آیا «زن در خانه آن سوی خیابان از دختری در پنجره» فصل دوم را خواهد داشت؟


کجا جریان دارد:

زن در خانه روبروی دختری که در پنجره است

پشتیبانی شده توسط Reelgood

با زن در خانه روبروی دختری که در پنجره استنتفلیکس کریستن بل را به سرزمین اسرار تلویزیون بازگردانده است. در مورد خود نمایش چه می خواهید بگویید، اما یک چیز مطمئن است. بیل جذاب ترین کارآگاه تلویزیون است.

هوس بیشتری از این سریال بسیار احمقانه دارید؟ ما از شما حمایت می کنیم. در اینجا همه چیزهایی است که در مورد بازگشت احتمالی می دانیم زنان در خانه …

بودن است زن در خانه آن طرف خیابان … آیا فصل دوم اتفاق می افتد؟

در حال حاضر، برای گفتن خیلی زود است. زنان در خانه … تا حد زیادی به عنوان یک مینی سریال توصیف شده است که معمولاً به یک قسمت و یک عمل تلویزیونی اشاره دارد. اما پیش از این شاهد بودیم که مینی سریال تبدیل به یک سریال تمام عیار شده است. بیشتر از این نگاه نکنید دروغ های بزرگ کوچک.

بطور خلاصه؟ آره، زنان در خانه... او ممکن است یک فصل دیگر بازگردد. cliffhanger فصل ۱ این نمایش را برای قسمت های بیشتر انتخاب می کند. اما اینکه او برگردد یا نه کاملاً به نحوه عملکرد او در نتفلیکس بستگی دارد.

چه زمانی زن در خانه آن طرف خیابان … پخش فصل دوم؟

زیرا زنان در خانه... برای فصل ۲ تمدید نشده است، ما هیچ ایده ای نداریم که آیا قسمت های جدید اتفاق می افتد یا خیر. اما بیایید یک آزمایش فکری کوچک انجام دهیم. اگر نمایش تمدید شود، چه حدس خوبی وجود دارد که بتوانیم قسمت‌های جدید را تماشا کنیم؟

برای پی بردن به این موضوع، باید برنامه تولید فصل اول را بررسی کنیم. زنان در خانه … نتفلیکس برای اولین بار آن را در اکتبر سال ۲۰۲۰ سفارش داد. فیلمبرداری این سریال تا چند ماه بعد در مارس ۲۰۲۱ به طور رسمی آغاز نشد. بر اساس این تاریخ ها، به نظر می رسد که فصل جدید این سریال کمی بیش از یک سال برای نتفلیکس طول بکشد. اصلی اگر دنباله دیگری وجود داشته باشد، احتمالاً می توانیم انتظار داشته باشیم که در سال ۲۰۲۳ به نمایش درآید.

چه اتفاقی می تواند در زن در خانه آن طرف خیابان … فصل ۲؟

آماده باش برای چند اسپویلر، زیرا آنها می آیند. در آخرین لحظات از زنان در خانه …آنا (کریستن بل) برای دیدن دوستش سوار هواپیما می شود. او تلاش کرد و نتوانست با خانمی که در کنارش بود، زنی ثروتمند که تنها با بازی گلن کلوز بازی می کرد، ارتباط برقرار کند. اما وقتی آنا به حمام رفت، اوضاع واقعاً خوب شد. آنا جسد زن را در حمام پیدا کرد، اما وقتی مهماندار را گرفت، جسد ناپدید شد. قبل از اینکه بپرسی، بله، آنا دوباره قرص و نوشیدنی را ترکیب می کرد.

اگر فصل دیگری وجود داشت، قطعاً حول این پازل مبتنی بر هواپیما متمرکز می شد. مراقب باش، مهماندار نمایش دیگری با تماشای اسرار قتل در هوا.

او تماشا میکند زن در خانه روبروی دختری که در پنجره است در نتفلیکس

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر