احمد خاتمی: دشمن در سازمان ملل برای دیدار با سرگرد دوید / میلیون ها نفر برای حمایت از نیروی انتظامی ایستادند – پایگاه خبری مدارا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; حجت الاسلام سید احمد خاتمی امشب در مراسم عزاداری امام حسن عسکری (علیه السلام) در مردم کاشان گفت: امام عسکری (علیه السلام) در بیانات خود فرمودند سه درگیری وجود دارد. بین شیعیان و اولین کسانی که راه را یافته اند بر صراط مستقیم هستند و مستقیم حرکت می کنند.

وی افزود: ملت ما دل به ولی فقیه دادند و الحمدلله عزت پیدا کردند و میلیون ها دل را با خود بردند در حالی که امام راحل در بیانات خود در حمایت از ولی فقیه فرمودند تا کشور صدمه نمی بیند

امام جماعت موقت کاشان گفت: در این فضای مجازی دشمنان و بیگانگان یکی پس از دیگری آسیب می رسانند در حالی که ولی فقیه جمهوری اسلامی به استقلال آمدند و قبل از آن ایران استقلال و تصمیمات کشوری خود را نداشت. بر اساس سیاست ها و دستورات آمریکا بود که اتخاذ شد.

وی با اشاره به اینکه به فضل الهی مردم ۴۳ سال پیش طعم استقلال را چشیدند، گفت: ایران با رهبر ایران مستقل شد در حالی که در دوران پهلوی و قبل از آن مردم ذلیل شدند.

خاتمی با بیان اینکه عزت در این انقلاب متولد شد، تصریح کرد: در هر جنگی قبل از دفاع مقدس، ایران بخشی از خاک خود را از دست می داد، اما در دفاع مقدس جنگ هشت سال به طول انجامید، اما بخشی از سرزمین به جمهوری اسلامی واگذار شد. دشمن، اما این اتفاق نیفتاد.

وی تاکید کرد: پهلوی کشور را متعلق به خود می دانست، اما روستاهای ۲۰ خانوار یا کمتر امروز دارای امکانات زیربنایی مانند برق، آب و گاز هستند و حتی برخی از آنها امکاناتی مانند اینترنت دارند، اما فضای مجازی بیگانه قصد دارد مردم را از هم جدا کند. و این وقایع اخیر چهارمین آزمون برای صاحبان بصیرت در ایران اسلامی بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ناکامی دشمنان در فتنه های مختلف افزود: تجمعات گسترده در نماز جمعه و شهرهای مختلف باعث شد که دشمن در رسیدن به اهداف خود ناکام بماند و ما از مسائل اقتصادی و اقتصادی آگاه هستیم. مسائل عملی مشکلات اجتماعی اما وقتی پای دین می آید همه به ته میدان می آیند و یک صدا می گویند ما همه سرباز خامنه ای هستیم، گوش به فرمان خامنه ای باشید.

وی با اشاره به اینکه مردم نقطه قوت هر سیستمی هستند، بیان کرد: عده ای جزء حزب بد هستند و هر جا باد حرکت می کند به همان سمت حرکت می کنند و جای تاسف است که در این آشفتگی جوانان زیر ۱۸ سال بودند. تا ۲۵ سال

خاتمی با بیان اینکه افرادی که از طریق واسطه یا مستقیم پول می گیرند یک روز انقلاب را باور نکردند و نیاوردند، گفت: فقرا کسانی هستند که بازیچه شده اند زیرا از جوانان به عنوان ابزار و ابزار استفاده می کنند. وعده داده شد که روزی فرار کنند و دستگیر شوند.»

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: ایشان به درستی فرموده اند و آن ها و دشمنان باید مجازات شوند و ادب داشته باشند تا سرمشق آیندگان شوند. دیگر این اشتباهات را تکرار نکنید.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر مدرنیته بودن قرآن و برائت و طهارت اهل بیت، تاکید کرد: کار برخی افراد مبارزه با حق و آشکار ساختن باطل است. ما نباید چیزی چپ و راست داشته باشیم و مسیری را که امام طی می کند ببینیم و در آن سمت حرکت کنیم.

وی افزود: در فضای مجازی همه دیدند که اغتشاش گران در حال ضرب و شتم پلیس و استفاده از الفاظ نادرست هستند، در حالی که در مقطعی از اغتشاشات تلفن همراه معترضان گم شد و پس از این ماجرا برای یافتن موبایل خود به پلیس مراجعه کردند. .

خاتمی با بیان اینکه توهین های انجام شده در این مدت بی سابقه بوده است، گفت: احترام مردم به نیروی انتظامی نیز در این مدت بی سابقه بود به طوری که میلیون ها ایرانی به حمایت از نیروی انتظامی ایستادند.

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: در ارتباط اغتشاشگران با آمریکا و رژیم صهیونیستی تردیدی وجود ندارد که عده ای از آن متنفرند زیرا این خط توسط مزدوران آمریکایی و پول گرفتن و برخی جوانان نابالغ ارائه شده است. و در حالی که آشوبگران ضد اسلام بودند از آنها به عنوان ابزار استفاده می شد.

وی با بیان اینکه مسلمان مسجد و امامزاده را نمی سوزاند، تصریح کرد: مسلمان حجاب را از زن مسلمان برنمی دارد و این کاری است که رضاخان قلدر انجام داد و در مقابل با مردم مخالف بودند زیرا پرچم اسلام را آتش زدند. جمهوری اسلامی بیش از ۸۰ دستگاه آمبولانس را منهدم کرد و بیش از ۱۰ دستگاه آمبولانس را سوزاند.

خاتمی با تاکید بر اینکه بسیاری از بانک ها تخریب و سوختند خاطرنشان کرد: قرارگاه فتنه در سال ۸۸ با همه اعضای خود تشکیل شد تا دشمن اول این ملت یعنی آمریکا با اغتشاشگران و مسئولان آن یکی شود. رژیم صهیونیستی در سخنان خود اعتراف کرد که آشوبگران سربازان آنها بودند.

وی با اشاره به ترور ۱۷ هزار نفر به دست منافقین افزود: امروز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره موضوع مرگ این زن صحبت کرد در حالی که ماجرا بهانه و رهبر معظم انقلاب است. . او چندین بار هشدار داد که دشمن به دنبال شورش است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به روی کار آمدن سیزدهمین دولت ارزشی گفت: آنها نمی خواهند مردم آرامش ببینند، دشمن قصد دارد پیشرفت ایران را کند کند اما در سازمان ملل برای دیدار با آیت الله رئیسی مسابقه دادند.

وی گفت: سران اغتشاش گران باید به نحو شایسته مجازات شوند و یکی از مجازات های مناسب پرداخت خسارات وارده به اموال بیت المال توسط سران اغتشاش گران است.

خاتمی تصریح کرد: قاطع ترین اقدامات را باید با سران اغتشاشگران انجام داد، در حالی که دشمن شکست خورد و فرمایشات رهبر معظم انقلاب دریچه خطبه بود و اگر برگردند مردم دوباره باز خواهند گشت. و ما تا آخرین نفس در کنار انقلاب و مرجع قانونی خواهیم بود.