ادعا فینال قیمت جهانی طلا


۵ شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱-۱۳:۵۵

    رنگ درجه بندی شده

تهران (پانا) – قیمت طلا روز پنجشنبه تثبیت شد با این حال همراه خود ملاحظه به فاجعه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش فشارهای تورمی جاذبه این فلز مشخص، قیمت ها برای دومین افزایش هفتگی متوالی تصمیم گیری شد.

به گزارش ایسنا، قیمت طلا در روز چهارشنبه به بالاترین حد منصفانه ماهه شخصی رسید، از افزایش قیمت بلعیدن کننده جاذبه آن را شناخته شده به عنوان منصفانه ضد تورم آسانسور کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است خریداران سریع به افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو ملاحظه کنند. طلا در ساعت ۷:۵۰ صبح به وقت شرقی همراه خود ۱ نسبت کاهش به ۱۷۶.۳۰ دلار در هر اونس رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیروز همراه خود قیمت ۱۹۷.۳۶ دلار در هر اونس قیمت کاهش یافته شد.

دسترس در بازار آتی آمریکا ۰.۰۵ نسبت کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ عرف ۱۹۷۷ رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیروز همراه خود دلار ۱۹۸۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ عرف قیمت کاهش یافته شد. این فلز گرانبها در هفته حدود ۱.۷ نسبت انبساط کرد.

شمش غیرعملکردی در صورت عدم ضمانت، سپرده ای مشخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوششی در مخالفت با تورم محسوب تبدیل می شود. پس اجتناب کرده اند کاهش بازدهی خزانه داری، شاخص دلار آمریکا اجتناب کرده اند بالاترین درجه شخصی در ماه مه ۲۰۲۰ کاهش یافته است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شده طلا برای سایر دارندگان فارکس جاذبه کمتری داشته باشد. قیمت کاهش یافته پرهزینه بنشینید نشست موسسه مالی مرکزی اروپا هستند.

به گزارش رویترز، در حالی کدام ممکن است طلا شناخته شده به عنوان پوششی در مخالفت با تورم تلقی تبدیل می شود، نرخ بهره بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدهی بعدی در آمریکا ارزش نگهداری شمش را افزایش می دهد. ادوارد مایر، تحلیلگر مؤسسه مای کپیتال اظهار داشت: به نظر می رسد مانند است طلا نرخ های بهره بعدی آمریکا را نادیده خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ویژه بر تورم هدف اصلی می تنبل.

دارایی‌های غول پیکر‌ترین ETF همراه خود پشتوانه طلا در سیاره همراه خود ۱ نسبت افزایش به ۱۱۰۴.۴۲ تن رسید.

دسترس در بازار فلزات گرانبها، هر اونس نقره همراه خود ۰.۳ نسبت افزایش به ۲۵.۷۹ دلار، پلاتین همراه خود ۰.۲ نسبت افزایش به ۹۸۷.۹۷ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید پالادیوم همراه خود ۱.۸ نسبت افزایش به ۲۳۵۷ دلار رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۶۱ عرف رسید.