در راهروی یک آپارتمان در هارلم توسط لاچون مک نیل در حالی که به یک تماس خشونت خانگی پاسخ می داد، مورد اصابت گلوله قرار گرفت، حمله ای که مقامات پلیس آن را «کمین» توصیف کردند.

اریک آدامز
آدامز در مورد جیسون ریورا گفت: «او جان خود را برای دفاع از هموطنان نیویورکی خود فدا کرد.

شریک ریورا، افسر ویلبرت مورا، نیز در تیراندازی ۲۱ ژانویه به شدت مجروح شد، اما برای چند روز با کمک حیات زنده ماند تا اعضای بدن او اهدا شود.

مک نیل توسط افسر سوم مورد اصابت دو گلوله قرار گرفت که به همراه ریورا و مورا به تماس اولیه پاسخ دادند و بعداً بر اثر جراحات جان باختند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر