آیا نایب از امام خمینی (رضوان الله علیه) انتقاد کرد؟ پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران وی در سخنانی در جمع شورای اسلامی شهر ضمن تبریک یوم الله و ایام ولایت و امامت به سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸ در ۳۴ سال پیش اشاره کرد و گفت: یاد و خاطره شهدا را گرامی می داریم. دفاع مقدس به ویژه رزمندگان و عزیزانی که در عملیات غدیر و رصدخانه جان باختند در کوردل با منافقین جنگیدند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در شورای اسلامی یادآور شد: این مبارزات در حالی صورت گرفت که دنیای استکبار فکر می کرد مردم از جنگ خسته شده اند و انقلاب و نظم را رها کرده اند، همانطور که در زمان آیت الله این اتفاق افتاد. خامنه ای مسئول ریاست جمهوری کشور بود و اعلام کرد که استکبار جهانی قابل اعتماد نیست.

وی در ادامه بیان کرد: در جهاد تفسیر نیز باید از شهدا و حماسه ها یاد کنیم. نباید به دشمن اعتماد کرد چون در صحنه دیدیم هر که گفت ایران جنگ می خواهد برعکس عمل کرد.

در پایان یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان تهران گفت: نمونه آن زمانی است که امام (رضی الله عنه) قطعنامه ۵۹۸ را پذیرفتند، اما دشمن دوباره به کشور حمله کرد و مناطق گیلانغرب و سربل الذهاب را که تا آن زمان مورد حمله قرار نگرفته بود، اشغال کرد.